Your browser does not support JavaScript!
طراحی رابط کاربری سایت

طراحی رابط کاربری وب سایت نیازمند آشنایی با تجربه کاربری (UX)، تکنولوژی های طراحی وب، محدودیت های برنامه نویسی و ساختار سیستم های مدیریت محتوا می باشد. به همین خاطر برای طراحی رابط کاربری یک وب سایت، آشنایی با گرافیک به تنهایی کافی نیست. تیم طراحی و تبلیغات آگرین، طراحی رابط کاربری انواع وب سایت ها، وبلاگ ها، انجمن های گفتگو و فروشگاه های اینترنتی را به وسیله طراحانی که هم به خوبی با هنر گرافیک و زیبایی شناسی آشنایی دارند و هم با طراحی وب سایت، تجربه کاربری و محدودیت های کد نویسی آگاهی دارند ارائه می دهد.

خدمات طراحی رابط کاربری سایت (UI)

وب سایت ها اکنون جایگزین دفاتر و فروشگاه های فیزیکی برند های مختلف شده اند. این موضوع اهمیتی که رابط کاربری وب سایت برای یک برند دارد را بیش از پیش روشن می سازد. لذا ما در تیم طراحی و تبلیغات آگرین این خدمات را با بهترین کیفیت برای مشتریانمان فراهم می آوریم.

طراحی رابط کاربری ریسپانسیو

با توجه به اینکه بسیاری از کاربران وب سایت ها از دستگاه های موبایل و تبلت ها استفاده می کنند، ریسپانسیو بودن طراحی اهمیت ویژه ای دارد. لذا تمامی طراحی ها در دو نسخه می باشند، نسخه موبایل و نسخه دسکتاپ. همچنین با توجه به اهمیت گوگل به صفحات AMP در صورت نیاز مشتریان، امکان سفارش نسخه AMP صفحات نیز برای مشتریان می باشد. هزینه سفارش طراحی رابط کاربری نسخه AMP ده درصد به مبلغ فاکتور اضافه خواهد کرد.

هزینه ها و تعرفه طراحی رابط کاربری

از آن جایی که عموم وب سایت ها، از یک الی سه قالب برای صفحاتشان اتفاده می کنند، سه پک پیشنهادی آگرین به صورت زیر می باشند.

 

طراحی رابط کاربری تک صفحه ای
تومان 400000
یک فرم کلی
فایل های لایه باز
آیکون SVG و PNG
یک اتود
طراحی رابط کاربری
LevelsA
طراحی رابط کاربری با دو فرم
تومان 700000
دو فرم کلی (دو قالب)
فایل های لایه باز
آیکون SVG و PNG
یک اتود
طراحی رابط کاربری
LevelsA
طراحی رابط کاربری با سه فرم
تومان 850000
سه فرم کلی (سه قالب)
فایل های لایه باز
آیکون SVG و PNG
یک اتود
طراحی رابط کاربری
LevelsA

زمانبدی تحویل پروژه

تحویل پروژه های طراحی رابط کاربری بر اساس پک انتخابی و تعداد صفحات مورد نظر بین هفت الی پانزده روز کاری می باشند. البته در صورت نیاز به طراحی به صورت اوژانسی و در زمان کمتر نیز این موضوع امکان پذیر می باشد.

روند انجام پروژه

  1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
  2. پرداخت 20 درصد از فاکتور به عنوان پیش پرداخت و اعلام شروع پروژه
  3. ارائه اتود اولیه به مشتری
  4. اعلام تغییرات مورد نظر مشتری تا 25 درصد در طرح ارسالی اتود ها
  5. اعمال تغییرات مورد نظر مشتری بر روی اتود
  6. ارسال تصویر طرح اصلاح شده به مشتری
  7. پرداخت 80 درصد باقی مانده از فاکتور
  8. تحویل فایل های لایه باز برای مشتری

نوع فایل های ارسالی

فایل های ارسالی برای مشتری بر اساس نوع طراحی عموما در سه فرمت PSD، AI و SVG می باشند. در صورت نیاز مشتریان امکان ارسال در سایر فرمت ها نیز وجود دارند.

سفارش خدمات طراحی رابط کاربری

برای سفارش رابط کاربری، می توانید با ورود به صفحه بخش فروش، به یکی از شیوه های ارائه شده تماس گرفته و به جمع مشتریان ما بپیوندید.

تلفن تماس: 88590065