Your browser does not support JavaScript!

طراحی سایت فروشگاهی - فروشگاه اینترنتی - خود را با ما تجربه کنید. فروشگاه های اینترنتی، جایگاه بسیار ویژه ای را در بازار به خود اختصاص داده اند. تمایل افراد به خرید از فروشگاه های اینترنتی روز به روز افزایش یافته است و همه گیر شده است. اما راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی موفق کار چندان ساده ای نیست. تنها نمایش یک محصول و قیمت باعث نخواهد شد یک فروشگاه اینترنتی به موفقیت دست یابد. اگر می خواهید حرفه ای در اینترنت محصولات و یا خدمات خود را بفروشید، ما بهترین انتخای شما هستیم.

خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

خدمات طراحی سایت فروشگاهی در تیم طراحی و تبلیغات آگرین به صورت کاملا تخصصی انجام می گیرد. داشتن یک فروشگاه اینترنتی برای بسیاری از تجارت ها امری حیاتی است و در صورت نداشتن یک وب سایت فروش، این گونه تجارت ها به سرعت جای خود را به رقبایی می دهند که فروشگاه اینترنتی خود را ساخته اند. جای هیچ گونه پرسشی باقی نمی ماند که دیگر تصور تجارت و فروش بدون داشتن فروشگاهی در اینترنت عمر هر نوع تجارتی را کوتاه و سود آنرا را به شدت پایین خواهد آورد.

ساخت و اجرای فروشگاه اینترنتی یکی از تخصص های ما است. تیم طراحی و تبلیغات آگرین، با استفاده از متخصصین خود برای مشتریان محترم مجموعه ای از خدمات طراحی فروشگاه های اینترنتی با امکانات مختلف فراهم آورده است.

قیمت، تعرفه و هزینه های طراحی سایت فروشگاه

هزینه طراحی یک وب سایت فروشگاهی را با توجه به امکانات و موقعیتی که توسط آن می توان به دست آورد، می توان بسیار مناسب ارزیابی کرد. لذا اگر به دنبال راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود هستید، با ما تماس بگیرید و این خدمات را دریافت نمایید. با توجه به نیازتان، پک مناسب را انتخاب کرده و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید. یک فروشگاه اینترنتی می تواند به فروش شما کمک شایانی کند. در زیر می توانید هزینه پک های طراحی سایت فروشگاهی آگرین را مشاهده بفرمایید.

 

قرارداد طراحی وب سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

نمونه قرارداد طراحی سایت فروشگاهی را می توانید پیش از سفارش این خدمات مشاهده بفرمایید. قوانین و مقررات و شرایط اعلام شده در این بخش برای تمامی سفارشات طراحی فروشگاه اینترنتی اعمال می شوند. همچنین می توانید پیش از سفارش قوانین و مقررات آگرین را به دقت مطالعه نمایید.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی

نمونه کارهای طراحی وب سایت های فروشگاهی انجام شده توسط تیم طراحی و تبلیغات آگرین را می توانید با مراجعه به بخش نمونه کارها مشاهده بفرمایید.

زمانبندی خدمات طراحی وب سایت فروشگاهی

زمان طراحی وب سایت ها شرکتی با توجه به پک انتخابی و امکانات مورد نظر مشتری بین ۵ الی ۲۰ روز کاری می باشد.

سیستم مدیریت محتوا طراحی سایت فروشگاهی

سیستم مدیریت محتوا سایت فروشگاهی اهمیت بسیار زیادی دارد. یک سیستم مدیریت محتوا با توجه به پایداری، امکانات و امنیتی که به کاربر می دهد نقش بسیار پر رنگی خواهد داشت. استفاده از سیستم های مدیریت محتوای کد بسته معمولا مشکلات بسیار زیادی را به وجود می آورد. به عنوان مثال فرض کنید می خواهید یک نفر از شرکت یا مجموعه خود را مسئول وب سایت کنید تا نگهداری و به روز رسانی آن را انجام دهد. سیستم های مدیریت محتوای کد باز، دارای آموزش های فراوانی در اینترنت هستند. اگر بخواهید کسی را استخدام کنید، سیستم های مدیریت محتوای پر مخاطب دست شما را در این کار باز می گذارد. برای توسعه آن می توانید از پلاگین ها، کامپوننت های مختلفی استفاده کنید. این سیستم ها همواره در طول زمان توسط هزاران نفر به روز رسانی و بررسی می شوند. به همین جهت قطعا امنیت و امکانات بسیار بیشتری نسبت به سیستم مدیریت محتوایی که ۱۰ الی ۲۰ نفر آنرا توسعه می دهند را دارا می باشند. از جهت هزینه نیز بسیار مناسبتر خواهد بود. به این دلایل و موارد مشابه و بسیار دیگر، ما وب سایت های فروشگاهی را با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای کد باز و پر استفاده برای مشتریان خود طراحی می کنیم.

چرا خدمات طراحی سایت فروشگاهی آگرین؟

 • قیمت و تعرفه های مناسبی را برای این خدمات به شما ارئه می کنیم
 • موفقیت مشتریان برای ما اهمیت بالایی دارد
 • سرعت بالا در ارائه خدمات
 • ما از طراحان خلاق برای طراحی استفاده می کنیم
 • طراحان و برنامه نویسان ما آشنا به جدیدترین تکنولوژی های طراحی روز دنیا هستند
 • طراحان ما به سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو اشراف کامل دارند
 • ما با فضای کسب و کار در دنیای اینترنت کاملا آشنایی داریم

تولید محتوا وب سایت فروشگاهی

تولید محتوا نقش بسیار مهمی در موفقیت وب سایت در دنیای اینترنت بازی می کند. بسیاری از افراد امکان تولید محتوا برای وب سایت خود را ندارند و همین موضوع باعث می شود نتوانند مخاطب مناسب برای وب سایتشان به دست بیاورند. همچنین باید توجه داشت که تولید محتوای موثر کاری است تخصصی که نیازمند دانش و آشنایی با قواعد سئو می باشد. باید در نظر بگیرید که تولید محتوا می تواند یکی از مهم ترین عوامل موفقیت فروشگاه اینترنتی شما باشد. بر خلاف سایر روش ها، تولید محتوا موضوعی است که می تواند اثر گذاری بسیار طولانی مدتی داشته باشد. همچنین از جهت هزینه نیز، می توان گفت که تولید محتوا یک روش نسبتا ارزان برای کسب موفقیت است. به همین جهت ما این خدمات را نیز به مشتریان خود ارائه می دهیم. اگر نیاز به تولید محتوایی با کیفیت، موثر و اصولی برای فروشگاه اینترنتی خود هستید، تنهای کافی است به بخش تولید محتوا وب سایت مراجعه کرده و با توجه به نیاز این خدمات را سفارش دهید.

رتبه یک گوگل فروشگاه اینترنتی (وب سایت فروشگاهی)

رتبه یک گوگل فروشگاه اینترنتی امری نیست که به سادگی بتوان آن را بدست آورد. بسیاری از افراد قول رتبه یک را به مشتریان خود می دهند، اما ما در آگرین به جهت اهمیتی که به مشتریان خود می دهیم، صداقت را مشی خود قرار می دهیم. اگر فردی یا شرکتی که فروشگاه اینترنتی شما را طراحی می کند، به شما رتبه یک را تضمین کند، آیا می توانید این حرف را از او بپذیرید؟ قطعا خیر! چرا که اگر این فرد یا شرکت به مشتریان خود رتبه یک گوگل را تضمین می کند، اگر پس از شما فرد دیگری فروشگاهی در همان صنف شما را به او سفارش دهد چه خواهد شد؟ آیا تنها یک وب سایت فروشگاهی در هر صنفی طراحی می کنند؟ متاسفانه بسیاری از افراد برای جذب مشتری چنین حرف های خلاف واقعی می زنند. خلاف واقع بودن این حرف ها معمولا در طول زمان و پس از صرف هزینه و زمان برای مشتریان مشخص می شود. جالب تر آنکه این حرف از سوی شرکت ها و افرادی بیان می شود که نگاهی به رتبه وب سایت خود آنها در موتور های جستجو نشان از بی تجربگیشان می دهد.

رتبه یک گوگل سایت فروشگاهی با رعایت روش های اصولی سئو، تولید محتوا به صورت منظم و در طول زمان به دست می آید. ما در تیم طراحی و تبلیغات آگرین به شما رتبه یک را تضمین نمی کنیم! ما راه و امکانات را به مشتریانمان نشان می دهیم و صداقت را از مهمترین حقوقی می دانیم که مشتری بر گردن ما دارد. رتبه یک گوگل در طول زمان به دست می آید و باید این موضوع را حتما در نظر داشته باشید.

دامنه وب سایت فروشگاهی

دامنه وب سایت فروشگاهی نقش بسیار مهمی در موفقیت آن بازی می کند.بسیاری از افراد برای راه اندازی وب سایت خود دچار مشکل برای انتخاب دامنه می شوند. ثبت دامنه را با دقت باید انجام داد چرا که می تواند منجر به مشکلات فراوانی شود. پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت دامنه برای وب سایت شرکت، این مقاله را به دقت مطالعه بفرمایید: نکات امنیتی که در هنگام ثبت دامنه باید رعایت کرد. اگر برای ثبت دامنه نیاز به مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

هاستینگ وب سایت فروشگاهی

هاستینگ وب سایت فروشگاهی تاثیر بسیار زیادی در موفقیت آن خواهد داشت. از مهمترین موضوعاتی است که برای راه اندازی یک وب سایت به آن نیاز است یک هاستینگ و یا سرور پرقدرت می باشد. شما می توانید هاستینگ وب سایتتان را از هر شرکتی که مورد نظر شما است تهیه کنید و طراحی آن را به ما بسپارید. در زمان خرید یک هاستینگ توجه کنید که قیمت فاکتور اولیه نیست بلکه کیفیت است که حرف اول را می زند. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم از شرکت هایی این خدمات را تهیه کنید که هاستینگ با کیفیت و با پشتیبانی ۲۴ ساعته به شما ارائه می دهند. در صورت آن که برای خرید هاستینگ با مشکل رو به رو شدید، ما این کار را برای شما بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای انجام می دهیم. همچنین می توانید پیش از اقدام به خرید یک هاستینگ با ما تماس گرفته و از متخصصین تیم ما مشاوره رایگان دریافت کنید. برای موفقیت وب سایت، شما نیاز به هاستینگی دارید که از جهت امنیت، سرعت و پشتیبانی بتواند نیاز شما را بر آورده سازد.

خدمات هاستینگ برای فروشگاه های اینترنتی را ما به شما ارائه نخواهیم داد! معتقدیم برای موفقیت باید هر کاری را به متخصص آن سپرد. به همین جهت خرید هاستینگ از حرفه ای ها را به شما پیشنهاد می دهیم و طراحی سایت را با حرفه ای ها.

سوالات متداول طراحی فروشگاه اینترنتی

آیا نگهداری از وب سایت بر عهده تیم آگرین می باشد؟

 • خیر، نگهداری از وب سایت بر عهده مشتری می باشد مگر انکه در پک انتخابی نگهداری از وب سایت قید شده باشد.

آیا رتبه سئو وب سایت تضمین شده است؟

 • با توجه به تغییرات الگوریتم ها گوگل، امکان هیچ نوع تضمینی بابت این موضوع وجود ندارد. علاوه بر این نمی توان انتظار داشت رقبای کاری شما هیچ فعالیتی در وب نداشته باشند. لذا جهت دستیابی به نتایج همیشگی و مناسب سئو باید وب سایت را همواره به روز رسانی کنید. مطابق الگوریتم های گوگل آنرا بهینه کنید. و تولید محتوا مفید و همیشگی داشته باشید.

آیا با طراحی یک وب سایت فروشگاهی موفقیت تضمین شده است؟

 • خیر. وب سایت شما تنها مکانی است که می تواند موجب جذب مشتریان بیشتر شود. اما برای این موضوع لزوم به روز رسانی، تولید محتوا و بهینه سازی را باید در نظر داشته باشید. تنها کسانی می توانند از وب سایتشان نتیجه مطلوب به دست آورند که برای آن برنامه ریزی می کنند و رسیدگی به آن را جزو اولویت های خود می دانند.

آیا امکان تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • خیر، تمامی قیمت ها مقطوع می باشند و امکان تخفیف برای موارد اعلام شده وجود ندارد. ما به کیفیت وب سایت های طراحی شده اهمیت می دهیم. این کیفیت نیازمند صرف هزینه و تخصیص زمان کافی است. لذا برای حفظ کیفیت خدمات قیمت ها متناسب با کیفیت ارائه شده اند.

برخی شرکت ها و افراد قیمت های بالاتر و یا پایینتری برای طراحی سایت فروشگاهی اعلام کرده اند، آیا شما متناسب با آنها قیمت خود را کاهش یا افزایش خواهید داد؟

 • تعرفه های اعلام شده توسط اگرین متناسب با کیفیت خدمات تعیین می شوند. بسیاری از شرکت ها و افراد بی تجربه برای جذب مشتری قیمت هایی اعلام می کنند که هیچ تناسبی با نوع کار ندارد و نمی توانند خدمات مناسبی ارائه کنند و یا پشتیبانی مناسبی ارائه نمی دهند. همچنان که برخی شرکت ها و افراد قیمت هایی بسیار بیش از کار انجام شده از مشتریان خود دریافت می کنند. ما به مشتریانمان احترام می گذاریم، با آنها صادق هستیم و کیفیت را فدای قیمت نمی کنیم و تعرفه های منصفانه ای اعلام کرده ایم.

آیا امکان تغییر در شیوه پرداخت وجود دارد؟

 • خیر. کلیه پرداخت ها به صورت یکسان برای تمامی مشتریان محترم می باشد و امکان تغییر آنها وجود ندارد.

آیا امکان تحویل سایت در زمان کوتاهتر از زمان اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر. با توجه به اینکه حقوق مشتری برای ما بالاترین اهمیت را دارد، امکان کوتاه کردن زمان برای این موضوع وجود ندارد. باید زمان کافی به تمامی کارها اختصاص داده شود و کیفیت فدای زمان نشود.

در صورت پرداخت آنلاین، دریافت نماد اعتماد الکترونیک و درگاه بر عهده چه کسی می باشد؟

 • دریافت نماد اعتماد الکترونیک و درگاه بر عهده مشتری می باشد. ما در این زمینه شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید این کار را به سادگی انجام دهید. دریافت نماد اعتماد الکترونیک امروزه کار بسیار ساده ای می باشد و تنها با چند مرحله ساده قابل انجام است.
تلفن تماس: 88590065