Your browser does not support JavaScript!

هر سازمانی برای ارائه خدمات بهتر و ارتباط بهتر و موثر تر نیازمند داشتن صفحه ای در وب می باشد. خدمات طراحی وب سایت سازمانی ارائه شده توسط تیم آگرین به سه بخش کلی تقسیم می شود:

  1. سازمان ها و موسسات دولتی
  2. سازمان ها و موسسات خصوصی
  3. سازمان های مردم نهاد

پک های ارائه شده

بنا به نیاز هر کدام از این نوع سازمان ها تیم آگرین اقدام به تهیه پک های ویژه و کاربردی با امکانات بسیار گسترده برای شما مشتریان محترم کرده است. این پک ها بر اساس نیاز های اصلی سازمان ها و مراجعین آن ها تهیه شده اند. البته تمامی پک های ارائه شده آگرین قابل تغییر (چه به صورت کلی و چه به صورت جزئی) می باشند و هیچ گونه محدودیتی در این موضوع وجود ندارد. شما می توانید با بررسی پک های پیشنهادی ما و یا پک پیشنهادی شما وب سایت متناسب با شان و نیاز های سازمان خود اقدام به سفارش نمایید. 

برای انتخاب و نتیجه گیری بهتر، پیشنهاد می کنیم از مشاوره و راهنمایی متخصصین ما بهرمند شوید و بتوانید نتایج بهتری از سرویس خودتان به دست بیاورید.

هزینه ها و سفارش

برای سفارش این خدمات می توانید با مراجعه به بخش فروش سایت آگرین، اقدام به سفارش نمایید. همچنین برای آگاهی از هزینه می توانید با مراجعه به بخش محاسبه قیمت از هزینه این خدمات اگاهی کسب نمایید. برای دیدن برخی از نمونه کار های آگرین نیز به بخش نمونه کارها مراجعه کنید.

هزینه و سفارش

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوط مراجعه فرمایید.

تلفن تماس: 88590065