Your browser does not support JavaScript!
تولید محتوا - قیمت تولید محتوا - هزینه تولید محتوا - خدمات تولید محتوا - سفارش تولید محتوا - تولید محتوا سایت

تولید محتوا یکی از مسائلی است که پس از راه اندازی یک وب سایت، دغدغه بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها است. داشتن یک وب سایت پربازدید، اتفاقی نیست. نمی توان انتظار داشت وب سایت و یا وبلاگی را راه اندازی کنیم و به خودی خود آن وب سایت و یا وبلاگ بازدید زیادی داشته باشد. برای یک سایت پربازدید باید عوامل زیادی را در نظر گرفت. یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در سئو، تولید محتوا می باشد. به بیانی دیگر امروزه سئو را نمی توان بدون تولید محتوا تصور کرد.

خدمات تولید محتوا وب سایت

خدمات تولید محتوا وب سایت در تیم طراحی و تبلیغات لولسا به صورت تخصصی انجام می پذیرد. کلیه محتوا ها ارائه شده به مشتریان به صورت یونیک می باشند. پس از تولید هر محتوا، ویراستار سئو آن را بررسی کرده تا از کیفیت محتوا جهت نتیجه گیری بهتر اطمینان حاصل شود. این خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید و به جهت ساختار تولید آن می توانید بیشترین نتیجه را دریافت کنید. با استفاده از این خدمات وب سایت خود را همواره به روز رسانی کنید و به یک وب سایت بزرگ و پر طرفدار بدل شوید. روش های غیر اصولی سئو را کنار بگذارید و به جا آن روش های مورد تایید گوگل را پیش بگیرید. روش های غیر اصولی نمی توانند برای میان مدت و طولانی مدت به شما کمک کنند. پس از همین امروز اقدام کنید، از خدمات تولید محتوا استفاده کرده و در مسیر موفقیت قدم بردارید.

هزینه تولید محتوا، (قیمت تولید محتوا، تعرفه تولید محتوا)

هزینه تولید محتوا (قیمت و تعرفه تولید محتوا و خدمات مربوطه) لولسا را در زیر مشاهده می فرمایید. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و خدمات تولید محتوای مورد نظرتان را سفارش دهید. کلیه هزینه های اعلام شده برای تولید محتوا به تومان می باشند. هزینه تولید محتوا با توجه به دو فاکتور حفظ کیفیت و حقوق مشتری تعیین شده اند. از جهتی حفظ کیفیت نیازمند هزینه کافی برای اجرای درست خدمات می باشد و از سوی دیگر مشتری باید هزینه ای به صرفه را پرداخت کند. به همین دلیل هزینه خدمات به صورت کاملا منصفانه تعیین شده و برای تمامی مشتریان یکسان در نظر گرفته شده است.

قیمت تولید محتوا اعلام شده عمومی می باشند و قابل تغییر نمی باشند. در جدول زیر بر اساس محتوای سفارش داده شده، تعداد کلمات مورد نظر شما و همچنین نوع محتوا مورد نظر می توانید قیمت ها را مشاهده کنید. در ستون سمت راست محدوده تعداد محتوای سفارش داده شده و در ستون سمت چپ می توانید هزینه هر محتوا در آن تعداد سفارش را مشاهده بفرمایید. تعرفه خدمات مربوط به تولید محتوا را نیز می توانید در پایین جدول مشاهده بفرمایید.

هزینه تولید محتوا سایت را در زیر مشاهده می کنید. ابتدا نوع محتوا را انتخاب کنید. سپس تعداد کلمات هر محتوا را مشخص فرمایید. بر اساس این دو مورد، در جدول زیر هزینه هر مطلب بر اساس محدوده تعداد سفارش شما مشخص خواهد شد:

تعداد محتوا درخواستی هزینه هر محتوا
۱ تا ۵ عدد 3500 تومان
۶ تا ۱۵ عدد 3300 تومان
۱۶ تا ۳۰ عدد 2900 تومان
۳۱ تا ۵۰ عدد 2700 تومان
بیش از ۵۰ عدد 2500 تومان

سه فاکتور در هزینه تولید محتوا اثر گذار هستند: ۱- هزینه تولید محتوای ترجمه، تالیفی و بازنویسی متفاوت می باشند. ۲- تعداد کلمات مورد نظر برای هر محتوا در تعیین هزینه اثر گذار است. ۳- تعداد محتوای سفارش داده شده.

سایر هزینه های به شرح زیر می باشد:

قرار دادن مطلب بر روی سیستم مدیریت محتوا: هر مطلب ۳۵۰۰ تومان. (در صورت قرار گرفتن محتوا بر روی وب سایت، امکان ارسال فایل جداگانه ورد آن وجود نخواهد داشت)

تنظیم پلاگین Yoast Seo برای هر محتوا: هر مطلب ۳۵۰۰ تومان.

انتخاب عکس برای مطلب: هر تصویر ۱۰۰۰ تومان.

تنظیم سایر تنظیمات سئو مانند توضیحات متا و غیره: بر اساس نیاز شما محاسبه خواهد شد.

روش های تولید محتوا

روش های تولید محتوا وب سایت به سه بخش اصلی تقسیم می شوند:

 1. تولید محتوای تالیفی
 2. تولید محتوای ترجمه
 3. تولید محتوای بازنویسی

تولید محتوا تالیفی: در این شیوه شما تیترهای مورد نظر خود را برای ما ارسال می کنید و نویسندگان ما محتوای مورد نظر شما را بر اساس تعداد کلمات مورد نظر تولید می کنند.

تولید محتوا ترجمه: در این شیوه شما متن انگلیسی محتوای مورد نظر خود را برای ما ارسال می کنید. بر اساس متن ارسالی شما محتوای ترجمه و ویراستاری سئو می شود.

تولید محتوا بازنویسی: ممکن است شما مطلبی را پیشتر برای وب سایت خود تولید کرده باشید اما اثر بخشی لازم را نداشته است. برای این منظور می توانید از این خدمات ارسال کنید. متن ارسالی شما توسط متخصصین ما بازنویسی و ویراستاری سئو خواهد شد. در این خدمات متن ارسالی شما و متن بازنویسی شده ممکن است تا ۵۰ کلمه کوتاهتر و یا بلند تر شود.

سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا به صورت آنلاین می باشد و امکان سفارش حضوری این خدمات وجود ندارد. لطفا در نظر داشته باشید سفارش تولید محتوا تنها در ساعات اداری قابل تایید هستند. به جهت سفارش خدمات به لینک زیر مراجعه فرمایید:

در صورت آنکه برای سفارش نیاز به سوال دارید از شیوه های زیر در خدمت شما هستیم:

تلگرام و واتس اپ: جهت سوال درباره سفارش خدمات از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره ۰۹۲۱۸۸۷۰۳۶۳ با ما در ارتباط باشید.

ایمیل: جهت سوال درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما تماس بگیرید.

ساعات تماس: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

جهت سفارش خدمات، پر کردن صحیح فرم سفارش الزامی می باشد. این اطلاعات به جهت بهبود کیفیت، رسیدن به نتیجه مورد نظر و تولید محتوا مطابق با نیاز مشتری مورد نیاز هستند. لذا لطفا کلیه موارد را به دقت پر بفرمایید.

با سفارش تولید محتوا، می توانید یک محتوای با کیفیت را از ما تحویل بگیرید. این محتوا می تواند برای یک محصول و یا خدمات (وب سایت فروشگاهی)، مقاله، خبر و یا مطلب آموزشی باشد. برای سفارش این خدمات نیاز ندارید از محل کار یا منزل خود خارج شوید. تنها کافی است تا فرم سفارش را پر کرده، برای ما ارسال کنید تا محتوایی با کیفیت به دست شما برسد.

سفارش تولید محتوا ابتدا بررسی خواهد شد، تا در صورت وجود هرگونه سوال ابتدا با شما هماهنگی لازم صورت بپذیرد. این هماهنگی ممکن است گاهی در قالب پیشنهاد به جهت بهبود نتیجه گیری از سفارش باشد. در سایر موارد نیز به جهت افزایش کیفیت و نزدیک شدن با خواست مشتری این هماهنگی انجام خواهد شد. لازم به ذکر است، این مورد برای تمامی سفارش ها نبوده و تنها در صورت لزوم انجام خواهد شد.

شرایط پرداخت خدمات تولید محتوا سایت

پرداخت هزینه خدمات تولید محتوا به صورت آنلاین بوده و پس از تایید سفارش مشتریان محترم اقدام به پرداخت هزینه خواهند کرد. بررسی محتوا پس از ثبت سفارش به جهت این صورت می گیرد که هر گونه ابهام و یا سوالی درباره محتوا تولید شده برطرف شده و مشتریان محترم بتوانند محتوایی دلخواه به دست آورند.

روند انجام پروژه های تولید محتوا

 1. ارسال اطلاعات اولیه و تکمیل فرم سفارش
 2. بررسی و تایید سفارش از سوی لولسا
 3. پرداخت هزینه تولید از سوی مشتری
 4. تولید محتوا
 5. ویرایش سئو محتوا
 6. تحویل محتوا به مشتری

مراحل تولید محتوا در تیم طراحی و تبلیغات لولسا

مراحل تولید محتوا پس از ثبت سفارش به شرح زیر می باشد:

 1. بررسی لیست محتوای سفارش داده شده و جستجو درباره موضع توسط تیم سئو و مدیر بخش تولید محتوا
 2. تعیین عنوان ها فرعی و بخش بندی محتوا اصلی توسط تیم سئو و مدیر بخش تولید محتوا
 3. نوشتن محتوا با عنوان ها و مواد مشخص شده توسط تیم سئو توسط نویسندگان
 4. ویرایش سئو و نگارش توسط تیم سئو
 5. ارسال محتوا برای سفارش دهنده

با استفاده از پیگیری این مراحل، محتوا می تواند حداکثر اثر گذاری را داشته باشند. یک محتوا که با ساختار درست و دقت نوشته شده باشد می تواند بیشترین تاثیر را در موفقیت شما داشته باشد. لذا تمامی مراحل ذکر شده، برای همه سفارش ها (از یک عنوان سفارش الی ...) انجام خواهند شد. ما معتقدیم، حفظ کیفیت خدمات مهمترین موضوع است و لذا تمامی مشتریان باید از محتوایی با بالاترین سطح کیفی بهره مند شوند.

مشاوره خدمات تولید محتوا

مشاوره تولید محتوا حرفه ای را با لولسا تجربه کنید. در صورت نیاز به ارائه خدمات، می توانید با مراجعه به بخش مشاوره طراحی سایت از خدمات ارائه داده شده استفاده فرمایید.

مشاوره ارائه شده به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید اثر بخشی محتوای تولید شده را افزایش دهید. روش های اصولی آن را در پیش بگیرید تا بتوانید در بازار رقابت اینترنت به یک وب سایت موفق بدل شوید. به جهت آنکه مشاوره نیازمند اطلاعات اولیه جهت سفارش است، لذا ما این خدمات را پس از ارسال و بررسی فرم سفارش انجام می دهیم تا بیشترین اثرگذاری را داشته باشد.

خدمات مفید دیگر در کنار تولید محتوا

خدمات دیگری همچون پست محتوا در سایت، سئو جوملا و سئو وردپرس نیز در کنار خدمات تولید محتوا از سوی لولسا برای مشتریان محترم ارائه می شود. این خدمات می توانند در اثر بخشی و موفقیت بیشتر شما در سئو اثر بخشی فراوانی داشته باشند.

نمونه کار تولید محتوا

نمونه تولید محتوا اثر بخش برای وب سایت را می توانید در بخش مقالات وب سایت لولسا مشاهده کنید. محتوای تولید شده در این بخش به شما نشان خواهد داد چگونه یک محتوا با ساختار درست می تواند باعث افزایش مخاطبین وب سایت شما شوند. البته به صورت کلی باید در نظر داشته باشید نمونه کارهای پیشین به جهت سنجش خدمات هیچ گاه پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود. هر محتوا بر اساس نیاز و ساختار متناسب و مورد نیاز سفارش دهنده آن تولید شده است.

از جهت آنکه امکان مقایسه سفارش های گذشته با محتوای مورد نظر به درستی امکان پذیر نیست ما به شما توصیه می کنیم یک محتوا در ابتدا سفارش دهید تا از جهت کیفیت اطمینان حاصل کنید. این موضوع را برای سفارش به هر مجموعه یا تیم دیگری را توصیه می کنیم. چرا که می توانید به درستی بسنجید چه میزان آن مجموعه قادر به برآورده سازی نیاز شما است. متاسفانه بارها مشاهده شده، افراد و مجموعه ها محتوایی که اثر خودشان نیست را به این عنوان به مشتریان معرفی می کنند. از آنجایی که امضا و یا اثری از این موضوع نمی توان مشاهده، هیچ راه سنجشی برای مشتری باقی نمی ماند. به خاطر این موارد، یک سفارش می تواند خیال شما را از جهت کیفیت آسوده کند.

نمونه قرارداد تولید محتوا

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت می باشد. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد تولید محتوا از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می باشد. لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی لولسا وجود ندارد.

اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت سفارش

اطلاعات اولیه مورد نیاز برای انجام پروژه های تولید محتوا موارد زیر می باشد.

 1. عنوان محتوا های مورد نظر
 2. تعداد کلمات هر محتوا
 3. نوع محتوا (تالیفی، ترجمه و بازنویسی)
 4. در موارد ترجمه و بازنویسی ارسال مطلب اولیه
 5. کلمه کلیدی (هر محتوا دارای یک کلمه کلیدی می باشد
 6. اگر برای محتوا نیاز به تصویر دارد، ابعاد مورد نظر تصویر (توجه فرمایید هیچ ابعاد استانداردی وجود نداشته و بر اساس قالب و نظر مشتری ابعاد مشخص می شود)

ارسال اطلاعاتی همچون آدرس سایت، باید و نباید هایی که در متون رعایت شوند (از جهت موضوعی نه از جهت شیوه نوشتار و یا سئو) می توانند به بهبود کیفیت خدمات ارائه شده کمک کنند.

زمانبندی انجام پروژه تولید محتوا

پروژه های تولید محتوا به فاکتور های مختلفی بستگی دارند. تعداد، نوع محتوا، تعداد کلمات هر محتوا و سایر موارد می توانند در زمانبندی تحویل پروژه ها اثر گذار باشند. در زمان سفارش زمان دقیق ارسال موارد به شما اعلام خواهد شد. کلیه پروژه ها در کوتاه ترین زمان و با حفظ بالاترین کیفیت انجام خواهند شد.

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا چیست ؟ این سوالی است که ممکن است برای افرادی که با کسب و کار در فضای اینترنت آشنایی کافی ندارند وحود داشته باشد. بسیاری از افرادی که دست به طراحی وب سایت می زنند، با تصور آنکه با راه اندازی یک وبسایت از ماه آینده بخش بزرگی از بازار را خواهند گرفت شروع به کار می کنند و پس از مدتی با این حقیقت روبرو می شوند که بازدید از وبسایتشان، بسیار بسیار کمتر از آنچه در بدترین شرایط توصیه می کردند، می باشد. اما چرا این اتفاق می افتد؟

گوگل به عنوان یکی از مهمترین شرکت ها در حوزه خدمات سرچ دارای الگوریتم های پیچیده ای است و اگر ما امروز سایتی را راه اندازی کنیم، هفته ی آینده آن سایت را در صدر نتایج جستجوی خود نشان نمی دهد. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که موتورهای جستجو و از جمله گوگل در سایت شما به دنبال آن می گردند، به روز رسانی و تولید محتوای دست اول می باشد. برای پاسخ ساده به این سوال که تولید محتوا چیست می توان گفت روند ایجاد مطالب جدید برای یک وب سایت را به صورت خلاصه می توان تولید محتوا نامید.

این موضوع برای مخاطبان وب سایت نیز به همین شیوه است. اگر مخاطب وارد سایتی بشود، (هر چقدر هم در آن سایت از جدیدترین تکنولوژی های طراحی وب و طراحی گرافیکی با کیفیت بالا استفاده کرده باشید) اما محتوایی قابل عرضه و به روز برای آنها نداشته باشید، پس از بار اول دیگر به سایت شما سر نخواهند زد. پس اکنون که می دانید تولید محتوا چیست و چه اهمیتی دارد، بهتر است برای آن اقدام کنید.

تولید محتوا و هزینه های بالای استخدام

تولید محتوا را می توان یک امر گاها بسیار پر هزینه در نظر گرفت. برای استخدام یک فرد به نیرو های کاری حداقل هزینه ای که شما برای آن می پردازید، پایه حقوق استخدام می باشد، به همراه حداقل سیستم مورد نیاز و حداقل فضای کاری. مرخصی ها، بی انضباطی کاری و مشکلات بسیار دیگری که بارها در مقابل کارمندانتان با آنها روبرو شده اید نیز همواره وجود دارند. اما وقتی راهی ساده تر و بسیار بسیار کم هزینه تر وجود دارد، چرا باید مرتکب چنین اشتباهی بشوید؟ شما می توانید تولید محتوای وب سایت خود را به ما بسپارید و بدون نگرانی در زمان مقرر آنرا دریافت کنید. به این شیوه هزینه شما کاهش چشمگیری داشته و تولید محتوای اثر بخشی به دست خواهید آورد.

تولید محتوا نیازمند تخصص و دانش کافی است، تخصصی که همه آن مربوط به فعالیت شما نبوده و بخش اعظم آن مربوطه به دانش سئو می شود. لذا نمی توان هر فردی را برای انجام تولید محتوا استخدام کرد. دلیلی هم برای استخدام وجود ندارد، شما می توانید اینکار را برون سپاری کنید.

تولید محتوا کپی برداری، امری کشنده در سئو

تولید محتوا کپی شده می تواند منجر به مرگ سئو سایت شود! کپی برداری از مطالب سایتهای دیگر هم نمی تواند در این مورد شما را نجات دهد و بلکه باعث بدتر شدن اوضاع کاریتان می شود. خواننده ای که وارد سایت شما می شود و با محتوای کپی شده روبرو می شود، برای دفعه آینده به سراغ سایت شما نخواهد آمد. وقتی منبع مطالب جای دیگری است، خواننده نیز به همان منبع رجوع می کند، تا هم مطالب تازه تری ببیند و هم اطمینان از صحت مطالب کسب کند.

در مورد موتورهای جستجو این موضوع بسیار خطرناک تر است. موتورهای جستجو همواره تمامی وب را زیر نظر دارند، و بسیار ساده تر از آنکه شما فکر کنید، و در کسری از ثانیه متوجه کپی بودن مطالب شما می شوند. و این موضوع می توان منجر به پایان کار شما در آن سایت شود. شما با پنالتی روبرو می شوید و گاهی این پنالتی می تواند شما را وادار کند که دیگر به فکر سایت جدیدی باشید چرا که دیگر سایت شما در نتایج جستجو به نمایش در نمی آید. لذا برای پیش نیامدن این مشکلات باید از تولید محتوایی یکتا و ناب برای وب سایت خود استفاده کنید.

ساختار درست محتوا

ساختار تولید محتوا باید بر اساس ساختار مورد نظر موتورهای جستجو باشد. حتما شما هم می دانید ساختار درست متن و استفاده درست از تگ ها، تعداد کلمات، پراکندگی و وزن کلمات در صفحه، و نوشتن مطابق با استانداردهای سئو کاری بسیار دشوار و نیازمند تخصص می باشد. تنها تولید یک محتوا نیست که می تواند آن را موفق کند و برای شما موفقیت کسب کند، بلکه نوشتن در ساختار درست است که می تواند منجر به موفقیت شما شود. اما همانطور که گفته شد این کارها بسیار تخصصی هستند. لذا برای انجام آنها پیشنهاد می شود از متخصصین این حوزه استفاده کنید به جای اینکه دست به آزمایش و خطا بزنید.

 هزینه تولید محتوا کم و کسب رتبه اول در گوگل

هزینه تولید محتوا نباید چندان شما را نگران کند. و نباید آنرا از استراتژی های خود در دنیای اینترنت حذف کنید. دلایل ذکر شده بالا همه و همه دلایلی است بسیار مهم در آنکه به فکر راه چاره باشیم. سایتی که بازدید کننده نداشته باشد، هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. اما چاره چیست؟ تولید محتوای یکتا!

هزینه تولید محتوا تخصصی و بهینه شده در تیم لولسا بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. نوشتن یک مطلب پر بیننده کار بسیار سختی است، اما این موضوع با دانش سئو به امری بسیار ساده بدل خواهد شد. شما می توانید به سادگی و با صرف هزینه ای بسیار پایین تر از آنکه قابل تامل باشد این مشکل را حل نمایید. ما در لولسا، متخصصین تولید محتوای در اختیارتان قرار می دهیم و شما می توانید محتوای متنی، گرافیکی و ویدئویی خود را به راحتی بدست آورید. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و خودتان را از تمام این مشکلات راحت کنید. ما محتوایی ارزشمند و ویراستاری شده به شما تحویل می دهیم. می توانید به این شیوه در سئو رتبه های بهتری به دست آورده و مشتریان بیشتری به سراتان خواهند آمد. امروزه تولید محتوا ارتباط تنگاتنگی با رتبه سئو وب سایت دارد. اگر شما هم نیازمند تولید محتوای تخصصی و بهینه سازی شده هستید با ما تماس بگیرید.

تولید محتوا بهینه سازی شده

تولید محتوای بهینه سازی شده همان چیزی است می تواند منجر به موفقیت شما در نتایج جستجو شود. باید در نظر داشت تولید محتوا تنها شیوه موفقیت در سئو نیست، اما یکی از اثرگذارترین شیوه ها برای این منظور است. برای اینکه تولید محتوای بهینه سازی شده بتواند اثر گذار باشد، ساختار یک وب سایت نیز باید به درستی و بر اساس الگوریتم های جدید گوگل بهینه سازی شده باشند.

ما برای اطمینان از موفقیت مشتریان خود، از ویراستاران سئو جهت بازبینی محتوای تولید شده استفاده می کنیم. این ویراستاران متن های تولید شده را آنالیز می کنند تا محتوای ارسالی برای مشتریان از حداکثر کیفیت برخوردار باشد.

ویراستار سئو در تولید محتوا

ویراستار سئو محتوای تولید شده را مطاله می کند. آن را بر اساس ساختار مورد تایید موتورهای جستجو ویرایش می کند. و محتوایی به دست می آید که چه از لحاظ موتورهای جستجو  و چه از لحاظ مخاطبین مورد تایید باشد. ویراست سئو برای کلیه محتواهای تولیدی انجام می پذیرد. این موضوع به شما اطمینان از کیفیت بالای محتوای تولید شده را خواهد داد.

آموزش تولید محتوا سایت

آموزش تولید محتوای سایت به صورت خصوصی، جمعی و تلفنی امکان پذیر است. خدمات آموزشی تولید محتوا به صورت جمعی تنها برای مشتریان ویژه و در محل ایشان صورت می پذیرد. به همین منظور می توانید با ما تماس بگیرید و از شرایط این خدمات مطلع شوید. همچنین می توانید آموزش های مربوط به تولید محتوای وب سایت را در مقالات زیر مطالعه بفرمایید. اگر سوالی در مورد مقالات برایتان به وجود آمد حتما از طریق بخش نظرات آن مطلب آنرا با ما مطرح کنید. همچنین می توانید درخواست آموزش های تخصصی مورد نظرتان به صورت مقاله را با ما در نظر بگذارید. شما موضوع مورد نظرتان را به ما اعلام می کنید و متخصصین ما با توجه به نیاز شما مقاله آموزشی را تهیه کرده و به صورت رایگان آن را از طریق بخش مقالات سایت مطالعه خواهید کرد.

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات تولید محتوا

سفارش به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات عمومی و اختصاصی مشتریان می باشد و عواقب ناشی از عدم مطالعه و اطلاع از این قوانین و مقررات بر عهده مشتری می باشد.

مشتری موظف به پرداخت به موقع هزینه ها می باشد.

جهت سفارش خدمات از طرف لولسا نیازی به پر کردن قرارداد وجود ندارد، اما تمامی موارد ذکر شده در نمونه قرار داد برای تمامی سفارشات اجرا خواهد شد. مشتری تعهد می کند که پیش از سفارش کلیه موارد آن را مطالعه کرده و مورد تایید ایشان می باشد.

ارسال اطلاعات اولیه جهت ثبت سفارش در یک مرحله امکان پذیر می باشد.

سوالات متداول خدمات تولید محتوا

آیا محتوای تولید شده در زمان مقرر به دست ما خواهد رسید؟

 • بله، تمامی موارد در زمان مقرر تهیه شده و برای شما ارسال خواهند شد.

آیا امکان تخفیف در هزینه های اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر. ما هزینه ها را به پایین ترین میزان ممکن آورده ایم.

آیا امکان سفارش خدمات تولید محتوا بدون گذاشتن بر روی وب سایت وجود دارد؟

 • بله این امکان وجود دارد.

آیا پس از دریافت تولید محتوا موفقیت ما در سئو حتمی است؟

 • قطعا محتوای تولید شده بر روی سئو شما تاثیرات بسیار مثبتی خواهد گذاشت. اما فراموش نکنید که همواره رقبای شما هم مشول به فعالیت هستند. پس همواره سعی کنید در تولید محتوا از رقبایتان پیشی بگیرید. به همین دلیل ممکن است در برخی فاکتور ها لزوما بهبود رتبه ای را مشاهده نکنید. اما این به معنی بی اثر بودن تولید محتوا نیست، بلکه نشان می دهد رقبای شما بیشتر سرمایه گذاری کرده اند.

آیا امکان پرداخت به شیوه دیگری وجود دارد؟

 • خیر نوع پرداخت در این خدمات به صورت یکپارچه برای تمامی مشتریان محترم اعمال می شود.

چرا خدمات تولید محتوا لولسا؟

 • ما این خدمات را به صورت تخصصی انجام می دهیم.
 • موفقیت مشتریان برای ما مهم است.
 • کلیه مطالب تحت نظر ویراستار سئو انجام می پذیرد.
 • ما محدودیتی در ارائه این خدمات نداریم.
 • هزینه های تولید محتوا شما کاهش خواهند یافت.
 • رتبه سئو بهتری برای وب سایتتان به دست خواهید آورد.
 • محتوای بهینه سازی شده از ما تحویل خواهید گرفت.
 • زمانبدی های ما دقیق و بدون تاخیر می باشند.

مقالات مفید تولید محتوا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

توییتر اینستاگرام لینکداین