Your browser does not support JavaScript!

هر سازمانی برای ارائه خدمات بهتر و ارتباط بهتر و موثر تر نیازمند داشتن صفحه ای در وب می باشد. خدمات طراحی وب سایت سازمانی ارائه شده توسط تیم آگرین به سه بخش کلی تقسیم می شود:

  1. سازمان ها و موسسات دولتی
  2. سازمان ها و موسسات خصوصی
  3. سازمان های مردم نهاد

پک های ارائه شده

بنا به نیاز هر کدام از این نوع سازمان ها تیم آگرین اقدام به تهیه پک های ویژه و کاربردی با امکانات بسیار گسترده برای شما مشتریان محترم کرده است. این پک ها بر اساس نیاز های اصلی سازمان ها و مراجعین آن ها تهیه شده اند. البته تمامی پک های ارائه شده آگرین قابل تغییر (چه به صورت کلی و چه به صورت جزئی) می باشند و هیچ گونه محدودیتی در این موضوع وجود ندارد. شما می توانید با بررسی پک های پیشنهادی ما و یا پک پیشنهادی شما وب سایت متناسب با شان و نیاز های سازمان خود اقدام به سفارش نمایید. 

برای انتخاب و نتیجه گیری بهتر، پیشنهاد می کنیم از مشاوره و راهنمایی متخصصین ما بهرمند شوید و بتوانید نتایج بهتری از سرویس خودتان به دست بیاورید.

هزینه ها و سفارش

برای سفارش این خدمات می توانید با مراجعه به بخش فروش سایت آگرین، اقدام به سفارش نمایید. همچنین برای آگاهی از هزینه می توانید با مراجعه به بخش محاسبه قیمت از هزینه این خدمات اگاهی کسب نمایید. برای دیدن برخی از نمونه کار های آگرین نیز به بخش نمونه کارها مراجعه کنید.

هزینه و سفارش

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوط مراجعه فرمایید.

مقالات مفید

اگر برای تصمیم گیری نیاز به مطالعه بیشتر دارید، در زیر برخی از مقالات سایت آگرین که می توانند برای شما مفید باشند را قرار داده ایم:

روند طراحی سایت در سال ۲۰۱۸

تجارت در فضای مجازی به وسیله ی موبایل: کسب و کار خود را با کمک این استراتژی ها توسعه دهید

انتخاب بهترین سیستم مدیریت محتوا!

شش روند دیجیتال تاثیر گذار بر بازاریابی و تبلیغات در سال 2017 

چگونه در بازاریابی موتور های جستجو موفق باشیم: تلفیق سئو و تبلیغات کلیکی!

ترکیب علوم اعصاب شناختی و روانشناسی با طراحی به منظور جذب و نگه داری مخاطب در سایت

پیش بینی روند طراحی دیجیتال و طراحی وب در سال ۲۰۱۷

17 شیوه رایگان برای تقویت سئو سایت در 2016 و 2017

روند سئو در سال 2017

سئو 2017، گوگل: صفحات موبایل ابتدا ایندکس خواهند شد

تلفن تماس: 22081502