Your browser does not support JavaScript!
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی - فروشگاه اینترنتی - را با ما لولسا تجربه کنید. فروشگاه های اینترنتی، جایگاه بسیار ویژه ای را در بازار به خود اختصاص داده اند. تمایل افراد به خرید از فروشگاه های اینترنتی روز به روز افزایش یافته است و همه گیر شده است. اما راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی موفق کار چندان ساده ای نیست. تنها نمایش یک محصول و قیمت باعث نخواهد شد یک فروشگاه اینترنتی به موفقیت دست یابد. اگر می خواهید حرفه ای در اینترنت محصولات و یا خدمات خود را بفروشید، ما بهترین انتخاب شما هستیم.

خدمات طراحی سایت فروشگاهی (طراحی فروشگاه اینترنتی)

خدمات طراحی سایت فروشگاهی (خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی) در تیم طراحی و تبلیغات لولسا به صورت کاملا تخصصی انجام می گیرد. داشتن یک فروشگاه اینترنتی برای بسیاری از تجارت ها امری حیاتی است و در صورت نداشتن یک وب سایت فروش، این گونه تجارت ها به سرعت جای خود را به رقبایی می دهند که فروشگاه اینترنتی خود را ساخته اند. جای هیچ گونه پرسشی باقی نمی ماند که دیگر تصور تجارت و فروش بدون داشتن فروشگاهی در اینترنت عمر هر نوع تجارتی را کوتاه و سود آنرا را به شدت پایین خواهد آورد.

خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تخصص ما است. تیم طراحی و تبلیغات لولسا، با استفاده از متخصصین خود برای مشتریان محترم خدماتی با کیفیت و درخور فراهم آورده است.

در این خدمات انتخاب پرداخت به صورت آفلاین و یا آنلاین بر عهده مشتری می باشد. در صورت نیاز به درگاه آنلاین پرداخت، دریافت درگاه، هزینه پلاگین و دریافت نماد اعتماد الکترونیک بر عهده مشتری می باشد. اما به جهت سهولت ما در تمامی این مراحل شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی (قیمت و تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی)

هزینه طراحی سایت فروشگاهی را با توجه به امکانات آن مشخص می شود. لذا اگر به دنبال راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود هستید، با ما تماس بگیرید و از این خدمات بهره مند شوید. با توجه به نیازتان، پک مناسب را انتخاب کرده و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید. یک فروشگاه اینترنتی می تواند به فروش شما کمک شایانی کند. در زیر هزینه پک های طراحی سایت فروشگاهی لولسا را مشاهده می فرمایید.

پک های پایه طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس
تومان 600000 ۷ روز کاری
نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا
تنظیمات اولیه سیستم مدیریت محتوا
قرار دادن ۱۰ مطلب اولیه
خرید و نصب قالب
LevelsA
طراحی سایت فروشگاهی جوملا
تومان 600000 ۷ روز کاری
نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا
تنظیمات اولیه سیستم مدیریت محتوا
قرار دادن ۱۰ مطلب اولیه
خرید و نصب قالب
LevelsA

پک های نقره ای طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس سئو شده
تومان 1600000 ۱۰ روز کاری
نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا
تنظیمات اولیه سیستم مدیریت محتوا
قرار دادن ۱۰ مطلب اولیه
خرید و نصب قالب
خدمات سئو
LevelsA
طراحی سایت فروشگاهی جوملا سئو شده
تومان 1600000 ۱۰ روز کاری
نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا
تنظیمات اولیه سیستم مدیریت محتوا
قرار دادن ۱۰ مطلب اولیه
خرید و نصب قالب
خدمات سئو
LevelsA

پک های طلایی طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس سئو و امنیت
تومان 2600000 ۲۰ روز کاری
نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا
تنظیمات اولیه سیستم مدیریت محتوا
قرار دادن ۱۰ مطلب اولیه
خرید و نصب قالب
خدمات امنیتی
خدمات سئو
LevelsA
طراحی سایت فروشگاهی جوملا سئو و امنیت
تومان 2600000 ۲۰ روز کاری
نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا
تنظیمات اولیه سیستم مدیریت محتوا
قرار دادن ۱۰ مطلب اولیه
خرید و نصب قالب
خدمات امنیتی
خدمات سئو
LevelsA

هزینه طراحی سایت فروشگاهی برای تمامی مشتریان محترم یکسان محاسبه می شود.

سفارش خدمات طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

سفارش خدمات طراحی سایت فروشگاهی به شیوه های اعلام شده زیر امکان پذیر بوده و امکان سفارش حضوری این خدمات وجود ندارد.

سفارش تلفنی: جهت سفاش خدمات می توانید با شماره تلفن ۸۸۵۹۰۰۶۵ تماس حاصل فرمایید.

سفارش از طریق واتس اپ: جهت سفارش این خدمات از طریق واتس اپ، با شماره ۰۹۱۲۶۸۵۵۸۹۶ تماس حاصل فرمایید.

سفارش از طریق تلگرام: جهت سفارش خدمات از طریق تلگرام با شماره ۰۹۲۱۸۸۷۰۳۶۳ با ما در ارتباط باشید.

سفارش از طریق ایمیل: جهت سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir خدمات را سفارش دهید.

ساعات تماس: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۵ عصر و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۳ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

مشاوره خدمات طراحی سایت فروشگاهی

مشاوره طراحی سایت فروشگاهی پس از ثبت سفارش امکان پذیر می باشد. مشاوره اولیه پیش از سفارش تا ۱۵ دقیقه و با هماهنگی قبلی امکان پذیر می باشد. پس از ثبت سفارش و ارائه خدمات ۴۵ دقیقه مشاوره تلفنی برای مشتریان محترم در نظر گرفته می شود. در صورت نیاز به ارائه خدمات بیش از زمان های مشخص شده، می توانید با مراجعه به بخش مشاوره طراحی سایت از خدمات ارائه داده شده استفاده فرمایید.

قرارداد طراحی وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت می باشد. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی سایت فروشگاهی از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می باشد. لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی لولسا وجود ندارد.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

نمونه کارهای طراحی وب سایت های فروشگاهی انجام شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا را می توانید با مراجعه به بخش نمونه کارها مشاهده بفرمایید.

اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

اطلاعات اولیه مورد نیاز جهت انجام خدمات طراحی سایت شرکتی به شرح زیر می باشد که در فایل درخواست سفارش مشتری وارد خواهند شد:

 • دسترسی به پنل هاستینگ
 • ارسال ده مطلب اولیه در فایل ورد
 • ارسال فایل لوگو به صورت لایه باز و یا ترنسپرنت با ابعاد ۱۰۰۰ در ۱۰۰۰ پیکسل
 • دسترسی به یک اکانت گوگل
 • ارسال دسته بندی های وب سایت
 • ارسال اطلاعات تماس مشتری
 • آدرس شبکه های اجتماعی
 • ارسال اطلاعات مربوط به درگاه بانکی
 • ارسال اطلاعات مربوط به نماد اعتماد الکترونیک

زمانبندی خدمات طراحی وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

زمان طراحی وب سایت ها شرکتی با توجه به پک انتخابی و امکانات مورد نظر مشتری بین ۷ الی ۲۰ روز کاری می باشد.

سیستم مدیریت محتوا طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

سیستم مدیریت محتوا سایت فروشگاهی اهمیت بسیار زیادی دارد. یک سیستم مدیریت محتوا با توجه به پایداری، امکانات و امنیتی که به کاربر می دهد نقش بسیار پر رنگی خواهد داشت. استفاده از سیستم های مدیریت محتوای کد بسته معمولا مشکلات بسیار زیادی را به وجود می آورد. به عنوان مثال فرض کنید می خواهید یک نفر از شرکت یا مجموعه خود را مسئول وب سایت کنید تا نگهداری و به روز رسانی آن را انجام دهد. سیستم های مدیریت محتوای کد باز، دارای آموزش های فراوانی در اینترنت هستند. اگر بخواهید کسی را استخدام کنید، سیستم های مدیریت محتوای پر مخاطب دست شما را در این کار باز می گذارد.

برای توسعه آن می توانید از پلاگین ها، کامپوننت های مختلفی استفاده کنید. این سیستم ها همواره در طول زمان توسط هزاران نفر به روز رسانی و بررسی می شوند. به همین جهت قطعا امنیت و امکانات بسیار بیشتری نسبت به سیستم مدیریت محتوایی که ۱۰ الی ۲۰ نفر آنرا توسعه می دهند را دارا می باشند. از جهت هزینه نیز بسیار مناسبتر خواهد بود. به این دلایل و موارد مشابه و بسیار دیگر، ما وب سایت های فروشگاهی را با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای کد باز و پر استفاده برای مشتریان خود طراحی می کنیم.

سئو سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

سئو سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی) در برخی از پک ها گنجانده شده است. با توجه به اینکه بهینه سازی موتورهای جستجو امروزه نقش بسیار مهمی در موفقیت یک وب سایت دارد، پیشنهاد می کنیم از پک هایی استفاده کنید که شامل این خدمات می شوند. جزئیات این خدمات را می توانید در بخش سئو جوملا و سئو وردپرس مشاهده کرده تا از چک لیست ارائه شده اطمینان حاصل فرمایید. در پک هایی که این خدمات گنجانده شده اند نیاز به پرداخت هزینه جداگانه برای سئو وجود ندارد و هزینه با در نظر گرفتن این خدمات اعلام شده است.

امنیت سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

امنیت سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی) هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. سیستم های مدیریت محتوای وردپرس و جوملا همواره دارای به روز رسانی های فراوانی هستند. هزاران توسعه دهنده بر روی امنیت آنها کار می کنند و میلیون ها سایت با استفاده از این دو سیستم مدیریت محتوا در جهان مشغول به کار هستند. لذا به صورت عمومی یک وب سایت وردپرسی و یا جوملایی بسیار ایمن تر از وب سایتی است که ۱۰ نفر برنامه نویس بر روی آن تمرکز دارند. چرا که بارها و بارها تست شده و به روز رسانی های مداوم آنها جای هیچ گونه نگرانی باقی نمی گذارد. اما این به معنی امنیت کامل یک وب سایت نیست.

امنیت وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی) اما می تواند به سطحی بالاتر نیز تنظیم شود. لذا با استفاده از پک هایی که دارای خدمات امنیت هستند، وب سایت شما بالاترین میزان امنیت را به دست می آورد و می توانید آسوده خاطر باشید. برای آشنایی با چک لیست و موارد امنیتی ارائه شده می توانید به بخش امنیت وردپرس و امنیت جوملا مراجعه فرمایید. با توجه به اینکه هزینه این خدمات در پک ها گنجانده شده است، نیاز به پرداخت هزینه جداگانه برای این موارد نخواهد بود.

تولید محتوا وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

تولید محتوا نقش بسیار مهمی در موفقیت وب سایت در دنیای اینترنت بازی می کند. بسیاری از افراد امکان تولید محتوا برای وب سایت خود را ندارند و همین موضوع باعث می شود نتوانند مخاطب مناسب برای وب سایتشان به دست بیاورند. همچنین باید توجه داشت که تولید محتوای موثر کاری است تخصصی که نیازمند دانش و آشنایی با قواعد سئو می باشد. باید در نظر بگیرید که تولید محتوا می تواند یکی از مهم ترین عوامل موفقیت فروشگاه اینترنتی شما باشد. بر خلاف سایر روش ها، تولید محتوا موضوعی است که می تواند اثر گذاری بسیار طولانی مدتی داشته باشد. همچنین از جهت هزینه نیز، می توان گفت که تولید محتوا یک روش نسبتا ارزان برای کسب موفقیت است. به همین جهت ما این خدمات را نیز به مشتریان خود ارائه می دهیم. اگر نیاز به تولید محتوایی با کیفیت، موثر و اصولی برای فروشگاه اینترنتی خود هستید، تنهای کافی است به بخش تولید محتوا وب سایت مراجعه کرده و با توجه به نیاز این خدمات را سفارش دهید.

رتبه یک گوگل فروشگاه اینترنتی (وب سایت فروشگاهی)

رتبه یک گوگل فروشگاه اینترنتی امری نیست که به سادگی بتوان آن را بدست آورد. بسیاری از افراد قول رتبه یک را به مشتریان خود می دهند، اما ما در لولسا به جهت اهمیتی که به مشتریان خود می دهیم، صداقت را مشی خود قرار می دهیم. اگر فردی یا شرکتی که فروشگاه اینترنتی شما را طراحی می کند، به شما رتبه یک را تضمین کند، آیا می توانید این حرف را از او بپذیرید؟ قطعا خیر! چرا که اگر این فرد یا شرکت به مشتریان خود رتبه یک گوگل را تضمین می کند، اگر پس از شما فرد دیگری فروشگاهی در همان صنف شما را به او سفارش دهد چه خواهد شد؟ آیا تنها یک وب سایت فروشگاهی در هر صنفی طراحی می کنند؟ متاسفانه بسیاری از افراد برای جذب مشتری چنین حرف های خلاف واقعی می زنند. خلاف واقع بودن این حرف ها معمولا در طول زمان و پس از صرف هزینه و زمان برای مشتریان مشخص می شود. جالب تر آنکه این حرف از سوی شرکت ها و افرادی بیان می شود که نگاهی به رتبه وب سایت خود آنها در موتور های جستجو نشان از بی تجربگیشان می دهد.

رتبه یک گوگل سایت فروشگاهی با رعایت روش های اصولی سئو، تولید محتوا به صورت منظم و در طول زمان به دست می آید. ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا به شما رتبه یک را تضمین نمی کنیم! ما راه و امکانات را به مشتریانمان نشان می دهیم و صداقت را از مهمترین حقوقی می دانیم که مشتری بر گردن ما دارد. رتبه یک گوگل در طول زمان به دست می آید و باید این موضوع را حتما در نظر داشته باشید.

دامنه وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

دامنه وب سایت فروشگاهی نقش بسیار مهمی در موفقیت آن بازی می کند.بسیاری از افراد برای راه اندازی وب سایت خود دچار مشکل برای انتخاب دامنه می شوند. ثبت دامنه را با دقت باید انجام داد چرا که می تواند منجر به مشکلات فراوانی شود. پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت دامنه برای وب سایت شرکت، این مقاله را به دقت مطالعه بفرمایید: نکات امنیتی که در هنگام ثبت دامنه باید رعایت کرد. اگر برای ثبت دامنه نیاز به مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

هاستینگ وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

هاستینگ وب سایت فروشگاهی تاثیر بسیار زیادی در موفقیت آن خواهد داشت. از مهمترین موضوعاتی است که برای راه اندازی یک وب سایت به آن نیاز است یک هاستینگ و یا سرور پرقدرت می باشد. شما می توانید هاستینگ وب سایتتان را از هر شرکتی که مورد نظر شما است تهیه کنید و طراحی آن را به ما بسپارید. در زمان خرید یک هاستینگ توجه کنید که قیمت فاکتور اولیه نیست بلکه کیفیت است که حرف اول را می زند. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم از شرکت هایی این خدمات را تهیه کنید که هاستینگ با کیفیت و با پشتیبانی ۲۴ ساعته به شما ارائه می دهند.

در صورت آن که برای خرید هاستینگ با مشکل رو به رو شدید، ما این کار را برای شما بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای انجام می دهیم. همچنین می توانید پیش از اقدام به خرید یک هاستینگ با ما تماس گرفته و از متخصصین تیم ما مشاوره رایگان دریافت کنید. برای موفقیت وب سایت، شما نیاز به هاستینگی دارید که از جهت امنیت، سرعت و پشتیبانی بتواند نیاز شما را بر آورده سازد.

خدمات هاستینگ برای فروشگاه های اینترنتی را ما به شما ارائه نخواهیم داد! معتقدیم برای موفقیت باید هر کاری را به متخصص آن سپرد. به همین جهت خرید هاستینگ از حرفه ای ها را به شما پیشنهاد می دهیم و طراحی سایت را با حرفه ای ها.

توجه: ارائه خدمات تنها برای هاستینگ های لینوکسی با پنل های CPanel و Directadmin قابل ارائه می باشد.

چرا خدمات طراحی سایت فروشگاهی لولسا؟

 • قیمت و تعرفه های مناسبی را برای این خدمات به شما ارئه می کنیم
 • موفقیت مشتریان برای ما اهمیت بالایی دارد
 • سرعت بالا در ارائه خدمات
 • ما از طراحان خلاق برای طراحی استفاده می کنیم
 • طراحان و برنامه نویسان ما آشنا به جدیدترین تکنولوژی های طراحی روز دنیا هستند
 • طراحان ما به سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو اشراف کامل دارند
 • ما با فضای کسب و کار در دنیای اینترنت کاملا آشنایی داریم

سوالات متداول طراحی فروشگاه اینترنتی

آیا نگهداری از وب سایت بر عهده تیم لولسا می باشد؟

 • خیر، نگهداری از وب سایت بر عهده مشتری می باشد مگر انکه در پک انتخابی نگهداری از وب سایت قید شده باشد.

آیا رتبه سئو وب سایت تضمین شده است؟

 • با توجه به تغییرات الگوریتم ها گوگل، امکان هیچ نوع تضمینی بابت این موضوع وجود ندارد. علاوه بر این نمی توان انتظار داشت رقبای کاری شما هیچ فعالیتی در وب نداشته باشند. لذا جهت دستیابی به نتایج همیشگی و مناسب سئو باید وب سایت را همواره به روز رسانی کنید. مطابق الگوریتم های گوگل آنرا بهینه کنید. و تولید محتوا مفید و همیشگی داشته باشید.

آیا با طراحی یک وب سایت فروشگاهی موفقیت تضمین شده است؟

 • خیر. وب سایت شما تنها مکانی است که می تواند موجب جذب مشتریان بیشتر شود. اما برای این موضوع لزوم به روز رسانی، تولید محتوا و بهینه سازی را باید در نظر داشته باشید. تنها کسانی می توانند از وب سایتشان نتیجه مطلوب به دست آورند که برای آن برنامه ریزی می کنند و رسیدگی به آن را جزو اولویت های خود می دانند.

آیا امکان تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • خیر، تمامی قیمت ها مقطوع می باشند و امکان تخفیف برای موارد اعلام شده وجود ندارد. ما به کیفیت وب سایت های طراحی شده اهمیت می دهیم. این کیفیت نیازمند صرف هزینه و تخصیص زمان کافی است. لذا برای حفظ کیفیت خدمات قیمت ها متناسب با کیفیت ارائه شده اند.

برخی شرکت ها و افراد قیمت های بالاتر و یا پایینتری برای طراحی سایت فروشگاهی اعلام کرده اند، آیا شما متناسب با آنها قیمت خود را کاهش یا افزایش خواهید داد؟

 • تعرفه های اعلام شده توسط اگرین متناسب با کیفیت خدمات تعیین می شوند. بسیاری از شرکت ها و افراد بی تجربه برای جذب مشتری قیمت هایی اعلام می کنند که هیچ تناسبی با نوع کار ندارد و نمی توانند خدمات مناسبی ارائه کنند و یا پشتیبانی مناسبی ارائه نمی دهند. همچنان که برخی شرکت ها و افراد قیمت هایی بسیار بیش از کار انجام شده از مشتریان خود دریافت می کنند. ما به مشتریانمان احترام می گذاریم، با آنها صادق هستیم و کیفیت را فدای قیمت نمی کنیم و تعرفه های منصفانه ای اعلام کرده ایم.

آیا امکان تغییر در شیوه پرداخت وجود دارد؟

 • خیر. کلیه پرداخت ها به صورت یکسان برای تمامی مشتریان محترم می باشد و امکان تغییر آنها وجود ندارد.

آیا امکان تحویل سایت در زمان کوتاهتر از زمان اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر. با توجه به اینکه حقوق مشتری برای ما بالاترین اهمیت را دارد، امکان کوتاه کردن زمان برای این موضوع وجود ندارد. باید زمان کافی به تمامی کارها اختصاص داده شود و کیفیت فدای زمان نشود.

در صورت پرداخت آنلاین، دریافت نماد اعتماد الکترونیک و درگاه بر عهده چه کسی می باشد؟

 • دریافت نماد اعتماد الکترونیک و درگاه بر عهده مشتری می باشد. ما در این زمینه شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید این کار را به سادگی انجام دهید. دریافت نماد اعتماد الکترونیک امروزه کار بسیار ساده ای می باشد و تنها با چند مرحله ساده قابل انجام است.
تلفن تماس: 88590065