Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پوستر های خلاقانه و مدرن کیف زنانه

پوستر های خلاقانه و مدرن، توانسته اند تاثیرات بسیار زیادی بر روی موفقیت برند ها بگذارند، همین موضوع باعث شده است بسیاری از صاحبان کسب و کارها دیگر از تبلیغات سنتی و بدون خلاقیت روی بگردانند. پوستر های مدرن، چه از لحاظ تکنیکی و چه از لحاظ ابزاری، توانمندی های بسیار زیادی دارند. در طراحی این پوستر ها، ابزار آلات پیشرفت بسیار چشمگیری پیدا کردند. نرم افزار های قدرتمندی که هر روز قدرتمند تر می شوند. دوربین های عکاسی قدرتمند، ابزار الات دیجیتال پینتینگ و غیره ابزاری هستند، که یک گرافیست طراح پوستر، بیست سال پیش، حتی تصویر چنین ابزار آلاتی را نداشت، اما امروز در دستان هر طراحی، این ابزار قدرتمند قرار دارد. با این مقدمه، برای بخش تبلیغات خلاق، مجموعه ای از پوستر های خلاقانه و مدرن که برای یک برند تولید کننده کیف طراحی شده اند را انتخاب کرده ایم.

پوسترهای خلاقانه و مدرن کیف های چرمی زنانه

پوسترهای خلاقانه و مدرن کیف های چرمی زنانه

پوسترهای خلاقانه و مدرن کیف های چرمی زنانه

پوسترهای خلاقانه و مدرن کیف های چرمی زنانه

پوسترهای خلاقانه و مدرن کیف های چرمی زنانه

پوسترهای خلاقانه و مدرن کیف های چرمی زنانه

پوسترهای خلاقانه و مدرن کیف های چرمی زنانه

مدیر هنری: روبرتو تروینو

آژانس تبلیغاتی: BBDO

سفارش دهنده: Castor/Polux

کشور: اسپانیا

تاریخ انتشار: 2013 میلادی

این مجموعه پوسترها، بسیار مینیمال طراحی شده اند. اجزا تصویر (حتی اگر بسیار زیاد و شلوغ به نظر می رسند) مدول هایی تکرار شونده، یک تصویر کیف و یک سکو هستند. استفاده از اجزا مدولار، یکی از شیوه های اصلی در سبک مینیمال می باشد. از لحاظ ایده پردازی، با پوستر بسیار خاصی روبرو نیستیم و قطعا پوستر هایی که ایده پردازی موفق تری هم دارند را مشاهده کرده اید. اما این به معنی نبود ایده پردازی، و یا حتی ضعف ایده پرداری این آثار نیست. شاید، برترین نباشد، ولی یکی از بهترین ها هست.

برای بررسی یک پوستر، حتی اگر از دید تکنیکال هم نگاه نکنیم و به عنوان یک مخاطب که اطلاع خاصی از سبک های هنری و تکنیک های طراحی ندارد این آثار را ملاحظه کنیم، باز هم کار بسیار موفق عمل می کند. چه چیزی برای کیف زنانه می تواند بهترین تاثیر را در مخاطب ایجاد کند؟ وقتی یک تصویر از کیف که بسیار شیک، با رنگ بندی بسیار زیبا و المان های تصویری خاص مشاهده می کنیم، همین احساس شیک بودن در مورد محصول هم برایمان به وجود می آید. و این به معنی موفقیت این مجموعه می باشد. پوستری جذاب، که به خوبی مشخص است، طراح آن هر کسی نمی تواند باشد.

اگر شما هم برای برند و کسب و کارتان نیازمند طراحی پوستر هستید، می توانید از خدمات طراحی پوستر تیم طراحی و تبلیغات لولسا استفاده کنید. تنها کافی است به بخش طراحی پوستر سایت مراجعه کنید تا با این خدمات لولسا بیشتر آشنا شوید.

تهیه کننده و نویسنده مطلب: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تلفن تماس: 88590065