Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اگر در چند هفته گذشته وارد سایت تیم طراحی و تبلیغات آگرین شده باشید، شاهد دکمه کوچک آبی رنگی در پایین، سمت راست و یا چپ صفحه بوده اید که به وسیله آن بخش مشاوره و پشتیبانی آنلاین در دسترس شما قرار می گیرد.

امکانات بخش پشتیبانی و مشاوره آنلاین

پس از کلیک روی این آیکون آبی رنگ و یا در هنگام ورود به سایت، پنجره ای کوچک باز می شود. در این بخش کارشناس ما آماده خدمت رسانی به شما می باشد. شما می توانید سوالات خودتان  راجع به خدمات تیم طراحی و تبلیغات آگرین را با کارشناس ما مطرح کنید. در صورت تمایل می توانید در خواست مقاله تخصصی در زمینه طراحی و تبلیغات بدهید و حداکثر تا 72 ساعت بعد مقاله مورد نظر شما روی سایت قرار خواهد گرفت (این موضوع کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای بابت آن پرداخت نخواهید کرد). در صورتی که از سرویس های آگرین استفاده می کنید و با سوال یا مشکلی روبرو شده اید، می توانید موضوع را مطرح کرده و همکاران بش پشتیبانی سریعا به مشکل شما رسیدگی خواهند کرد. می توانید سوالات خودتان راجع به تیم طراحی و تبلیغات آگرین و بسیاری موارد دیگر را در این بخش مطرح کنید.

پشتیبانی و مشاوره آنلاین

ساعات پاسخگویی بخش پشتیبانی و مشاوره آنلاین

شما می توانید در روزهای هفته، بین ساعت 8 و نیم صبح الی 17 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 8 و نیم الی 13 از این خدمات استفاده نمایید. لازم به ذکر است که این بخش در جمعه ها و روزهای تعطیل رسمی غیر فعال می باشد، اما به معنی آن نیست که نمی توانید از آن استفاده کنید!

در روزهای جمعه و تعطیلات می توانید سوال خودتان به همراه آدرس ایمیل را در این بخش مطرح کرده و در اولین روز کاری پس از تعطیلات، همکاران ما به سرعت پاسخگوی سوالات شما می باشند.

هدف از راه اندازی این بخش ایجاد پل ارتباطی بین تیم طراحی و تبلیغات آگرین و کاربران و مشتریان محترم می باشند. شما با یک وب سایتی روبرو خواهید بود که هم آموزش و مطلب و خدمات خود را دارد، اگر آشنایی با کلمات تخصصی آن ندارید در بخش ویکی آن می توانید با آن موضوع آشنا شوید و در هر زمان که سوالی داشته باشید، کارشناسی شما را راهنمایی کند تا یک ارتباط کامل و جامع برای شما وجود داشته باشد.

توجه فرمایید برای استفاده از این خدمات، نیاز به هیچ گونه ثبت نامی ندارید و به سریعترین حالت می توانید با ما تماس داشته باشید.

آگرین تمام آن چیزی است که نیاز دارید.

تیم طراحی و تبلیغات آگرین

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تلفن تماس: 88590065