Your browser does not support JavaScript!

درباره تیم طراحی و تبلیغات لولسا

استودیو طراحی وب Firemode در حدود یک دهه پیش فعالیت خود را شروع کرد. فعالیت های این استودیو در آن زمان تنها در بخش برنامه نویسی تحت نت و سایت بود. تا اینکه در سال 1390 بخش طراحی آن و به روز رسانی در تیم تشکیل دهنده استودیو انجام شد و تصمیم بر گستر کار در قالب تیم طراحی و تبلیغاتی آگرین گرفته شد. در ابتدای سال ۱۳۹۷ آگرین به لولسا تغییر نام داد.

 

firemode.net
 

در پایان سال 1390 دومین استودیو ما با نام ژین شروع به کار نمود. در ابتدا فعالیت های این استودیو در بخش طراحی گرافیک بود. یک سال پس از آن عکاسی نیر به خدمات این استودیو اضافه شد. با گسترش کار و کسب تجربیات بیشتر در این استودیو در ابتدای سال 1394 بخش انیمیشن این استودیو نیز راه اندازی شد.

استودیو گرافیک ژین

 

در ادامه فعالیت های با شروع تابستان 1394 بخش آموزش و طراحی اپلیکیشن نیز به لیست خدمات اضافه شدند. در آینده ای نزدیک بخش طراحی اپلیکیشن به صورت استودیوای مجزا در خواهد آمد که پاسخگوی تمام نیاز های مشتریان در زمینه نرم افزاری باشد. در ادامه ارائه خدمات سئو نیز از سال 1395 به خدمات افزوده شد.

برای آشنایی و به روز بودن  آموزش و به روز رسانی اطلاعات را برای کلیه اعضای خود به صورت مداوم  و  با جدیدترین تکنولوژی ها به اجرا در آورده ایم تا همواره در سطح اول جهانی خدمات خود را به مشتریان ارائه نماییم.

آژانس طراحی و تبلیغات لولسا

 ما بنا را بر این گذاشتیم تا از هر گونه تبلیغات به اصطلاح بازاری، بی کیفیت و کپی برداری (حتی در صورت سفارش مشتری) اکیدا خودداری کرده و سطح کاری مان را از سطح روز جهانی پایین تر نیاوریم.

آژانس طراحی و تبلیغات لولسا

در ابتدای سال ۱۳۹۷ این مجموعه به لولسا (LevelsA) تغییر نام داد و با این نام در خدمت شما هستیم. این مجموعه در زمان حاضر به صورت تیم ارائه دهنده خدمات فعالیت می کند و مجموعه حقوقی نمی باشد.

 لولسا تمام آن چیزی است که شما برای تبلیغات به آن نیاز دارید.