Your browser does not support JavaScript!

با ورود به عصر دیجیتال خرید از طریق اینترنت روز به روز جای خود را میان مردم باز کرد. بعد از حدود بیش از یک دهه از ورود و ساخت اولین فروشگاه های اینترنتی در ایران، خرید اینترنتی امری بسیار معمول و یکی از بزرگترین شیوه های فروش محصولات شده است.

داشتن یک فروشگاه اینترنتی برای بسیاری از تجارت ها امری حیاتی است و در صورت نداشتن فروشگاه اینترنتی، این گونه تجارت ها به سرعت جای خود را به رقبایی می دهند که فروشگاه اینترنتی خود را ساخته اند. جای هیچ گونه پرسشی باقی نمی ماند که دیگر تصور تجارت و فروش بدون داشتن فروشگاهی در اینترنت عمر هر نوع تجارتی را کوتاه و سود را به شدت پایین خواهد آورد.

ساخت و اجرای فروشگاه اینترنی یکی از تخصص های ما است. تیم طراحی و تبلیغات آگرین، با استفاده از متخصصین خود برای مشتریان محترم مجموعه ای از خدمات طراحی فروشگاه های اینترنتی با امکانات مختلف فراهم می آورد. طراحی فروشگاهی با قالبی یکتا، امنیت بالا، ریسپانسیو، امکانات سئو و ماژول های مختلف بنا به نیازهای مختلف تخصص ما است. بنا به نیاز های مختلف ما پک های آماده و همچنین پک های اختصاصی و قابل تغییر متناسب با نیاز برای شما آماده کرده ایم.

طراحی فروشگاه اینترنتی

هزینه ها و سفارش

لذا اگر به دنبال راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود هستید، ابتدا با مشاورین ما تماس بگیرید و پس از دریافت اطلاعات دقیق سفارش دهید.

نمونه کارهای سایتهای فروشگاهی در بخش نمونه کارها قابل مشاهده هستند. همچنین برای آگاهی از هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی مورد نظر خود می توانید با مراجعه به بخش محاسبه قیمت از هزینه های پیش روی خود با خبر شوید. برای سفارش  خدمات می توانید با مراجعه به بخش فروش سایت آگرین، اقدام به سفارش نمایید.

هزینه و سفارش

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

مقالات مفید

اگر پیش از تصمیم گیری برای سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی خود به دنبال تحقیق هستید، در زیر برخی از مقالات سایت آگرین که می توانند برای شما مفید باشند آورده شده است:

چک لیست سئو 2017

شش پیشنهاد برای پایین آوردن هزینه ها در زمان طراحی استراتژی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟ چرا سایت شما باید ریسپانسیو شود؟

نکات امنیتی که در هنگام ثبت دامنه باید رعایت کرد

تجارت در فضای مجازی به وسیله ی موبایل: کسب و کار خود را با کمک این استراتژی ها توسعه دهید

اگر کمپین سئو شما شکست بخورد چه باید بکنید؟

داشتن وب سایت و افزایش فروش: توهم یا واقعیت در سال 2017

شش روند دیجیتال تاثیر گذار بر بازاریابی و تبلیغات در سال 2017 

چگونه در بازاریابی موتور های جستجو موفق باشیم: تلفیق سئو و تبلیغات کلیکی!

سه راهکار مهم بهبود سئو در سال 2017

ترکیب علوم اعصاب شناختی و روانشناسی با طراحی به منظور جذب و نگه داری مخاطب در سایت

روش های طراحی رابط کاربری برای جذاب کردن سایت در سال 2017

روند سئو در سال 2017

هفت دلیل برای آنکه سئوی سایت و وبلاگتان را به متخصص سئو بسپارید

هفت دروغی که برخی از متخصصان سئو به شما می گویند

5 دلیل برای استفاده فوری از AMP در سایت و وبلاگ

تلفن تماس: 22081502