Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

برند بوش یکی از آن برندهای قدیمی است که تقریبا همه ما با محصولاتش بارها و بارها رو به رو شده ایم. محصولات متنوع در کنار کیفیت بالا باعث شده است این برند طرفداران زیادی داشته باشد. اما تنها این محصولات نیستند که باعث بزرگ شدن برند بوش شده اند. بلکه تبلیغات این برند نیز بسیار خلاقانه و حساب شده است. در این بخش از تبلیغات خلاق، پوسترهای تبلیغاتی که برای یک محصول خانگی توسط این برند طراحی شده است را مشاهده خواهید کرد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

پوستر تبلیغاتی نوشیدنی شکلاتی یک برند کلمبیایی را در این بخش از تبلیغات خلاق برای شما جمع آوری کرده ایم. مجموعه تبلیغات خلاق تلاش دارد تا شما مخاطبین عزیز را با تبلیغات روز دنیا آشنا سازد. همچنین علاوه بر آشنا سازی، حرکت به سمت تبلیغات خلاقانه و در سطح جهانی برند های ایرانی از اهداف این مجموعه است. در این بخش یک مجموعه از پوسترهای مینیمال و دیدنی را مشاهده خواهید کرد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تبلیغات بستنی مک دونالد را در این بخش از تبلیغات خلاق مشاهده خواهید کرد. مک دونالد در دنیای تبلیغات به همان اندازه دنیای کسب و کار پر قدرت وارد می شود. هیچ جای تعجبی هم وجود ندارد! به سادگی ممک دونالد نتوانسته است به این اندازه بزرگ شود. سالها تجربه و هزینه توانسته است این برند را به جایگاه امروزی خود برساند. اگر شما هم به تبلیغات خلاقانه و جذاب علاقه مند هستید، در ادامه همراه ما باشید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تبلیغات خلاقانه یکی از عواملی است که می تواند به موفقیت برند ها بیانجامد. با این حال چرا بیشتر تبلیغاتی که هر روزه مشاهده می کنیم خلاقانه نیستند؟ آیا موفقیت برایشان مهم نیست؟ بی شک شما هم می دانید که موضوع عدم تمایل برای موفقیت نیست. هیچ کس دوست ندارد برندش موفق نشود. مشکل در جای دیگری است. مشکل از آنجاست که این افراد از خلاقیت فرار می کنند. احساس می کنند کارهای خلاقانه متفاوت است با دیگران و می تواند به شکست بیانجامد. مشکل این افراد ریسک پذیر نبودنشان است. امروز در تبلیغات خلاق قصد دارم شما را با یک مجموعه پوستر های بسیار خاص آشنا کنم. مجموعه ای که شاید در نگاه اول ندانید چه محصول یا خدماتی به شما ارائه می کند. اما آنقدر جذاب و دیدنی است که شما را وادار به نگاه کردن تا یافتن پاسخ می کند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

برند های ورزشی زیادی را همه ما می شناسیم. تبلیغات این برند های معمولا بسیار جذاب و پر مخاطب هستند. البته این موضوع چندان هم دور از ذهن نیست. برند های ورزشی از آنجایی که نیازمند مخاطبین عمومی زیادی هستند، معمولا تبلیغاتشان را برای گستره وسیعی از افراد طراحی و اجارا می کنند. در این مجموعه از تبلیغات خلاق، قصد دارم شما را با مجموعه پوستر های تبلیغاتی یک برند ورزشی آشنا کنم. این مجموعه که در سال 2015 میلادی به اجرا و نمایش درآمده است، یکی از جذابترین مجموعه پوستر ها در نوع خود می باشد که نگاه کردن به آنها خالی از لطف نیست.

تلفن تماس: 88590065