Your browser does not support JavaScript!

ادورز گوگل، یک شیوه بسیار مفید برای فروش و افزایش ترافیک وب سایت است. شما می توانید با استفاده از این خدمات، بازدید بیشتری برای وب سایت خود به دست آورید. شاید برای برخی کلمات کلیدی به دست آوردن رتبه راه چندان آسانی نباشد. اما با استفاده از این خدمات، شما می توانید با پرداخت هزینه بابت هر کلیک و یا تماس افراد بیشتری را جذب کنید.

برندینگ و بازاریابی دیجیتال را با لولسا تجربه کنید. این خدمات در چندین بخش و بنا به نیازهای مختلف تهیه و ارائه شده اند. به جهت آنکه دیجیتال برندینگ امروزه یکی از مهمترین نیازهای کسب و کارها است، ما در لولسا به این بخش توجه ویژه داریم. لذا تلاش کرده ایم تا بتوانیم بهترین ها را به مشتریان خود ارائه دهیم. این خدمات شامل: مشاوره، طراحی برندبوک، تولید محتوا شبکه های اجتماعی و ادورز گوگل می شوند. در ادامه شما را بیشتر با هر کدام از این خدمات آشنا خواهیم کرد.

ادورز گوگل

ادورز گوگل (تبلیغات کلیکی گوگل) یکی از بهترین روش ها جهت فروش آنلاین است. شما می توانید در بزرگترین موتور جستجوگر جهان تبلیغات خود را به نمایش بگذارید.

هزینه ادورز گوگل

هزینه ادورز گوگل در لولسا بر اساس پک انتخابی مشخص می شود. در هر کدام از پک های اعلام شده، شما می توانید مبلغ مشخصی حساب ادورز خود را شارژ کنید. هزینه هر کلیک بر اساس کلمه کلیدی و پیشنهاد شما به گوگل تعیین می شود.

سفارش ادورز گوگل

سفارش ادورز گوگل به صورت آنلاین است. جهت استفاده از این خدمات به لینک زیر مراجعه کنید:

تولید محتوا شبکه های اجتماعی

خدمات تولید محتوا شبکه های اجتماعی در قالب پوستر، اینفوگرافیک و موشن گرافیک ارائه می شوند.

هزینه تولید محتوا شبکه های اجتماعی

هزینه تولید محتوا شبکه های اجتماعی بر اساس نوع محتوا و خدمات تعیین می شود. این هزینه ها به صورت آنلاین در دسترس بوده و با مراجعه به بخش فروش سایت می توانید با توجه به نوع محتوا هزینه های اعلام شده را مشاهده کنید.

سفارش تولید محتوا شبکه های اجتماعی

سفارش خدمات تولید محتوا شبکه های اجتماعی در لولسا به صورت کاملا آنلاین است. برای این منظور لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:

برندبوک

اگر نیاز به طراحی و تهیه یک برند بود برای کسب و کار خود دارید، این خدمات مناسب شما است.

هزینه طراحی برندبوک

هزینه طراحی بندر بوک به صورت آنلاین و سیستمی محاسبه می شود. جهت آگاهی از هزینه های اعلام شده، به بخش سفارش این خدمات مراجعه کنید.

سفارش طراحی برندبوک

سفارش طراحی برندبودک به صورت آنلاین است. جهت سفارش طراحی برندبوک به بخش زیر مراجعه کنید:

مشاوره

خدمات مشاوره به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در مسیر دیجیتال برندینگ با قدرت قدم بردارید.

هزینه خدمات مشاوره

هزینه خدمات مشاوره بر اساس نوع مشاوره و تعداد ساعت محاسبه خواهد شد. جهت اطلاع از هزینه ها، لطفا به بخش سفارش خدمات مشاوره مراجعه کنید.

سفارش خدمات مشاوره

سفارش خدمات مشاوره به صورت آنلاین است. برای سفارش به بخش زیر مراجعه کنید:

نمونه قرارداد تولید محتوای شبکه های اجتماعی به شرح زیر می باشد. این نمونه قرارداد قابل تغییر نبود و امکان افزودن متمم و یا پیوست، به جز اطلاعات مورد نیاز به آن امکان پذیر نمی باشد.

تولید محتوای شبکه های اجتماعی بدل به یکی از چالش های بزرگ بسیاری از شرکت ها، برند ها و موسسات شده است. تولید محتوایی که بتواند باعث جذب مخاطب شده، کار بسیار دشواری است. نیازمند صرف زمان و هزینه بسیاری می باشد. جای تعجب نیست که بسیاری از برند ها، امروزه بیشترین هزینه مربوط به تبلیغات خود را صرف تولید محتوا می کنند. 

مشاوره برند را از حرفه ای ها بخواهید. ساخت و طراحی یک برند یکی از بزرگترین راه های بهبود کسب و کار می باشد، اما بسیاری از افراد در این راه به موفقیت نمی رسند. تنها عده ی بسیار کمی هستند که می توانند برندی قدرتمند و بزرگ را بسازند. برای شروع کار نیاز به دو قدم اساسی دارید: قدم اول این است که برای محصول، کالا، خدمات و برندی که در آینده می خواهید بسازید ارزش زیادی قائل شوید. قدم دوم با توجه به ارزشی که برای برندی که در آینده می خواهید بسازید و یا قبلا اقدام به ساخت آن کرده اید اما موفق نبوده است ابزار ارزشمند تهیه کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

توییتر اینستاگرام لینکداین