Your browser does not support JavaScript!
تولید محتوا - قیمت تولید محتوا - هزینه تولید محتوا - خدمات تولید محتوا - سفارش تولید محتوا - تولید محتوا سایت

تولید محتوا یکی از مسائلی است که پس از راه اندازی یک وب سایت، دغدغه بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها است. داشتن یک وب سایت پربازدید، اتفاقی نیست. نمی توان انتظار داشت وب سایت و یا وبلاگی را راه اندازی کنیم و به خودی خود آن وب سایت و یا وبلاگ بازدید زیادی داشته باشد. برای یک سایت پربازدید باید عوامل زیادی را در نظر گرفت. یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در سئو، تولید محتوا می باشد. به بیانی دیگر امروزه سئو را نمی توان بدون تولید محتوا تصور کرد.

تولید محتوا چیست

تولید محتوا چیست ؟ این سوالی است که ممکن است برای افرادی که با کسب و کار در فضای اینترنت آشنایی کافی ندارند وحود داشته باشد. بسیاری از افرادی که دست به طراحی وب سایت می زنند، با تصور آنکه با راه اندازی یک وبسایت از ماه آینده بخش بزرگی از بازار را خواهند گرفت شروع به کار می کنند و پس از مدتی با این حقیقت روبرو می شوند که بازدید از وبسایتشان، بسیار بسیار کمتر از آنچه در بدترین شرایط توصر می کردند، می باشد. اما چرا این اتفاق می افتد؟

گوگل به عنوان یکی از مهمترین شرکت ها در حوزه خدمات سرچ دارای الگوریتم های پیچیده ای است و اگر ما امروز سایتی را راه اندازی کنیم، هفته ی آینده آن سایت را در صدر نتایج جستجوی خود نشان نمی دهد. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که موتورهای جستجو و از جمله گوگل در سایت شما به دنبال آن می گردند، به روز رسانی و تولید محتوای دست اول می باشد. برای پاسخ ساده به این سوال که تولید محتوا چیست می توان گفت روند ایجاد مطالب جدید برای یک وب سایت را به صورت خلاصه می توان تولید محتوا نامید.

این موضوع برای مخاطبان وب سایت نیز به همین شیوه است. اگر مخاطب وارد سایتی بشود، (هر چقدر هم در آن سایت از جدیدترین تکنولوژی های طراحی وب و طراحی گرافیکی با کیفیت بالا استفاده کرده باشید) اما محتوایی قابل عرضه و به روز برای آنها نداشته باشید، پس از بار اول دیگر به سایت شما سر نخواهند زد. پس اکنون که می دانید تولید محتوا چیست و چه اهمیتی دارد، بهتر است برای آن اقدام کنید.

تولید محتوا و هزینه های بالای استخدام

تولید محتوا را می توان یک امر گاها بسیار پر هزینه در نظر گرفت. برای استخدام یک فرد به نیرو های کاری حداقل هزینه ای که شما برای آن می پردازید، پایه حقوق استخدام می باشد، به همراه حداقل سیستم مورد نیاز و حداقل فضای کاری. مرخصی ها، بی انضباطی کاری و مشکلات بسیار دیگری که بارها در مقابل کارمندانتان با آنها روبرو شده اید نیز همواره وجود دارند. اما وقتی راهی ساده تر و بسیار بسیار کم هزینه تر وجود دارد، چرا باید مرتکب چنین اشتباهی بشوید؟ شما می توانید تولید محتوای وب سایت خود را به ما بسپارید و بدون نگرانی در زمان مقرر آنرا دریافت کنید. به این شیوه هزینه شما کاهش چشمگیری داشته و تولید محتوای اثر بخشی به دست خواهید آورد.

تولید محتوا نیازمند تخصص و دانش کافی است، تخصصی که همه آن مربوط به فعالیت شما نبوده و بخش اعظم آن مربوطه به دانش سئو می شود. لذا نمی توان هر فردی را برای انجام تولید محتوا استخدام کرد. دلیلی هم برای استخدام وجود ندارد، شما می توانید اینکار را برون سپاری کنید.

تولید محتوا کپی برداری، امری کشنده در سئو

تولید محتوا کپی شده می تواند منجر به مرگ سئو سایت شود! کپی برداری از مطالب سایتهای دیگر هم نمی تواند در این مورد شما را نجات دهد و بلکه باعث بدتر شدن اوضاع کاریتان می شود. خواننده ای که وارد سایت شما می شود و با محتوای کپی شده روبرو می شود، برای دفعه آینده به سراغ سایت شما نخواهد آمد. وقتی منبع مطالب جای دیگری است، خواننده نیز به همان منبع رجوع می کند، تا هم مطالب تازه تری ببیند و هم اطمینان از صحت مطالب کسب کند.

در مورد موتورهای جستجو این موضوع بسیار خطرناک تر است. موتورهای جستجو همواره تمامی وب را زیر نظر دارند، و بسیار ساده تر از آنکه شما فکر کنید، و در کسری از ثانیه متوجه کپی بودن مطالب شما می شوند. و این موضوع می توان منجر به پایان کار شما در آن سایت شود. شما با پنالتی روبرو می شوید و گاهی این پنالتی می تواند شما را وادار کند که دیگر به فکر سایت جدیدی باشید چرا که دیگر سایت شما در نتایج جستجو به نمایش در نمی آید. لذا برای پیش نیامدن این مشکلات باید از تولید محتوایی یکتا و ناب برای وب سایت خود استفاده کنید.

ساختار درست محتوا

ساختار تولید محتوا باید بر اساس ساختار مورد نظر موتورهای جستجو باشد. حتما شما هم می دانید ساختار درست متن و استفاده درست از تگ ها، تعداد کلمات، پراکندگی و وزن کلمات در صفحه، و نوشتن مطابق با استانداردهای سئو کاری بسیار دشوار و نیازمند تخصص می باشد. تنها تولید یک محتوا نیست که می تواند آن را موفق کند و برای شما موفقیت کسب کند، بلکه نوشتن در ساختار درست است که می تواند منجر به موفقیت شما شود. اما همانطور که گفته شد این کارها بسیار تخصصی هستند. لذا برای انجام آنها پیشنهاد می شود از متخصصین این حوزه استفاده کنید به جای اینکه دست به آزمایش و خطا بزنید.

 هزینه تولید محتوا کم و کسب رتبه اول در گوگل

هزینه تولید محتوا نباید چندان شما را نگران کند. و نباید آنرا از استراتژی های خود در دنیای اینترنت حذف کنید. دلایل ذکر شده بالا همه و همه دلایلی است بسیار مهم در آنکه به فکر راه چاره باشیم. سایتی که بازدید کننده نداشته باشد، هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. اما چاره چیست؟ تولید محتوای یکتا!

هزینه تولید محتوا تخصصی و بهینه شده در تیم آگرین بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. نوشتن یک مطلب پر بیننده کار بسیار سختی است، اما این موضوع با دانش سئو به امری بسیار ساده بدل خواهد شد. شما می توانید به سادگی و با صرف هزینه ای بسیار پایین تر از آنکه قابل تامل باشد این مشکل را حل نمایید. ما در آگرین، متخصصین تولید محتوای در اختیارتان قرار می دهیم و شما می توانید محتوای متنی، گرافیکی و ویدئویی خود را به راحتی بدست آورید. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و خودتان را از تمام این مشکلات راحت کنید. ما محتوایی ارزشمند و ویراستاری شده به شما تحویل می دهیم. می توانید به این شیوه در سئو رتبه های بهتری به دست آورده و مشتریان بیشتری به سراتان خواهند آمد. امروزه تولید محتوا ارتباط تنگاتنگی با رتبه سئو وب سایت دارد. اگر شما هم نیازمند تولید محتوای تخصصی و بهینه سازی شده هستید با ما تماس بگیرید.

تولید محتوا بهینه سازی شده

تولید محتوای بهینه سازی شده همان چیزی است می تواند منجر به موفقیت شما در نتایج جستجو شود. باید در نظر داشت تولید محتوا تنها شیوه موفقیت در سئو نیست، اما یکی از اثرگذارترین شیوه ها برای این منظور است. برای اینکه تولید محتوای بهینه سازی شده بتواند اثر گذار باشد، ساختار یک وب سایت نیز باید به درستی و بر اساس الگوریتم های جدید گوگل بهینه سازی شده باشند.

ما برای اطمینان از موفقیت مشتریان خود، از ویراستاران سئو جهت بازبینی محتوای تولید شده استفاده می کنیم. این ویراستاران متن های تولید شده را آنالیز می کنند تا محتوای ارسالی برای مشتریان از حداکثر کیفیت برخوردار باشد.

ویراستار سئو در تولید محتوا

ویراستار سئو محتوای تولید شده را مطاله می کند. آن را بر اساس ساختار مورد تایید موتورهای جستجو ویرایش می کند. و محتوایی به دست می آید که چه از لحاظ موتورهای جستجو م وچه از لحاظ مخاطبین مورد تایید باشد. ویراست سئو برای کلیه محتواهای تولیدی انجام می پذیرد. این موضوع به شما اطمینان از کیفیت بالای محتوای تولید شده را خواهد داد.

قیمت تولید محتوا، هزینه تولید محتوا و سفارش خدمات تولید محتوا

هزینه و قیمت تولید محتوا آگرین را در زیر مشاهده می فرمایید. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و خدمات تولید محتوای مورد نظرتان را سفارش دهید. همچنین می توانید با مراجعه به صفحه بخش فروش توسط یکی از راه های اعلام شده با ما تماس بگیرید. کلیه هزینه های اعلام شده برای تولید محتوا به تومان می باشند.

قیمت تولید محتوا اعلام شده برای تمامی مشتریان یکسان بوده و بسیار مناسب ارائه شده اند. در جدول زیر بر اساس محتوای سفارش داده شده، تعداد کلمات مورد نظر شما و همچنین نوع محتوا مورد نظر می توانید قیمت ها را مشاهده کنید.

هزینه تولید محتوا سایت را در زیر مشاهده می کنید:

تعداد محتوا درخواستی هزینه هر محتوا
1 تا 5 عدد 3500 تومان
6 تا 15 عدد 3300 تومان
16 تا 30 عدد 2900 تومان
31 تا 50 عدد 2700 تومان
51 تا 100 عدد 2500 تومان
101 تا 200 عدد 2300 تومان
بیش از 200 عدد 2000 تومان

سه فاکتور در هزینه تولید محتوا اثر گذار هستند: 1- هزینه تولید محتوای ترجمه، تالیفی و بازنویسی متفاوت می باشند. 2- تعداد کلمات مورد نظر برای هر محتوا در تعیین هزینه اثر گذار است. 3- تعداد محتوای سفارش داده شده.

سایر هزینه های به شرح زیر می باشد:

قرار دادن مطلب بر روی سیستم مدیریت محتوا: هر مطلب 1000 تومان.

انتخاب عکس برای مطلب: هر تصویر 1000 تومان.

تنظیم سایر تنظیمات سئو مانند توضیحات متا و غیره: بر اساس نیاز شما محاسبه خواهد شد.

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید. آگرین تمام آن چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

شرایط پرداخت خدمات تولید محتوا سایت

کلیه پرداخت ها در دو قسط انجام می شود. بخش اول در زمان سفارش خدمات و بخش دوم پس از ارسال تولید محتوا.

30 درصد هزینه در زمان سفارش از سوی مشتریان محترم پرداخت می شود.

70 درصد باقی مانده پس از ارسال آخرین محتوای تولید شده پرداخت می شود.

روش های تولید محتوا

روش های تولید محتوا وب سایت به سه بخش اصلی تقسیم می شوند:

 1. تولید محتوای تالیفی
 2. تولید محتوای ترجمه
 3. تولید محتوای بازنویسی

تولید محتوا تالیفی: در این شیوه شما تیترهای مورد نظر خود را برای ما ارسال می کنید و نویسندگان ما محتوای مورد نظر شما را بر اساس تعداد کلمات مورد نظر تولید می کنند.

تولید محتوا ترجمه: در این شیوه شما متن انگلیسی محتوای مورد نظر خود را برای ما ارسال می کنید. بر اساس متن ارسالی شما محتوای ترجمه و ویراستاری سئو می شود.

تولید محتوا بازنویسی: ممکن است شما مطلبی را پیشتر برای وب سایت خود تولید کرده باشید اما اثر بخشی لازم را نداشته است. برای این منظور می توانید از این خدمات ارسال کنید. متن ارسالی شما توسط متخصصین ما بازنویسی و ویراستاری سئو خواهد شد. در این خدمات متن ارسالی شما و متن بازنویسی شده ممکن است تا 50 کلمه کوتاهتر و یا بلند تر شود.

سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا برای وب سایت خود را تنها با یک تلفن انجام دهید. متخصصین ما شما را راهنمایی خواهند کرد و بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد. برای سفارش این خدمات می توانید با ورود به بخش تماس با ما به وسیله یکی از روش های اعلام شده سفارش خود را ثبت کنید. سفارش تولید محتوا در طول روزهای کاری هفته انجام می پذیرد و می توانید همواره با ما در تماس باشید.

مشاوره خدمات تولید محتوا

مشاوره خدمات تولید محتوا به صورت تلفنی توسط متخصصین آگرین انجام می پذیرد. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و از این خدمات به صورت رایگان استفاده کنید. مشاوره حضوری مستلزم پرداخت هزینه می باشد و می توانید از این خدمات ما نیز بهره مند شوید. مشاوره تولید محتوا ویژه مشتریان جدید بوده و هر مشاوره برای حداکثر مدت ۴۵ دقیقه می باشد. جهت تعیین زمان مشاوره با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول خدمات تولید محتوا

آیا محتوای تولید شده در زمان مقرر به دست ما خواهد رسید؟

 • بله، تمامی موارد در زمان مقرر تهیه شده و برای شما ارسال خواهند شد.

آیا امکان تخفیف در هزینه های اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر. ما هزینه ها را به پایین ترین میزان ممکن آورده ایم.

آیا امکان سفارش خدمات تولید محتوا بدون گذاشتن بر روی وب سایت وجود دارد؟

 • بله این امکان وجود دارد.

آیا پس از دریافت تولید محتوا موفقیت ما در سئو حتمی است؟

 • قطعا محتوای تولید شده بر روی سئو شما تاثیرات بسیار مثبتی خواهد گذاشت. اما فراموش نکنید که همواره رقبای شما هم مشول به فعالیت هستند. پس همواره سعی کنید در تولید محتوا از رقبایتان پیشی بگیرید. به همین دلیل ممکن است در برخی فاکتور ها لزوما بهبود رتبه ای را مشاهده نکنید. اما این به معنی بی اثر بودن تولید محتوا نیست، بلکه نشان می دهد رقبای شما بیشتر سرمایه گذاری کرده اند.

آیا امکان پرداخت به شیوه دیگری وجود دارد؟

 • خیر نوع پرداخت در این خدمات به صورت یکپارچه برای تمامی مشتریان محترم اعمال می شود.

نمونه کار تولید محتوا

نمونه تولید محتوا اثر بخش برای وب سایت را می توانید در بخش مقالات وب سایت آگرین مشاهده کنید. محتوای تولید شده در این بخش به شما نشان خواهد داد چگونه یک محتوا با ساختار درست می تواند باعث افزایش مخاطبین وب سایت شما شوند.

آموزش تولید محتوا سایت

آموزش تولید محتوای سایت به صورت خصوصی، جمعی و تلفنی امکان پذیر است. خدمات آموزشی تولید محتوا به صورت جمعی تنها برای مشتریان ویژه و در محل ایشان صورت می پذیرد. به همین منظور می توانید با ما تماس بگیرید و از شرایط این خدمات مطلع شوید. همچنین می توانید آموزش های مربوط به تولید محتوای وب سایت را در مقالات زیر مطالعه بفرمایید. اگر سوالی در مورد مقالات برایتان به وجود آمد حتما از طریق بخش نظرات آن مطلب آنرا با ما مطرح کنید. همچنین می توانید درخواست آموزش های تخصصی مورد نظرتان به صورت مقاله را با ما در نظر بگذارید. شما موضوع مورد نظرتان را به ما اعلام می کنید و متخصصین ما با توجه به نیاز شما مقاله آموزشی را تهیه کرده و به صورت رایگان آن را از طریق بخش مقالات سایت مطالعه خواهید کرد.

چرا خدمات تولید محتوا آگرین؟

 • ما این خدمات را به صورت تخصصی انجام می دهیم.
 • موفقیت مشتریان برای ما مهم است.
 • کلیه مطالب تحت نظر ویراستار سئو انجام می پذیرد.
 • ما محدودیتی در ارائه این خدمات نداریم.
 • هزینه های تولید محتوا شما کاهش خواهند یافت.
 • رتبه سئو بهتری برای وب سایتتان به دست خواهید آورد.
 • محتوای بهینه سازی شده از ما تحویل خواهید گرفت.
 • زمانبدی های ما دقیق و بدون تاخیر می باشند.
تلفن تماس: 88590065