Your browser does not support JavaScript!

هر شرکتی برای ارتباط با مشتریان و مراجعین خود نیازمند راه های ارتباطی و فروش متفاوتی است. یکی از محبوبترین این راه های ارتباطی و فروش وب سایت می باشد. وب سایت به کاربران و بازدید کنندگان خود این امکان را می دهد که پیش از مراجعه به شرکت از محصولات، خدمات و راه های دیگر ارتباطی با شرکت مطلع شوند. مثلا شما هم اگر به دنبال شرکتی باشید اولین کار جستجو در موتورهای جستجو گر را انتخاب خواهید کرد و شرکتهایی که در موتورهای جستجوگر نباشند و یا وب سایتی برای خود نداشته باشند از بازار رقابت به شدت عقب خواهد افتاد.

تیم طراحی و تبلیغات آگرین با شناخت بازار رقابتی اینترنت و با به کار گیری متخصصین آشنا به جدید ترین شیوه های تبلیغاتی خود اقدام به طراحی سایتهای شرکتی برای مشتریان خود می کند. پک های طراحی سایت شرکتی آگرین با توجه به نیاز های مختلف مشتریان محترم طراحی شده اند. علاوه بر این پک ها، می توانید با توجه به نیازتان امکانات مورد نظر را در این پک ها تغییر داده و از همین امروز وارد دنیای دیجیتال شوید. برای ورود به عرصه اینترنت آگرین در خدمت شما خواهد بود.

ارائه وب سایتی با جدیدترین تکنولوژی های تحت وب، امنیت بالا، طراحی یکتا و ریسپانسیو، ماژول های مختلف بر اساس نیاز های مختلف زیر نظر متخصصین طراحی وب تخصص ما در آگرین است.

هزینه ها و سفارش

می توانید پیش از سفارش با تماس با بخش مشاوره، اطلاعات لازم و بهتری از خدمات ارئه شده در آگرین به دست بیاورید. همچنین برای آگاهی از قیمت ها و هزینه های پیش رو می توانید با مراجعه به بخش محاسبه قیمت در سایت آگرین مراجعه فرمایید. نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی ما نیز در بخش نمونه کارها قابل مشاهده می باشند. برای سفارش خدمات می توانید با مراجعه به بخش فروش سایت آگرین، اقدام به سفارش نمایید.

هزینه و سفارش

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

مقالات مفید

اگر برای راه اندازی وب سایت شرکتی خودتان احساس می کنید نیاز به مطالعه و تحقیق دارید، در زیر برخی از مقالات سایت آگرین که می توانند برای شما مفید باشند آورده شده است:

چک لیست سئو 2017

اشتباهاتی که طراحان سایت باید از مرتکب شدن آنها اجتناب کنند!

روند سئو در سال 2017

پیش بینی روند طراحی دیجیتال و طراحی وب در سال ۲۰۱۷

سئو 2017، گوگل: صفحات موبایل ابتدا ایندکس خواهند شد

کارتهای گرانبهای گوگل عمودی تر می شوند

پنج اشتباه رایج برندسازی اکثر صاحبان کسب و کار

چگونه در بازاریابی موتور های جستجو موفق باشیم: تلفیق سئو و تبلیغات کلیکی!

سه راهکار مهم بهبود سئو در سال 2017

داشتن وب سایت و افزایش فروش: توهم یا واقعیت در سال 2017

نکات امنیتی که در هنگام ثبت دامنه باید رعایت کرد

تجارت در فضای مجازی به وسیله ی موبایل: کسب و کار خود را با کمک این استراتژی ها توسعه دهید

اگر کمپین سئو شما شکست بخورد چه باید بکنید؟

تلفن تماس: 22081502