Your browser does not support JavaScript!
طراحی اینفوگرافیک

طراحی اینفوگرافیک حرفه ای را با لولسا تجربه کنید. با استفاده از عناصر بصری به کار رفته در طراحی اینفوگرافیک ها، می توان با مخاطبان بسیار بیشتری ارتباط بر قرار کرد. به وسیله اینفوگرافیک ها می توان به سادگی اطلاعات بسیار زیادی را در اختیار مخاطبی خود قرار دهید. همچنین می‌توان از اینفوگرافیک ها به عنوان یکی از بهترین ابزار تبلیغات و بازاریابی نام برد. بسیاری از مشتریان پیش از هر خرید، تمایل دارد بیشترین اطلاعات ممکن را از کالا و یا خدمات به دست بیاورد و سپس اقدام به خرید کنند. اینفوگرافیک می تواند بارها بیش از یک نوشته، اطلاعات را منتقل کند. بیشتر افراد با تصاویر بهتر از متون ارتباط بر قرار می کنند.

خدمات طراحی اینفوگرافیک

خدمات طراحی اینفوگرافیک با بالاترین کیفیت در تیم طراحی و تبلیغات لولسا برای مشتریان محترم انجام می شود. با استفاده از اینفوگرافیک می توان اطلاعات بسیار زیادی را در کوتاه ترین زمان ممکن به ذهن مخاطبان منتقل کرد. اینفوگرافیک ها می توانند تاثیر بسیار شگرفی در آموزش و تبلیغات بازی کنند. دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که بیش از 50 درصد مغز انسان بر روی عملکردهای بصری تمرکز دارد و این موضوع استفاده از اینفوگرافیک و جایگاه آن را بسیار بیشتر مشخص می کند.

شما می توانید با استفاده از اینفوگرافیک، اطلاعاتی بسیار گسترده را در حجمی بسیار پایین به مخاطب خود منتقل کنید. اگر قرار بود آن اطلاعات به صورت متنی و یا شفاهی برای مخاطب توضیح داده شوند بسیار زمان بر و کم اثرتر بود. اینفوگرافیک خود یک محتوای بسیار قدرتمند و پرطرفدار برای وب سایت ها است. یک اینفوگرافیک خوب که اطلاعات شما در آن درج شده باشند، به سادگی می تواند در فضای مجازی منتشر شده و مخاطبان بسیار زیادی داشته باشد. پس این شیوه تولید محتوای پر اثر را برای کارتان در نظر داشته باشید.
تیم طراحی و تبلیغات لولسا با استفاده از متخصصین و هنرمندان خود خدمات طراحی اینفوگرافیک را به صورت تخصصی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

هزینه طراحی اینفوگرافیک  (تعرفه و قیمت خدمات طراحی اینفوگرافیک)

هزینه طراحی اینفوگرافیک به صورت عمومی در زیر آمده است. این قیمت ها برای موارد ذکر شده پایه قیمت هستند و ممکن است بنا به سفارش، قیمت ها دارای تغییراتی باشند.

طراحی اینفوگرافیک ساده
هزار تومان 200

طراحی اینفوگرافیک
LevelsA
طراحی اینفوگرافیک حرفه ای
هزار تومان 500

طراحی اینفوگرافیک
LevelsA

توجه: هزینه های اعلام شده برای ابعاد A4 می باشند. در صورت آنکه ابعاد بزرگتر مورد نظر باشد، بر اساس سایز هزینه محاسبه خواهد شد.

سفارش خدمات طراحی اینفوگرافیک

سفارش خدمات طراحی اینفوگرافیک به صورت آنلاین است.

سوالات سفارش از طریق واتس اپ: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق واتس اپ با شماره ۰۹۲۱۸۸۷۰۳۶۳ با ما در ارتباط باشید.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

ساعات تماس: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

شرایط پرداخت خدمات طراحی اینفوگرافیک

پرداخت خدمات طراحی اینفوگرافیک به صورت آنلاین است.

روند انجام پروژه طراحی اینفوگرافیک

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه به صورت آنلاین
 3. طراحی اینفوگرافیک
 4. تحویل اینفوگرافیک طراحی شده به مشتری

مشاوره طراحی اینفوگرافیک

مشاوره طراحی اینفوگرافیک به صورت تخصصی نیاز دارید؟ می توانید از خدمات مشاوره لولسا استفاده کنید تا این مشاوره برای شما سودمند باشد. برای استفاده از این خدمات به بخش مشاوره مراجعه کنید.

خدمات مرتبط با طراحی اینفوگرافیک

در کنار خدمات طراحی اینفوگرافیک، ما خدمات دیگری جهت برآورده سازی کامل نیاز های مشتریان ارائه می کنیم. این خدمات شامل: طراحی پوستر و طراحی تراکت هستند. در صورت تمایل می توانید این خدمات را از ما بخواهید.

نمونه کارهای طراحی اینفوگرافیک

برای مشاهده برخی از نمونه کارهای طراحی شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا به بخش نمونه کارها لولسا مراجعه فرمایید.

نمونه قرارداد خدمات طراحی اینفوگرافیک

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسان برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و  ثابت است. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی اینفوگرافیک از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد است.

زمان بندی تحویل پروژه طراحی اینفوگرافیک

طراحی اینفوگرافیک عمومی در ۴ روز کاری و اینفوگرافیک اختصاصی در ۷ روز کاری انجام می شود.

نوع فایل های ارسالی

فایل های ارسالی برای مشتری بر اساس نوع طراحی عموما در یکی از سه فرمت PSD و AI و CDR می باشند. در صورت عدم نیاز به فایل لایه باز، اینفوگرافیک به فرمت های JPG و PNG برای مشتریان ارسال خواهد شد. فرمت مورد نظر در زمان سفارش از سوی مشتریان اعلام شده و امکان تغییر آن وجود ندارد.

اینفوگرافیک چیست؟

اینفوگرافیک (Info graphic) کوتاه شده واژه (information graphic) یا همان گرافیک اطلاع رسان است. کلمه اینفوگرافیک در زبان فارسی معادل های گوناگونی مانند: اطلاع نگاشت، گرافیک اطلاع رسان، داده نما، اینفوگرافی و ... دارد. اینفوگرافیک به نمایش داده ‌ها با استفاده از چند نمودار و شکل در قالب یک تصویر به منظور ارائه سریع و به ساده ترین شکل داده ها گفته می‌شود. اطلاع ‌نگاشت ‌ها، نمایشگران تصویری اطلاعات و داده ‌ها هستند. شاید بتوان اطلاع‌ نگاشت ‌ها را قدیمی ‌ترین ابزار برقراری ارتباط بشر خواند. استفاده از اطلاع‌ نگاشت باعث می ‌شود بیننده با نگاهی کوتاه حجم قابل توجهی از اطلاعات را که شکل نوشتاری آن ممکن است مقاله بلند بالایی را تشکیل دهد، به سادگی دریافت کند و آن را به خاطر بسپارد.

قوانین و مقررات طراحی اینفوگرافیک

امکان لغو سفارش پس از واریز هزینه  وجود ندارد.

در صورت نیاز به طراحی اتود بیشتر، مشتری موظف به پرداخت هزینه مربوط به اتود همزمان با درخواست آن است.

رعایت کلیه قوانین و مقررات سایت لولسا و نمونه قرار داد برای تمامی مشتریان الزامی بوده و سفارش خدمات به منزله موافقت با تمامی موارد ذکر شده است.

ارسال کلیه متون به صورت تایپ شده در زمان ثبت سفارش بر عهده مشتری است. این خدمات شامل ویرایش نیست.

ارسال کلیه تصاویر در زمان ثبت سفارش بر عهده مشتری است.

ارسال کلیه اطلاعات تنها در زمان ثبت سفارش امکان پذیر است. پس از ثبت سفارش، امکان تغییر در اطلاعات ارسالی وجود نخواهد ندارد.

سوالات متداول خدمات طراحی اینفوگرافیک

آیا امکان سفارش خدمت به صورت حضوری وجود دارد؟

 • خیر، سفارش تنها به شیوه های اعلام شده امکان پذیر است.

آیا امکان کاهش هزینه و یا تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • خیر، تمامی هزینه های اعلام شده برای همه کاربران یکسان است و امکان  تخفیف میسر نیست. ما بهترین قیمت را به نسبت کیفیت به شما ارائه می دهیم.

در صورت نیاز به طراحی اتود های اضافی هزینه اضافه دریافت می شود؟

 • بله، هزینه هر اتود جدید ۶۰ درصد مبلغ کل هزینه سفارش است. در صورت نیاز به طراحی اتود های جدید، باید هزینه طراحی اتود های جدید را پرداخت نمایند تا مراحل طراحی آنها اجرا شود.

چه میزان اصلاح در کارها قابل درخواست است؟

 • حداکثر تا میزان ۲۰ درصد در کارهای حرفه ای اصلاح امکان پذیر است. در صورت نیاز به اصلاح بیشتر مشتری موظف به پرداخت هزینه خواهد بود.

امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود دارد؟

 • خیر، امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود ندارد.

چرا خدمات طراحی اینفوگرافیک لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی کارهای ما است.
 • طرح زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می دهیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

توییتر اینستاگرام لینکداین