Your browser does not support JavaScript!
سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

سئو seo (خدمات بهینه سازی موتور های جستجو Search Engine Optimiziation) یکی از بهترین راه های گسترش و بهبود بازاریابی آنلاین می باشد. این خدمات به شما کمک می کنند تا با افزایش بازدید روزانه و بهبود رنک (رتبه) وب سایت در موتور های جستجو، فعالیت تحت نت خود را گسترش داده و به نتایج بهتری دست بیابید. امروزه در فروش و بازاریابی سئو نقش بسیار مهمی را بازی می کند. وب سایت هایی که در نتایج جستجو می توانند رتبه های بهتری کسب کنند، فروش بسیار بالایی دارند. امروزه با توجه به گسترش کسب و کارهای اینترنتی و تمایل خریداران به استفاده از سفارش های اینترنتی، می توان گفت سئو راز موفقت در جهان امروز است. با توجه به اهمیت موضوع، تیم طراحی و تبلیغات لولسا، سئو را جزو پایه ای ترین و اصلی ترین خدمات خود قرار داده است.

خدمات سئو (خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو)

خدمات سئو در تیم طراحی و تبلیغات آگرین شامل: سئو وردپرس، سئو جوملا، مشاوره سئو و مدیریت سئو (سئو کار) می باشد. با استفاده از خدمات سئو برای سیستم های مدیریت محتوای جوملا و وردپرس، ساختار وب سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه سازی می شوند. اما گاهی این خدمات ممکن است برای شما کفایت نکرده و نیازمند خدمات بیشتری باشید. در این شرایط می توانید از خدمات مشاوره سئو، سئو محتوایی و مدیریت سئو استفاده نمایید. شرح هر کدام از خدمات ارائه شده، شرایط و جزئیات خدمات را می توانید در بخش مربوطه مشاهده بفرمایید.

خدمات سئو SEO (بهینه سازی موتورهای جستجو) به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در موتورهای جستجو بهترین نتیجه را به دست آورید. ما با استفاده از جدیدترین روش ها و با توجه به اصول استاندارد سئو این خدمات را به شما ارائه می دهیم. کلیه شیوه های ارائه شده کلاه سفید بوده و از روش های غیر مجاز سئو استفاده نخواهد شد. لذا اگر می خواهید به صورت اصولی وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید، با ما تماس بگیرید.

خدمات سئو وردپرس (بهینه سازی وردپرس)

خدمات سئو وردپرس شامل بهینه سازی سیستم مدیریت محتوا برای موتورهای جستجو می باشد. در این خدمات محتوای وب سایت شما تغییری نخواهد کرد و بهینه سازی تنها مربوط به ساختار می باشد. به این وسیله وب سایت وردپرسی شما بر اساس ساختارهای مورد نیاز موتورهای جستجو مانند گوگل تنظیم می شود تا بتوانید نتایج بهتری در موتورهای جستجو به دست آورید. جهت استفاده از این خدمات به بخش سئو وردپرس مراجعه نمایید. در این بخش می توانید چک لیست و موارد ارائه شده را مطالعه کنید.

خدمات سئو جوملا (بهینه سازی جوملا)

خدمات سئو جوملا به شما کمک خواهد کرد تا سیستم مدیریت محتوای سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید. خدمات مربوط به اصلاح ساختار جوملا برای کسب بهترین نتایج در موتورهای جستجو می باشد. در نظر داشته باشید که این خدمات مربوط به محتوا نبوده و تغییری در محتوای وب سایت شما رخ نخواهد داد. به منظور استفاده از این خدمات لطفا به بخش سئو جوملا مراجعه کرده و از چک لیست و موارد ارائه شده مطلع شوید.

خدمات مشاوره سئو (مشاوره بهینه سازی موتورهای جستجو)

خدمات مشاوره سئو به شما کمک خواهد کرد تا پس از بررسی و آنالیز وب سایت، بتوانید برای کسب رتبه های بهتر در نتایج جستجو اقدامات لازم را انجام دهید. بسیاری از شرکت ها و افراد ممکن است از جهت تکنیکال انجام موارد را بخواهند خودشان انجام دهند، اما برای انتخاب بهترین شیوه نیازمند مشاوره باشند. لذا این خدمات برای برطرف کردن نیازهای آنها راه اندازی شده است. جهت استفاده از این خدمات می توانید به بخش مشاوره طراحی سایت مراجعه کرده و از نحوه ارائه خدمات، هزینه ها و شرایط آن مطلع شوید.

خدمات مدیریت سئو (سئو کار)

خدمات مدیریت سئو سایت (سئو کار) برای افراد و شرکت هایی راه اندازی شده است که نیازمند این هستند تا یک متخصص سئو همواره مدیریت این کار را بر عهده بگیرد. ممکن است برای شما مقدور نباشد که خودتان این کار را انجام دهید و یا تخصص آن را نداشته باشید. در این شرایط اگر نیازمند سئو کار حرفه ای هستید، این خدمات را از ما بخواهید. سئو کارهای حرفه ای ما با جدیدترین متدها و با توجه به بودجه اختصاصی شما پلن متناسب را طراحی کرده و نیازتان را برآورده می کنند.

خدمات سئو محتوا (بهینه سازی محتوا)

خدمات سئو محتوا برای بهینه سازی محتوای وب سایت ها راه اندازی شده است. ممکن است شما یک وب سایتی راه اندازی کرده باشید که از جهت ساختاری مناسب باشد. تولید محتوای آن را هم به صورت منظم انجام داده باشید. اما این محتوای تولید شده بر اساس اصول سئو تنظیم، نگارش و بهینه نشده باشند. در این شرایط خدمات سئو محتوا به شما کمک خواهد کرد تا این محتواها به روز رسانی شده، بر اساس اصول سئو بهینه سازی شوند تا بتوانید نتایج بهتری از آنها به دست آورید.

هزینه سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو) | قیمت و تعرفه خدمات

هزینه سئو برای هر کدام از خدمات به صورت جداگانه در بخش مربوط به آنها با جزئیات کامل در دسترس می باشد. برای مشاهده تعرفه های اعلام شده تنها کافی است به خدمات مورد نظر خود مراجعه نمایید. تعرفه های اعلام شده برای خدمات ثابت و به روز می باشند.

سفارش خدمات سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو)

سفارش خدمات سئو لولسا به صورت اینترنتی می باشد:

سوالات سفارش از طریق تلگرام و واتس اپ: جهت سوالات مربوط به سفارش خدمات از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره ۰۹۲۱۸۸۷۰۳۶۳ با ما در ارتباط باشید.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوالات مربوط به سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir خدمات را سفارش دهید.

ساعات تماس: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

توجه: سفارش حضوری خدمات امکان پذیر نمی باشد.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین و در زمان ثبت سفارش می باشد.

خدمات مرتبط با سئو

در کنار خدمات سئو ارائه شده، برای رفع نیاز بیشتر شما مشتریان محترم خدمات تولید محتوا و پست محتوا در سایت نیز ارائه شده اند. در صورت نیاز به این خدمات می توانید به بخش مربوطه مراجعه و از جزئیات و نحوه ارائه آنها مطلع شوید.

نمونه کار سئو

نمونه کارهای سئو انجام شده را می توانید در بهش نمونه کار وب سایت مشاهده بفرمایید. در این بخش برخی از مشتریان برتر به جهت معرفی و مشاهده شما پیش از سفارش معرفی شده اند.

نمونه قرارداد خدمات سئو

نمونه قرارداد های خدمات سئو در صفحه این خدمات قابل مشاهده می باشند. این نمونه قرارداد ها به صورت یکسان برای تمامی مشتریان محترم در نظر گرفته شده و قابل تغییر نمی باشند. سفارش خدمات به معنی پذیرش و تایید قرارداد می باشد، لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی لولسا وجود ندارد.

سئو چیست؟ چرا سئو مهم است؟

سئو یا همان بهینه سازی موتورهای جستجو نیازمند دانش، صرف هزینه و صرف زمان کافی می باشد. روش های بسیاری برای بهبود رتبه یک وب سایت از سوی افراد و شرکت ها اعلام می شود. بسیاری از این روش ها، روش های کلاه سیاه سئو می باشند که نه تنها برای وب سایت شما مفید نیستند، بلکه می توانند در طولانی مدت و میان مدت تاثیرات بسیار مخربی را به وجود آورند. ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا، بر اساس الگوریتم های گوگل و روش های کلاه سفید این خدمات را به مشتریانمان ارائه می دهیم. استفاده از متخصصین به روز و با تجربه باعث شده است ما بتوانیم این خدمات را در بالاترین سطح ممکن برای مشتریان خود به ارمغان بیاوریم.

چک لیست سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو) لولسا

چک لیست سئو اولین قدم برای بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد. لذا برای بهینه سازی ابتدا باید از روی یک چک لیست به روز موارد مورد نیاز را مشخص و سپس اقدام به آنالیز و بهینه سازی سایت کرد. در زیر نمونه ای از چک لیست سئو برای مطالعه قرار گرفته است.

چک لیست سئو

آموزش سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو)

آموزش سئو را می توانید به صورت رایگان در بخش مقالات و آموزش های وب سایت مشاهده بفرمایید. همچنین در بخش دانلود (کتاب های سئو) و در بخش اینفوگرافیک هم این آموزش ها قرار دارند. می توانید با مراجعه به بخش های مربوطه به صورت رایگان با اصول سئو آشنا شده و بدون هزینه سئو را آموزش ببینید.

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات سئو

سفارش به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات عمومی و اختصاصی مشتریان می باشد و عواقب ناشی از عدم مطالعه و اطلاع از این قوانین و مقررات بر عهده مشتری می باشد.

مشتری موظف به پرداخت به موقع هزینه ها می باشد.

جهت سفارش خدمات از طرف لولسا نیازی به پر کردن قرارداد وجود ندارد، اما تمامی موارد ذکر شده در نمونه قرار داد برای تمامی سفارشات اجرا خواهد شد. مشتری تعهد می کند که پیش از سفارش کلیه موارد آن را مطالعه کرده و مورد تایید ایشان می باشد.

سوالات متداول خدمات سئو

آیا کلمات کلیدی در خدمات سئو جوملا و وردپرس بهینه می شوند؟

 • خیر این خدمات مربوط به ساختار سایت بوده و ارتباطی با سئو کلمات کلیدی در سیستم مدیریت محتوا ندارد.

آیا امکان تخفیف در هزینه های اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر، قیمت های اعلام شده خدمات برای تمامی مشتریان محترم یکسان می باشد.

اگر از این خدمات سئو جوملا و وردپرس استفاده کنیم سایت برای همیشه بهینه خواهد بود؟

 • خیر. فاکتور های سئو همواره در تغییر بوده و باید چک لیست سئو مورد استفاده به روز شده و موارد جدید در نظر گرفته شوند.

آیا وب سایت های جوملایی و وردپرسی می توانند نتایج خوبی در سئو به دست آورند؟

 • بله، جوملا و وردپرس از برترین سیستم های مدیریت محتوای جهان هستند و ساختار بسیار مناسبی برای این کار دارند.

آیا امکان ارائه خدمات در زمان کمتر وجود دارد؟

 • خیر. باید تمامی مراحل اعلام شده در چک لیست انجام شده و بررسی شوند. لذا به جهت بررسی دقیق و کیفیت خدمات امکان ارائه خدمات در زمان کمتری وجود ندارد.

آیا پس از انجام خدمات سئو جوملا و وردپرس رتبه اول گوگل را به دست می آورم؟

 • خدمات اعلام شده در این بخش مربوط به ساختار وب سایت می باشد. از آنجایی که کسب رتبه یک در گوگل علاوه بر ساختار نیازمند بهینه سازی محتوای وب سایت نیز می باشد، نمی توان هیچ گونه تضمینی برای آن ارائه داد. با این خدمات ساختار وب سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده است، اما باید محتوای آن را نیز بهینه سازی کنید. همچنین باید در نظر داشته باشید الگوریتم ها و فاکتورهای گوگل همواره در حال تغییر هستند. لذا برای نتیجه گیری بیشتر، بهتر است هر چند وقت یکبار وب سایت شما برای الگوریتم های جدید گوگل بهینه سازی شوند.

آیا در خدمات سئو جوملا و وردپرس، محتوای وب سایت هم بهینه سازی می شود؟

 • خیر بهینه سازی محتوای وب سایت شامل این خدمات نمی باشد.

آیا خدمات سئو جوملا و وردپرس بازدید سایت را بهبود خواهد بخشید؟

 • بله، با استفاده از این خدمات شما نتایج بهتری در نتایج جستجو به دست می اورید و در نتیجه مخاطبین بیشتر و بازدید بیشتری خواهید داشت.

سئو جوملا و وردپرس چه زمانی بهتر است انجام شود؟

 • به طور کلی پس از طراحی وب سایت، بهتر است اولین قدم بهینه سازی ساختار آن باشد تا همه چیز با ساختاری درست و مناسب موتورهای جستجو پایه ریزی شده باشد. اما این بدان معنی نیست که اگر از فعالیت وب سایت شما زمان زیادی گذشته باشد برای این موضوع دیر است. شما هر زمان که اقدام به سفارش این خدمات کنید، می توانید نتایج تاثیرگذار و مثبت آنرا در کوتاهترین زمان ممکن ببینید. البته در نظر داشته باشید نتایج اصلی این خدمات پس از گذشت زمان به دست می آید. باید موتورهای جستجوی مانند گوگل پس از تغییرات وب سایت شما را بررسی کنند و این موضوع زمانبر می باشد. به همین جهت ما در خدمات طراحی وب سایت ها، بهینه سازی را در پک های ارائه شده قرار داده ایم.

آیا امکان ارائه خدمات مشاوره بدون تعیین وقت قبلی امکان پذیر است؟

 • خیر این خدمات تنها با تنظیم وقت قبلی قابل ارائه می باشند.

در خدمات سئو محتوا، آیا ساختار سیستم مدیریت محتوا نیز بهینه سازی می شود؟

 • خیر، این خدمات تنها محتوای وب سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه سازی می کند.

چرا خدمات سئو لولسا؟

 • موفقیت شما برای ما با اهمیت است.
 • ما از متخصصین سئو به روز برای این خدمات استفاده می کنیم.
 • هزینه های سئو اعلام شده لولسا بسیار مناسب هستند.
 • ما از روش های کلاه سفید گوگل استفاده می کنیم.
 • کلیه خدمات سئو به صورت تخصصی ارائه می شوند.
 • خدمات بسیار کاملی را در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو ارائه می دهیم. 

مقالات مفید

 1. تولید محتوا چیست؟
 2. دومین اتوریتی (Domain Authority) چیست؟
 3. طراحی سایت و جایگاه سئو در آن
 4. چرا کامنت اسپم برای سایت مضر است و راه های پیشگیری از آن
 5. گزارش سایت های اسپم، فروش لینک و بدافزار به گوگل
 6. پنهان کاری یا Cloaking و مضررات آن در سئو
 7. بک لینک های نامناسب - Link Schemes
 8. رد کردن بک لینک های ناخواسته - Disavow backlinks
 9. سئو و راه های انطباق با آن
 10. رازهای حرفه ای سئو
 11. داده های دنیای واقعی در ابزار تست سرعت گوگل
 12. تاثیر سرعت لود شدن صفحات در رتبه دهی برای جستجو های موبایلی
 13. کیورد پلنر گوگل (Google Keyword Planner) را به درستی استفاده کنید
 14. فهمیدن رفتار کاربران در اینترنت و موتورهای جستجو
 15. سئو سایت و ارتباط کلمات کلیدی
 16. انتخاب کلمات کلیدی برای سئو
 17. روش های تقویت سئو برای کسب و کارهای کوچک
 18. راه حل رازهای مهم سئو سایت
 19. پنج راه بهبود سئوی محلی 
 20. چک لیست سئوی شما: چهار مرحله بهینه سازی وب سایت
 21. چهار تاکتیک اشتباه سئو که منجر به پنالتی سایت شما می شود
 22. اگر کمپین سئو شما شکست بخورد چه باید بکنید؟
 23. چگونه در بازاریابی موتور های جستجو موفق باشیم: تلفیق سئو و تبلیغات کلیکی!
 24. چهار علت که منجر به نتیجه نگرفتن از سئو در کسب و کار می شود
 25. هفت دلیل برای آنکه سئوی سایت و وبلاگتان را به متخصص سئو بسپارید
 26. هفت دروغی که برخی از متخصصان سئو به شما می گویند
 27. تخصص یا تکنولوژی: انتخاب راه حل مناسب برای سئو

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

توییتر اینستاگرام لینکداین