Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
لوگو های خلاقانه پزشکی

لوگو اولین و مهم ترین بخش در شروع یک کار تبلیغاتی می باشد. با این که ممکن است این المان بسیار ساده به نظر برسد، اما طراحی لوگو می تواند بسیار زمان بر و سخت باشد. یک لوگو باید قادر باشد تا با کمترین بیشترین را به مخاطب انتقال دهد. همین امر است که کار طراحی لوگو را دشوار ساخته است. در این مقاله قصد دارم با نشان دادن چند لوگو خلاقانه در حوزه پزشکی شما را با اهمیت لوگو خلاقانه در معرفی یک برند آشنا سازم.

لوگو های خلاقانه

لوگو شرکت نرم افزار پزشکی ALPHA-IT که بسیار قدرتمندانه طراحی شده است. رنگ آبی انتخاب درستی در طراحی لوگوهای مربوط به سلامت و بهداشت به شمار می آید چرا که این رنگ نماد اعتماد، وفاداری، حکمت، اعتماد به نفس، هوش، ایمان و حقیقت است. این لوگو در عین سادگی مناسب می باشد.

لوگو های خلاقانه پزشکی

این لوگو برای برند PharmaStrategies طراحی شده است. فعالیت این شرکت در زمینه بهبود بخشیدن کیفیت داروهای تولید شده در شرکت های دارویی می باشد. خلاقیت در استفاده از شکل در تایپوگرافی سبب شده است تا جذابیت بیشتری پیدا کند. همانطور که مشاهده می کنید درون حرف P که نماد حرف اول کلمه دارو است یک کپسول دیگر قرار گرفته است که نشان دهنده بهبود دهنده دارو می باشد.

لوگو های خلاقانه پزشکی

لوگو خلاقانه مربوط به موسسه Toowoomba Hand Therapy در عین سادگی بسیار هوشمندانه و خلاقانه طراحی شده است چرا گه این موسسه در زمینه توانبخشی دست فعالیت می کند. 

لوگو های خلاقانه پزشکی

لوگو طراحی شده برای شرکت تجهیزات دندانپزشکی HIT MEDICAL به طور خلاقانه ای شکل دندان را به صورت حرف اول نام کمپانی در لوگو به کار گرفته است.

لوگو های خلاقانه پزشکی

این لوگو خلاقانه که از بخشی از شکل های خانه و علامت مثبت که نماد پزشکی می باشد برای طرح لوگو خود به طور هوشمندانه ای بهره برده است. انتخاب رنگ سبز برای خانه و رنگ آبی برای نماد پزشکی بسیار مناسب می باشد.

لوگو های خلاقانه پزشکی

اگر شما هم نیازمند طراحی لوگو هستید می توانید از خدمات لولسا استفاده کنید. تنها کافی است به بخش طراحی لوگو سایت مراجعه کرده و به جمع مشتریان ما بپیوندید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: پگاه تایکندی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید