Your browser does not support JavaScript!

با ورود به عصر دیجیتال خرید از طریق اینترنت روز به روز جای خود را میان مردم باز کرد. بعد از حدود بیش از یک دهه از ورود و ساخت اولین فروشگاه های اینترنتی در ایران، خرید اینترنتی امری بسیار معمول و یکی از بزرگترین شیوه های فروش محصولات شده است.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

داشتن یک فروشگاه اینترنتی برای بسیاری از تجارت ها امری حیاتی است و در صورت نداشتن فروشگاه اینترنتی، این گونه تجارت ها به سرعت جای خود را به رقبایی می دهند که فروشگاه اینترنتی خود را ساخته اند. جای هیچ گونه پرسشی باقی نمی ماند که دیگر تصور تجارت و فروش بدون داشتن فروشگاهی در اینترنت عمر هر نوع تجارتی را کوتاه و سود را به شدت پایین خواهد آورد.

ساخت و اجرای فروشگاه اینترنتی یکی از تخصص های ما است. تیم طراحی و تبلیغات آگرین، با استفاده از متخصصین خود برای مشتریان محترم مجموعه ای از خدمات طراحی فروشگاه های اینترنتی با امکانات مختلف فراهم می آورد. طراحی فروشگاهی با قالبی یکتا، امنیت بالا، ریسپانسیو، امکانات سئو و ماژول های مختلف بنا به نیازهای مختلف تخصص ما است. بنا به نیاز های مختلف ما پک های آماده و همچنین پک های اختصاصی و قابل تغییر متناسب با نیاز برای شما آماده کرده ایم.

طراحی فروشگاه اینترنتی

قیمت، تعرفه و هزینه های طراحی سایت فروشگاه

لذا اگر به دنبال راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود هستید، ابتدا با مشاورین ما تماس بگیرید و پس از دریافت اطلاعات دقیق سفارش دهید.

نمونه کارهای سایتهای فروشگاهی در بخش نمونه کارها قابل مشاهده هستند. همچنین برای آگاهی از هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی مورد نظر خود می توانید با مراجعه به بخش محاسبه قیمت از هزینه های پیش روی خود با خبر شوید. برای سفارش  خدمات می توانید با مراجعه به بخش فروش سایت آگرین، اقدام به سفارش نمایید.

هزینه و سفارش

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

مقالات مفید

تلفن تماس: 88590065