Your browser does not support JavaScript!

شاید شما هم بسیاری از سایت های بزرگ را دیده باشید که بخشی به عنوان ویکی دارند. ویکی یا همان (دایره المعارف آنلاین) بیشتر برای کسب و کارهایی که قصد دارند به مرجعی آنلاین در شاخه کاری خود بدل شوند مورد استفاده قرار می گیرد. البته این موضوع تنها محدود به کسب و کارهای اینترنتی نبوده و سازمان ها و اشخاص نیز در بسیاری موارد از این امکان بهره می برند.

راه اندازی بخش ویکی یک سایت تاثیرات بسیار مثبتی نیز در سئو خواهد داشت. مرجعی آنلاین بودن همواره باعث خواهد شد، کاربران برای آشنایی با لغات و اصطلاحات تخصصی شاخه مورد نظر، به سایت شما مراجعه کنند. ویکی شما را به مرجعی بزرگ در میان رقبا بدل خواهد کرد.

برای همین منظور تیم طراحی و تبلیغات لولسا با استفاده از متخصصین خود در استودیو طراحی وب Firemode برای مشتریان خود خدمات طراحی سایت ویکی را به محصولات خود افزوده است. این خدمات با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های طراحی وب با هزینه ای بسیار مناسب از این پس در دسترس شما خواهد بود.

طراحی سایت ویکی

هزینه ها و سفارش

در صورت تمایل به راه اندازی ویکی سایت خود همین امروز اقدام نمایید و با تماس با مسئولین فروش ما از طریق بخش فروش سایت لولسا اقدام به سفارش نمایید. همچنین برای آگاهی از هزینه می توانید با مراجعه به بخش محاسبه قیمت از هزینه این خدمات اگاهی کسب نمایید. برای دیدن برخی از نمونه کار های لولسا نیز به بخش نمونه کارها مراجعه کنید.

هزینه و سفارش

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات لولسا به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

لولسا تمام آن چیزی است که شما به آن نیازمند هستید.

تلفن تماس: 88590065