Your browser does not support JavaScript!
تولید محتوا

تولید محتوا یکی از مساپلی است که پس از راه اندازی یک وب سایت، دغدغه بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها است. داشتن یک وب سایت پربازدید، اتفاقی نیست. نمی توان انتظار داشت وب سایت و یا وبلاگی را راه اندازی کنیم و به خودی خود آن وب سایت و یا وبلاگ بازدید زیادی داشته باشد. برای یک سایت پربازدید باید عوامل زیادی را در نظر گرفت. یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در سئو، تولید محتوا می باشد.

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا برای وب سایت چیست؟ این سوالی است که ممکن است برای افرادی که با کسب و کار در فضای اینترنت آشنایی کافی ندارند وحود داشته باشد. بسیاری از افرادی که دست به طراحی وب سایت می زنند، با تصور آنکه با راه اندازی یک وبسایت از ماه آینده بخش بزرگی از بازار را خواهند گرفت شروع به کار می کنند و پس از مدتی با این حقیقت روبرو می شوند که بازدید از وبسایتشان، بسیار بسیار کمتر از آنچه در بدترین شرایط توصر می کردند، می باشد. اما چرا این اتفاق می افتد؟

گوگل به عنوان یکی از مهمترین شرکت ها در حوزه خدمات سرچ دارای الگوریتم های پیچیده ای است و اگر ما امروز سایتی را راه اندازی کنیم، هفته ی آینده آن سایت را در صدر نتایج جستجوی خود نشان نمی دهد. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که موتورهای جستجو و از جمله گوگل در سایت شما به دنبال آن می گردند، به روز رسانی و تولید محتوای دست اول می باشد.

این موضوع برای مخاطبان وب سایت نیز به همین شیوه است. اگر مخاطب وارد سایتی بشود، (هر چقدر هم در آن سایت از جدیدترین تکنولوژی های طراحی وب و طراحی گرافیکی با کیفیت بالا استفاده کرده باشید) اما محتوایی قابل عرضه و به روز برای آنها نداشته باشید، پس از بار اول دیگر به سایت شما سر نخواهند زد.

هزینه های بالای استخدام برای تولید محتوا

برای استخدام یک فرد به نیرو های کاری حداقل هزینه ای که شما برای آن می پردازید، پایه حقوق استخدام می باشد، به همراه حداقل سیستم مورد نیاز و حداقل فضای کاری. مرخصی ها، بی انضباطی کاری و مشکلات بسیار دیگری که بارها در مقابل کارمندانتان با آنها روبرو شده اید نیز همواره وجود دارند. اما وقتی راهی ساده تر و بسیار بسیار کم هزینه تر وجود دارد، چرا باید مرتکب چنین اشتباهی بشوید؟

کپی برداری، امری کشنده در تولید محتوای سایت

کپی برداری از مطالب سایتهای دیگر هم نمی تواند در این مورد شما را نجات دهد و بلکه باعث بدتر شدن اوضاع کاریتان می شود. خواننده ای که وارد سایت شما می شود و با محتوای کپی شده روبرو می شود، برای دفعه آینده به سراغ سایت شما نخواهد آمد. وقتی منبع مطالب جای دیگری است، خواننده نیز به همان منبع رجوع می کند، تا هم مطالب تازه تری ببیند و هم اطمینان از صحت مطالب کسب کند.

در مورد موتورهای جستجو این موضوع بسیار خطرناک تر است. موتورهای جستجو همواره تمامی وب را زیر نظر دارند، و بسیار ساده تر از آنکه شما فکر کنید، و در کسری از ثانیه متوجه کپی بودن مطالب شما می شوند. و این موضوع می توان منجر به پایان کار شما در آن سایت شود. شما با پنالتی روبرو می شوید و گاهی این پنالتی می تواند شما را وادار کند که دیگر به فکر سایت جدیدی باشید چرا که دیگر سایت شما در نتایج جستجو به نمایش در نمی آید.

ساختار درست محتوا

حتما شما هم می دانید ساختار درست متن و استفاده درست از تگ ها، تعداد کلمات، پراکندگی و وزن کلمات در صفحه، و نوشتن مطابق با استانداردهای سئو کاری بسیار دشوار و نیازمند تخصص می باشد. تنها تولید یک محتوا نیست که می تواند آن را موفق کند و برای شما موفقیت کسب کند، بلکه نوشتن در ساختار درست است که می تواند منجر به موفقیت شما شود.

با صرف هزینه بسیار پایین، رتبه اول را بدست بیاورید

دلایل ذکر شده بالا همه و همه دلایلی است بسیار مهم در آنکه به فکر راه چاره باشیم. سایتی که بازدید کننده نداشته باشد، هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. اما چاره چیست؟ تولید محتوای یکتا!

برای حل این مشکل، تیم طراحی و تبلیغات آگرین بخش تولید محتوا را برای شما به ارمغان آورده است. نوشتن یک مطلب پر بیننده کار بسیار سختی است، اما این موضوع با دانش سئو به امری بسیار ساده بدل خواهد شد. شما می توانید به سادگی و با صرف هزینه ای بسیار پایین تر از آنکه قابل تامل باشد این مشکل را حل نمایید. ما در آگرین، متخصصین تولید محتوای در اختیارتان قرار می دهیم و شما می توانید محتوای متنی، گرافیکی و ویدئویی خود را به راحتی بدست آورید. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و خودتان را از تمام این مشکلات راحت کنید.

قیمت، هزینه ها و سفارش خدمات تولید محتوا

برای مشاهده لیست قیمت های تولید محتوا می توانید به بخش محاسبه قیمت سایت آگرین مراجعه فرمایید. همچنین برای سفارش و شروع کار با مراجعه به بخش فروش سایت آگرین می توانید از همین امروز آگرین را در کنار خودتان داشته باشید. ما تیم تولید محتوای خودمان را در اختیار شما قرار داده و می توانید ساده تر از آنچه در تصورتان است به تمامی نیاز های تولید محتوای خود برسید.

هزینه و سفارش

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید. آگرین تمام آن چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

تلفن تماس: 22081502