Your browser does not support JavaScript!
طراحی لوگو

طراحی لوگو در برندسازی، اولین و مهم ترین قدم است. لوگو اولین معرفی بصری شما به مخاطب است. اگر لوگوی بدی داشته باشید، آن لوگو در تمام اوراق اداری، کارت های ویزیت، وب سایت ها و محصولات شما قرار می گیرد و همه جا با آرمی بی کیفیت معرفی خواهید شد. تغییر لوگو در آینده نیز برای شما هزینه های سنگینی به وجود خواهد آورد. تمام آن تبلیغات گذشته و شناخت بصری مخاطب از شما با تغییر لوگو باید از روز اول شروع شود و زمان و هزینه های زیادی را از دست خواهید داد. پس اگر به دنبال طراحی لوگو حرفه ای هستید، باید از حرفه ای ها کمک بگیرید.

خدمات طراحی لوگو (طراحی آرم، نشانه و لوگو تایپ)

خدمات طراحی لوگو (طراحی آرم) در تیم طراحی و تبلیغات لولسا زیر نظر هنرمندان گرافیست و متخصصین برندینگ انجام می گیرد. طراحی لوگو (آرم) شرکت ها، موسسات و موسسات در تیم لولسا در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام می شود. این خدمات شامل طراحی لوگو نشانه (آرم)، طراحی لوگو تایپ، اصلاح و بازسازی لوگو، مونوگرام و طراحی لوگوهای ترکیبی می باشند.

خدمات طراحی لوگو را با حرفه ای ها تجربه کنید و قدم در راه موفقیت بگذارید. این خدمات توسط طراحان حرفه ای و خلاق که با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند صورت می پذیرد.

هزینه طراحی لوگو (تعرفه و قیمت طراحی لوگو)

طراحی لوگو حرفه ای
تومان 1000000
طراحی نشانه حرفه ای (لوگو)
نشانه نوشته (لوگو تایپ)
طراحی لوگو
LevelsA
بازسازی لوگو حرفه ای
تومان 400000
باز سازی لوگو حرفه ای
باز سازی لوگو تایپ
باز سازی لوگو
LevelsA
طراحی لوگو ارزان
تومان 250000
طراحی نشانه ارزان (لوگو)
نشانه نوشته (لوگو تایپ)
طراحی لوگو
LevelsA
بازسازی لوگو ارزان
تومان 170000
باز سازی لوگو ارزان
باز سازی لوگو تایپ
باز سازی لوگو
LevelsA

قیمت طراحی لوگو به صورت عمومی در بالا آمده است. این قیمت ها برای موارد ذکر شده پایه قیمت هستند و ممکن است بنا به نیاز شما این قیمت ها دارای تغییراتی باشند.

سفارش خدمات طراحی لوگو

سفارش خدمات طراحی لوگو و بازسازی لوگو در لولسا به صورت آنلاین است.

سوالات سفارش از طریق تلگرام و واتس اپ: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره ۰۹۲۱۸۸۷۰۳۶۳ با ما در ارتباط باشید.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهتسوالات درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

ساعات تماس: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی  ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین و در زمان سفارش است.

روند انجام پروژه طراحی آرم (طراحی لوگو)

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین
 3. طراحی لوگو
 4. تحویل فایل های لایه باز به مشتری

مشاوره طراحی لوگو

مشاوره طراحی لوگو می تواند به شما کمک کند تا بتوانید بهتر در مورد لوگو خود تصمیم گیری کنید. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی، لولسا بهترین انتخاب شما است. برای سفارش این خدمات می توانید به بخش مشاوره مراجعه و از خدمات ارائه شده استفاده نمایید.

خدمات مرتبط با طراحی لوگو

در کنار خدمات طراحی لوگو، ما خدمات دیگری جهت برآورده سازی کامل نیاز های مشتریان خود آورده ایم. این خدمات شامل: طراحی پوستر، طراحی ست اداری، طراحی کارت ویزیت و طراحی اینفوگرافیک می باشند. در صورت نیاز می توانید این خدمات را نیز از ما بخواهید.

نمونه کار طراحی لوگو

نمونه کار های طراحی لوگو (طراحی آرم) تیم طراحی و تبلیغات لولسا را می توانید در بخش نمونه کارهای وب سایت مشاهده بفرمایید. در این بخش برخی از لوگو های طراحی شده توسط اعضای تیم طراحی و تبلیغات لولسا آورده شده است. قرار گرفتن لوگو در بخش نمونه کارها تنها پس از اعلام رضایت مشتریان انجام می پذیرد. لذا شما می توانید از نمایش و یا عدم نمایش لوگو خودتان اطلاع داشته باشید. قرار گرفتن در این بخش تحت هیچ شرایطی بدون رضایت شما انجام نخواهد گرفت.

نمونه کار طراحی لوگو

نوع فایل های ارسالی لوگو

فایل لایه باز بر اساس نوع طراحی در یکی از دو فرمت PSD و یا Ai تحویل مشتری خواهد شد. نوع فایل ارسالی در زمان ثبت سفارش مشخص شده و امکان تغییر آن وجود ندارد.

نمونه قرارداد خدمات طراحی لوگو

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت می باشد. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی لوگو از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می باشد. لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی لولسا وجود ندارد.

زمانبندی تحویل پروژه طراحی لوگو

طراحی لوگو در زمان هفت روز کاری انجام می شود. این زمان ممکن است بنا به نیاز شما در زمانی کوتاهتر و یا بلند تر انجام شود. حداقل زمان مورد نیاز برای طراحی لوگو در زمان سفارش و پس از بررسی موارد مورد نظر به شما اعلام خواهد شد. امکان کاهش این زمان وجود ندارد چرا که ما متعهد هستیم آرم (نشانه) ای که برای مشتریانمان طراحی می کنیم از کیفیت بالایی برخوردار باشد. لذا باید زمان لازم برای طراحی و ایده پردازی در نظر گرفته شود. کوتاه شدن این زمان از کیفیت و نوآوری لوگو خواهد کاست و ما معتقدیم زمانی که یک مشتری هزینه ای برای طراحی لوگو پرداخت می کند باید آرم با کیفیت تحویل بگیرد.

لوگو چیست؟

لوگو (مخفف لوگو تایپ) از دو واژه یونانی λόγος logos به معنی کلمه و τύπος typos به معنی منقوش کردن ریشه گرفته است. در زبان فارسی به لوگو، نشان واره یا آرم هم می گویند. لوگو یکی از مهمترین شاخه های رشته گرافیک محسوب می شود که معرف هویت و شخصیت یک مجموعه، شخص، شغل و یا هر گونه فعالیت می باشد. به همین دلیل لوگو باید دارای قابلیت های فراوانی باشد، چرا که در اصل لوگو حکم نوعی امضا و مهر را بازی می کند.

انواع لوگو:

 1. نشانه (آرم یا لوگو تصویری)
 2. نشانه نوشته (لوگو تایپ یا ورد مارک)
 3. لوگو حرف نماد (مونوگرام یا لتر مارک)
 4. لوگو ترکیبی (نشانه به همراه نوشته)

نشانه، آرم یا لوگو تصویری

نشانه، آرم یا لوگو تصویری یکی را بارها و بارها مشاهده کرده اید. برندهایی همچون اپل، نایک، بنز و بسیاری از برند های بزرگ از این نوع لوگو استفاده می کنند.

نشانه نوشته، لوگو تایپ یا ورد مارک

نشانه نوشته، لوگو تایپ یا ورد مارک را بارها و بارها مشاهده کرده اید. نمونه هایی از این نوع لوگو مانند برندهایی همچون کوکاکولا، والت دیزنی و بسیاری نمونه های دیگر را هر روز مشاهده می کنیم.

لوگو حرف نماد، مونوگرام یا لترمارک

لوگو حرف نماد، مونوگرام یا لترمارک را هم بارها دیده اید. لوگوی برندهایی همچون ال جی، وردپرس، اچ پی و ... از این نوع لوگو می باشند. معمولا در طراحی این لوگو ها از حروف ابتدایی کلمات نام برند استفاده می شود.

لوگو ترکیبی (آرم با نوشته)

لوگو ترکیبی نیز طرافداران بسیار زیادی دارد. از جمله نمونه های این نوع لوگو می توان به لوگوی برند هایی همچون رایتل و پپسی اشاره کرد.

طراحی لوگو را دست کم نگیرید

طراحی لوگو اصلا موضوع کم اهمیتی نیست. هیچ وقت به سادگی از روی طراحی لوگو رد نشوید. لوگو اولین چیزی است که در حافظه بصری مخاطبان از شما شکل می گیرد. نیاز نیست لوگو تمام محصولات شما را یک جا نمایش دهد. کدام شرکت بزرگ را می شناسید که چنین لوگویی داشته باشد؟

لوگو شرکت هایی مانند نایکی، اچ پی و ... را بارها و بارها دیده اید. شرکت نایکی در لوگوی خود کفش، تی شرت و کلاه را به نمایش نگذاشته است. حتی نقطه ای اضافه در آن طراحی نشده است. به یاد داشته باشید، هر فردی که نرم افزاری مانند فتوشاپ بر روی سیستم کامپیوتری خود نصب کرده است، کفایت آن را نخواهد داشت که شما را به مخاطبان معرفی کند. طراحی لوگو تلفیقی است از هنر، اصول برندیگ، روانشناسی، جامعه شناسی و مدیریت و نیازمند دانش گسترده ای در زمینه شناخت عناصر بصری و رنگ دارد. نه دانش مدیریت به تنهایی کار ساز خواهد بود، نه دانش هنری و نه دانش تکنیکی، بلکه تلفیق آنها برای طراحی لوگو نیاز است.
پس تنها اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می خواهید کارهایتان را درست و اصولی شروع کنید و یا می خواهید همین امروز گذشته اشتباه را تغییر دهید با ما تماس بگیرید. تیم طراحی و تبلیغات لولسا با به کارگیری متخصصین خود همراه شما خواهد بود.

طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو حرفه ای تخصص ما در لولسا است. اگر شما هم نیازمند طراحی لوگو حرفه ای هستید با ما تماس بگیرید. اگر می خواهید برند بزرگی داشته باشید، باید لوگو حرفه ای هم داشته باشید. ما این نیاز را برای شما برآورده خواهیم ساخت. حرفه ای ها نیاز به لوگو حرفه ای دارند. این خدمات با بالاترین کیفیت ممکن و توسط طراحان ماهر و با تجربه برای شما انجام خواهد شد. لولسا تمام آن چیزی است که شما برای طراحی و تبلیغات حرفه ای به آن نیاز دارید.

طراحی لوگو ارزان قیمت

طراحی لوگو ارزان قیمت نیاز دارد؟ هیچ نگران نباشید! لولسا تمامی آن چیزی است که شما برای طراحی و تبلیغات نیاز دارید. ما خدمات طراحی لوگو ارزان قیمت را برای مشتریان خود فراهم آورده ایم. اگر نیاز به یک لوگو دارید اما امکان سفارش لوگو های حرفه ای و گران قیمت را ندارید، می توانید از این خدمات استفاده کنید. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا بتوانید از این خدمات به سادگی استفاده کنید. بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهای کوچک امکان هزینه کردن زیاد ندارند. این موضوع چندان هم دور از نظر نیست. هیچ برندی از روز اول بزرگ و قدرتمند نبوده است. با گذشت زمان برند ها توانسته اند بزرگ و شناخته شده شوند. پس اگر شما هم کسب و کار کوچکی راه اندازی کرده اید و برای آن نیاز به طراحی لوگو دارید آنرا به لولسا بسپارید.

ریدیزان، بازسازی و اصلاح لوگو

ریدیزان، بازسازی و اصلاح لوگوی خود را می توانید به طراحان لولسا بسپارید. ممکن است لوگو شما نیازمند تغییرات و اصلاح باشد. به همین منظور و برای ریدیزان نیامند یک طراح حرفه ای خواهید بود. ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا این خدمات را به شما ارائه می دهیم. می توانید با آسودگی خیال بازسازی لوگو خود را به ما بسپارید. این خدمات در دو توع حرفه ای و ارزان قیمت برای مشتریان ارائه می شوند.

نرم افزار طراحی لوگو

نرم افزار طراحی لوگو امروزه به وفور در اینترنت مشاهده می شود. با یک جستجوی ساده می توانید ده ها نرم افزار طراحی لوگو پیدا کنید. اما تمامی این نرم افزارهادر یک سطح نیستند. بسیاری از نرم افزارهای طراحی لوگو برای کارهای بسیار محدود قابل استفاده می باشند. ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا برای طراحی لوگو از نرم افزارهای گرافیکی ادوبی ایلوستریتو و کورل دراو برای لوگو های برداری و از نرم افزار ادوبی فوتوشاپ برای طراحی لوگو های پیکسلی استفاده می کنیم.

این نرم افزارها بسیار قدرتمند می باشند و به طراحان امکانات بسیار زیادی می دهند. برای طراحی لوگو یکی از مهمترین نیازها استفاده از ابزار درست است. یکی از مهمترین ابزارها نرم افزاری است که جهت طراحی لوگو به کار گرفته می شود. به همین جهت ما از حرفه ای ترین نرم افزارها برای طراحی لوگو مشتریانمان استفاده می کنیم.

آموزش طراحی لوگو

آموزش طراحی لوگو در تیم طراحی و تبلیغات لولسا به صورت آنلاین و رایگان انجام می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به بخش های آموزش و مقالات وب سایت، طراحی لوگو را آموزش ببینید. البته باید در نظر بگیرید تنها این اموزش ها برای طراحی لوگو کافی نیست. یک طراح لوگو باید حافظه بصری قدرتمندی داشته باشد. بهتر است برای اینکه طراحی لوگو را آموزش ببینید، حتما لوگوهای زیادی را مشاهده کنید.

همچنین آشنایی با مفاهیم برندسازی، آشنایی با طراحی دستی، آشنایی با رنگ و تئوری رنگ ها نیز از دیگر بخش هایی است که باید به انها تسلط داشته باشید. طراحی آرم (طراحی لوگو) شاید در ابتدا بسیار ساده به نظر برسد، اما کاری بسیار سخت و زمانبر است. هزاران لوگو در سراسر جهان طراحی شده اند، اما تنها تعداد بسیار محدودی از آنها توانسته اند در ذهن مخاطبین بمانند. این موضوع نشان می دهد طراحی لوگو تنها آشنایی با نرم افزار گرافیکی نیست، بلکه بسیار پیچیده تر و نیازمند صرف دانش و تجربه فراوان است.

طراحی لوگو آنلاین

طراحی لوگو انلاین را این روزها در وب سایت های متعددی می توانید مشاهده کنید. اما آیا تا کنون هیچ برند بزرگی دیده اید که از این خدمات استفاده کند؟ قطعا پاسخ به این سوال منفی می باشد. با این که امروزه وب سایت های زیادی این خدمات را ارائه می دهند اما هیچ برند معتبری از آنها استفاده نمی کند. دلیل این موضوع هم بسیار ساده است. در طراحی تنها ابزار همه چیز نیست! این وب سایت ها می توانند به شما ابزار های متعددی بدهند اما برای موفقیت لوگو عوامل بسیار زیادی دخیل است.

به همین دلیل نمی توان انتظار داشت با طراحی لوگو آنلاین بتوانید به نتیجه مطلوبی برسید. به همین دلیل بهتر است کمی هزینه کنید و از یک طراح حرفه ای برای طراحی آرم استفاده کنید. این هزینه در قبال چیزی که شما به دست خواهید آورد بسیار ناچیز می باشد. اما در عوض می توانید با یک لوگوی حرفه ای کسب و کار موفق تری را راه اندازی کنید. لذا هیچ گاه کسب و کار و برندتان را فدای هزینه های پایین نکنید. هر آنقدر که شما ارزش برای برندتان قائل باشید، می توانید آنرا به مخاطبین انتقال دهید.

قوانین و مقررات طراحی لوگو

قوانین مربوط به این خدمات را می توانید در بخش قوانین و مقررات وب سایت مشاهده بفرمایید. در نظر داشته باشید سفارش خدمات به منزله مطالعه و تایید این قوانین از سوی مشتری می باشد.

سوالات متداول طراحی لوگو

آیا امکان کاهش زمان طراحی وجود دارد؟

 • با توجه به نیاز و موارد درخواستی شما زمان طراحی اعلام می شود. امکان کاهش این زمان وجود نخواهد داشت چرا که باید ایده پرداز و طراح گرافیک به دقت بر روی طراحی نشانه بررسی کرده و طراحی انجام دهند.

آیا امکان تخفیف وجود دارد؟

 • خیر امکان تخفیف در قیمت های اعلام شده وجود نخواهد داشت.

آیا امکان تغییر در شرایط پرداخت وجود دارد؟

 • خیر، شرایط پرداخت برای تمامی مشتریان محترم یکسان بوده و به هیچ عنوان امکان تغییر در آنها وجود ندارد.

چند اتود برای لوگو طراحی می شود؟

 • بنا به سفارش مشتری ممکن است تعداد اتودهای طراحی شده متفاوت باشند. اما به صورت عمومی برای هر طراحی لوگو ۳ اتود در نظر گرفته می شود. در صورت نیاز به سفارش اتودهای بیشتر، ۳۰ درصد برای افزایش هر سه اتود جدید در نظر گرفته می شود که مشتری موظف به پرداخت هزینه این موارد در زمان درخواست اتود جدید می باشد.

آیا امکان تغییر در شیوه های اعلام شده برای سفارشات وجود دارد؟

 • خیر شیوه سفارش دهی برای تمامی مشتریان محترم به یک صورت می باشد و امکان تغییر آن وجود ندارد.

آیا امکان لغو سفارش طراحی آرم وجود دارد؟

 • امکان لغو سفارش تنها پیش از طراحی اتودها امکان پذیر است. در صورت لغو سفارش پس از شروع کار طراحی اتود، مبلغ پرداخت شده بازگدانده نخواهد شد. چرا که این مبلغ هزینه طراحی اتودها می باشد.

آیا هزینه های اعلام شده برای همه نوع لوگو یکسان می باشد؟

 • خیر. با توجه به نیاز مشتری قیمت گذاری انجام می شود و ممکن است هزینه های شما بیشتر و یا در بسیاری موارد کمتر از موارد اعلام شده در بالا باشد.

آیا امکان دارد طراحی در محل مشتری صورت بپذیرد؟

 • خیر، امکان این موضوع وجود ندارد.

آیا امکان سفارش حضوری وجود دارد؟

 • خیر همانطور که در بالا ذکر شد، روش های سفارش تنها به شیوه های اعلام شده مقدور می باشد.

چرا خدمات طراحی لوگو تیم طراحی و تبلیغات لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی ما است.
 • طراحی زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می دهیم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.