Your browser does not support JavaScript!
طراحی اینفوگرافیک

طراحی اینفوگرافیک حرفه ای را با لولسا تجربه کنید. با استفاده از عناصر بصری به کار رفته در طراحی اینفوگرافیک ها، می توان با مخاطبان بسیار بیشتری ارتباط بر قرار کرد. به وسیله اینفوگرافیک ها می توان به سادگی اطلاعات بسیار زیادی را در اختبار مخاطبی خود قرار دهید. همچنین می‌توان از اینفوگرافیک ها به عنوان یکی از بهترین ابزار تبلیغات و بازاریابی نام برد. بسیاری از مشتریان پیش از هر خرید، تمایل دارد بیشترین اطلاعات ممکن را از کالا و یا خدمات به دست بیاورد و سپس اقدام به خرید کنند. اینفوگرافیک می توان بارها بیش از یک نوشته، اطلاعات را منتقل کند. بیشتر افراد با تصاویر بهتر از متون ارتباط بر قرار می کنند.

خدمات طراحی اینفوگرافیک

خدمات طراحی اینفوگرافیک با بالاترین کیفیت در تیم طراحی و تبلیغات لولسا برای مشتریان محترم انجام می شود. با استفاده از گرافیک می توان اطلاعات بسیار زیادی را در کوتاه ترین زمان ممکن به ذهن مخاطبان منتقل کرد. و لذا اینفوگرافیک ها می توانند تاثیر بسیار شگرفی در آموزش و تبلیغات بازی کنند. دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که بیش از 50 درصد مغز انسان بر روی عملکردهای بصری تمرکز دارد و این موضوع استفاده از اینفوگرافیک و جایگاه آن را بسیار بیشتر مشخص می کند.

شما می توانید با استفاده از اینفوگرافیک، اطلاعاتی بسیار گسترده را در حجمی بسیار پایین به مخاطب خود منتقل کنید که شاید اگر آن اطلاعات قرار بودند به صورت متنی و یا شفاهی برای آنها توضیح داده شوند بسیار زمان بر و کم اثرتر می بودند. اینفوگرافیک خود یک محتوای بسیار قدرتمند و پرطفدار برای وب سایت ها می باشد. یک اینفوگرافیک خوب که اطلاعات شما در آن درج شده باشند، به سادگی می تواند در فضای مجازی منتشر شده و مخاطبان بسیار زیادی داشته باشد. پس این شیوه تولید محتوای پر اثر را برای کارتان در نظر داشته باشید.
تیم طراحی و تبلیغات لولسا با استفاده از متخصصین و هنرمندان خود خدمات طراحی اینفوگرافیک را به صورت تخصصی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

هزینه طراحی اینفوگرافیک  (تعرفه و قیمت خدمات طراحی اینفوگرافیک)

هزینه طراحی اینفوگرافیک به صورت عمومی در زیر آمده است. این قیمت ها برای موارد ذکر شده پایه قیمت هستند و ممکن است بنا به نیاز شما این قیمت ها دارای تغییراتی باشند.

طراحی اینفوگرافیک عمومی
تومان 200000
ساختار کلی و طراحی اطلاعات جامع ترکیبی به صورت تصویری – نموداری تا 5 مورد
طراحی اینفوگرافیک
LevelsA
طراحی اینفوگرافیک اختصاصی
تومان 350000
ساختار کلی و طراحی اطلاعات جامع ترکیبی به صورت تصویری – نموداری تا ۱۰ مورد
طراحی اینفوگرافیک
LevelsA

توجه: هزینه های اعلام شده برای ابعاد A4 می باشند. در صورت آنکه ابعاد بزرگتر مورد نظر باشد، بر اساس سایز مورد نظر هزینه محاسبه خواهد شد.

سفارش خدمات طراحی اینفوگرافیک

سفارش خدمات طراحی اینفوگرافیک به صورت آنلاین است.

سوالات سفارش از طریق تلگرام و واتس اپ: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره ۰۹۲۱۸۸۷۰۳۶۳ با ما در ارتباط باشید.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

ساعات تماس: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

شرایط پرداخت خدمات طراحی اینفوگرافیک

شرایط پرداخت خدمات طراحی اینفوگرافیک به صورت آنلاین است.

روند انجام پروژه طراحی اینفوگرافیک

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه به صورت آنلاین
 3. طراحی اینفوگرافیک
 4. تحویل اینفوگرافیک طراحی شده به مشتریان.

مشاوره طراحی اینفوگرافیک

مشاوره طراحی اینفوگرافیک به صورت تخصصی نیاز دارید؟ می توانید از خدمات مشاوره لولسا استفاده کنید تا این مشاوره برای شما سودمند باشد. در صورت آن که نیازمند این خدمات هستید، می توانید از خدمات مشاوره استفاده نمایید.

خدمات مرتبط با طراحی اینفوگرافیک

در کنار خدمات طراحی اینفوگرافیک، ما خدمات دیگری جهت برآورده سازی کامل نیاز های مشتریان خود آورده ایم. این خدمات شامل: طراحی پوستر و طراحی تراکت می باشند. در صورت نیاز می توانید این خدمات را نیز از ما بخواهید.

نمونه کارهای طراحی اینفوگرافیک

برای مشاهده برخی از نمونه کارهای طراحی شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا می توانید به بخش نمونه کارها لولسا مراجعه فرمایید.

نمونه قرارداد خدمات طراحی اینفوگرافیک

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت می باشد. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی اینفوگرافیک از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می باشد. لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی لولسا وجود ندارد.

زمان بندی تحویل پروژه طراحی اینفوگرافیک

طراحی اینفوگرافیک عمومی در زمان بین ۲ الی ۴ روز کاری و اینفوگرافیک اختصاصی در زمان ۴ الی ۶ روز کاری انجام می شود.

نوع فایل های ارسالی

فایل های ارسالی برای مشتری بر اساس نوع طراحی عموما در یکی از سه فرمت PSD و AI و CDR می باشند. در صورت عدم نیاز به فایل لایه باز، اینفوگرافیک به فرمت های JPG و PNG برای مشتریان ارسال خواهد شد. فرمت مورد نظر در زمان سفارش از سوی مشتریان اعلام شده و امکان تغییر آن وجود ندارد.

اینفوگرافیک چیست؟

اینفوگرافیک (Info graphic) کوتاه شده واژه (information graphic) یا همان گرافیک اطلاع رسان می باشد. کلمه اینفوگرافیک در زبان فارسی معادل های گوناگونی مانند: اطلاع نگاشت، گرافیک اطلاع رسان، داده نما، اینفوگرافی و ... دارد. اینفوگرافیک به نمایش داده‌ها با استفاده از چند نمودار و شکل در قالب یک تصویر به منظور ارائه سریع و به ساده ترین شکل داده ها گفته می‌شود. اطلاع‌نگاشت‌ها نمایشگران تصویری اطلاعات و داده‌ها هستند. شاید بتوان اطلاع‌نگاشت‌ها را قدیمی‌ترین ابزار برقراری ارتباط بشر خواند. استفاده از اطلاع‌نگاشت باعث می‌شود بیننده با نگاهی کوتاه حجم قابل توجهی از اطلاعات را که شکل نوشتاری آن ممکن است مقاله بلند بالایی را تشکیل دهد، به سادگی از طریق بصری دریافت کند و حتی آن را به خاطر بسپارد.

قوانین و مقررات طراحی اینفوگرافیک

هزینه پیش پرداخت مربوط به طراحی اتود می باشد. لذا در صورت عدم تایید و یا کنسل شدن سفارش مبلغ قابل استرداد نمی باشد.

در صورت نیاز به طراحی اتود جدید، مشتری موظف به پرداخت هزینه مربوط به اتود همزمان با درخواست آن می باشد.

رعایت کلیه قوانین و مقررات وب سایت و نمونه قرار داد برای تمامی مشتریان وب سایت الزامی بوده و سفارش خدمات به منزله موافقت با تمامی موارد ذکر شده می باشد.

سوالات متداول خدمات طراحی اینفوگرافیک

آیا امکان سفارش خدمت به صورت حضوری وجود دارد؟

 • خیر، سفارش تنها به شیوه های اعلام شده امکان پذیر می باشد.

آیا امکان کاهش هزینه و یا تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • خیر، تمامی هزینه های اعلام شده برای همه کاربران یکسان می باشد و امکان هیچ گونه تخفیفی میسر نیست. ما بهترین قیمت را به نسبت کیفیت ارائه می دهیم.

در صورت نیاز به طراحی اتود های اضافی هزینه اضافه دریافت می شود؟

 • بله، ۵۰ درصد مبلغ کل که مشتریان محترم به عنوان پیش پرداخت واریز می کنند هزینه طراحی اتود می باشد. در صورت نیاز به طراحی اتود های جدید، باید هزینه طراحی اتود های جدید را پرداخت نمایند تا باقی مراحل طراحی آنها اجرا شود.

چه میزان اصلاح در کارها قابل درخواست می باشد؟

 • حداکثر تا میزان ۲۰ درصد اتود قابل اصلاح می باشد، در صورت نیاز به اصلاح بیشتر مشتری موظف به پرداخت هزینه اتود جداگانه خواهد بود تا ادامه روند طراحی انجام شود.

امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود دارد؟

 • خیر، امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود ندارد.

چرا خدمات طراحی اینفوگرافیک لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی کارهای ما است.
 • طراحی زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می دهیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

توییتر اینستاگرام لینکداین