Your browser does not support JavaScript!

آژانس طراحی و تبلیغات آگرین برای خدمات آموزشی خود بخشی را به عنوان مشاوره راه اندازی نموده است. هدف از راه اندازی این بخش مشاوره برای مدیرانی است که نیاز به برگذاری دوره، یا دوره های آموزشی، جهت افزایش کارآیی کارمندانشان هستند. در این بخش پس از نیاز سنجی، اقدام به استاندارد سازی دوره های آموزشی مورد نیاز پرداخته تا تمام نیاز ها پوشش داده شوند.

آژانس طراحی و تبلیغات آگرین به منظور خدمت رسانی، به شرکت ها، سازمان ها و موسساتی که قصد آموزش کارکنان خود را دارند، اقدام به برگذاری دوره های جمعی نموده است. هدف از برگذاری این دوره ها، افزایش سطح معلومات کارکنان و کارمندان، بهبود کارآیی و کیفیت خدمات و به روز رسانی سطح علمی کارکنان این سازمان ها می باشد.

بهبود کیفیت آموزشی

آژانس طراحی و تبلیغات آگرین به همراه استودیو طراحی وب سایت Firemode و استودیو طراحی گرافیک و انیمیشن ژین اقدام به برگذاری دوره های خصوصی نموده است. این خدمات در محل خود شما توسط مدرسین ما تدریس می شوند. داشنجویان این دوره موظف به تهیه سخت افزار مورد نیاز دوره می باشند. همچنین دسترسی به اینترنت پر سرعت برای دوره های تحت وب برای مدرس و دانشجو، بر عهده دانشجو می باشد.

جهت ثبت نام و اطلاع از برگذاری دوره های آموزشی از یکی از روش های زیر اقدام نمایید.

تماس با ما

برگذاری دوره تخصصی گرافیک پیکلسی توسط متخصصین استودیو طراحی گرافیک و انیمیشن ژین انجام می پذیرد. لازم به ذکر است آشنایی اولیه با گرافیک پیکسلی برای هنر جویان شرکت کننده در این دوره اجباری می باشد.

استودیو طراحی گرافیک و انیمیشن ژِین

 

زیر مجموعه ها

تلفن تماس: 88590065