Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

ساخت یک لوگو تاثیر گذار برای یک سازمان مردم نهاد مؤلفه ای کلیدی برای تبلیغات آن سازمان به شمار می آید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با لوگو های خلاقانه سازمان های بین المللی قدرتمندی که در جهت بر جای گذاشتن اثری مثبت بر روی کره ی زمین و مردم ساکن آن فعالیت می کنند آشنا گردیم. لوگوهای انتخاب شده زیبا، متمایز و به یادماندنی بوده و به گونه ای طراحی شده اند که در هر زمان و در هر نوع مدیایی قابل استفاده باشند. 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

اگر پیش تر این مجموعه از اینفوگرافیک های خلاقانه را مشاهده کرده باشید، به خوبی خلاقیت طراحان آنها به خاطر شما باقی مانده است. اینفوگرافیک یکی از بهترین شیوه انتقال داده  ها و اطلاعات به مخاطب می باشد. یک تصویر بارها بیش از یک نوشته می تواند در انتقال اطلاعات بهتر عمل کند. در ادامه، مجموعه از اینفوگرافیک های خلاقانه ای را برای شما به نمایش خواهیم گذاشت.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

پوستر های خلاقانه توانایی شگرفی در مخاطبین خود می گذارند. همه ما پوستر های خلاقانه ای که رویمان تاثیر زیادی داشته باشد را بارها و بارها دیده ایم. در این مجموعه قصد داریم یک مجموعه پوستر خلاقانه و جذاب را برای شما به نمایش بگذاریم که می توانند تاثیر مفیدی روی زندگی بسیاری از افزاد بگذارند. سیگار کشیدن یک عادت بسیار بد که شاید بسیاری از ما گرفتار آن باشیم. این مجموعه پوستر های خلاق با تکیه بر روی موضوع ترک سیگار، قصد دارند تا مخاطبین خود را وادار به ترک سیگار و یا پیشگیری از سیگاری شدن کنند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

در این مقاله قصد داریم تا مجموعه ای خلاقانه و الهام بخش از موفق ترین کاتالوگ ها و کتابچه های جهان را در اختیار شما قرار دهیم تا با مشاهده و بررسی آنها در ایده پردازی برای تبلیغات خود استفاده نمایید. 

هدف از طراحی کاتالوگ چیزی فراتر از ایجاد مجموعه ای از صفحات رنگی به منظور معرفی یک محصول و خدمات است. کتابچه ها که مجلات و یا کتاب های کوچک هستند، در زمینه ی معرفی محصول و یا خدمات می توانند بسیار قدرتمند عمل می کنند. کتابچه ها معمولا در کنفرانس ها، دفاتر و اتاق های انتظار می توانند مورد استفاده قرار بگیرند و گاهی اوقات می توانند نشان دهنده ی گزارش سالانه یک شرکت و نمونه کارها باشند. طراحی یک کاراکتر نیازمند خلاقیت و کاریزماتیک به خصوصی می باشد تا توجه خریداران و بازدیدکننده ها را به خود جلب کند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

ژانر وحشت همواره یکی از ژانر های سینمایی محبوب نزد مردم می باشد. این قسمت از سری مقالات تبلیغات خلاق را به لوگوهای مربوط به فیلم های سینمایی ترسناک اختصاص داده ایم. در این مقاله مجموعه ای از لوگو های خلاقانه و جذاب فیلم های ترسناک مربوط به تاریخ سینما را گردآوری کرده ایم و به بررسی یک به یک آنها خواهیم پرداخت.

تلفن تماس: 22081502