Your browser does not support JavaScript!

انجمن گفتگو یکی از بهترین روش های تولید محتوا و مشارکت با خوانندگان وب سایت می باشد. یکی از بهترین شیوه های ارتباط یک تجارت الکترونیکی مشارکت دادن مخاطبان در تولید محتوا و پاسخ دادن به نیاز های آنها می باشد.

یک انجمن گفتگو علاوه بر محتوای تولید شده توسط شما، با پاسخ ها و مشارکت بازدیدکنندگان آن، و سوالات و پاسخ هایی که آنها می دهند محتوایی رایگان به دست می آورد. این محتوا می تواند تاثیری بسیار مثبت بر سئوی سایت داشته باشد. مطالبی که هر روز و در ساعات مختلف و بر اساس نیازهای مخاطبان تولید شده می تواند یکی از بهترین شیوه های جذب مخاطب باشد. از آنجایی که سوالات و پاسخ های کاربران سایت، یکتا است، این محتوا به صورت یکتا برای شما تولید می شود و افراد دیگری که نیاز های مشابه دارند نیز به سایت شما مراجعه خواهند کرد.

با یک انجمن گفتگو (فروم) ارتباطی دو سویه میان شما و کاربران به وجود می آید که منافع زیادی برای شما خواهد داشت. از آنجا فروم ها (انجمن های گفتگو) طرفداران بسیار زیادی دارد، تیم طراحی و تبلیغات لولسا این خدمات را جزو خدمات اصلی طراحی وب خود قرار داده است.

متخصصین لولسا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و با طراحی یکتا و ریسپانسیو و خدمات سئوی و امنیت انجمن های گفتگو، پاسخ گوی نیاز های شما می باشد.

هزینه ها و سفارش

برای سفارش انجمن گفتگو (فروم) می توانید با مراجعه به بخش فروش سایت لولسا از یکی از شیوه های فروش اقدام به ثبت سفارش نمایید. همچنین برای دیدن لیست قیمت های خدمات می توانید به بخش محاسبه قیمت سایت لولسا مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است، با مراجعه به بخش نمونه کارها، می توانید برخی از نمونه کارهای انجام گرفته توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا را مشاهده کنید.

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات لولسا به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

هزینه و سفارش

پس صبر کردن و امروز را به فردا انداختن را کنار بگذارید و همین امروز شروع کنید، رقبای شما هیچ گاه صبر نمی کنند تا از شما جلو بزنند.

تلفن تماس: 88590065