Your browser does not support JavaScript!
طراحی پوستر

طراحی پوستر مدرن با حدود بیش از یک قرن سابقه، تبدیل به یکی از ارکان اساسی تبلیغات شده است. تیم طراحی و تبلیغات لولسا به طراحی پوستر نگاه ویژه ای دارد و آن را همیشه جزو مهم ترین خدمات خود می داند. خدمات ما شامل طراحی پوستر تبلیغاتی، طراحی پوستر های علمی و طراحی پوستر همایش می باشد. طراحان خلاق لولسا با استفاده از جدیدترین نرم افزارهای طراحی و با نگاهی به روند تبلیغات جهانی، این خدمات را به شما ارائه می دهند. و شما می توانید با پوسترهایی در کلاس جهانی به تبلیغ محصول و برند خود بپردازید. خدمات طراحی پوستر را با بهترین ها تجربه کنید.

پوستر چیست؟

پوستر (Poster) واژه ای انگلیسی می باشد، و در فارسی به معنای (آگهی دیواری)، (اطلاعیه)، (اعلان) نام گذاری شده است. واژه دیگری که برای این مفهوم در ایران تا حدودی رایج است: واژه فرانسوی: آفیش (Offiche) واژه آلمانی: پلاکات (Plakat).

پوستر گونه ای از هنرهای گرافیک است با سابقه بسیار قدیم در تخته اعلان، آگهی دستی، برگه نمایش، باسمه چوبی و جز اینها. اما از زمان ابداع لیتوگرافی رنگی با ویژگی های جدید (مانند، طرح ساده و رنگهای تند) بیش از گذشته مطرح شد. در گذشته ای نه چندان دور تعریف پوستر به این صورت بود: پوسترها صفحات کاغذی در ابعاد تقریبا بزرگ هستند که بر روی آنها نوشته‌ها، طرح‌ها، نقاشی‌ها و نظیر آن چاپ شده است. پوسترها به منظور نصب شدن بر روی دیوارها و یا دیگر سطوح، استفاده در وب سایت ها، شبکه های اجتماعی و ... استفاده می شوند.

اصول طراحی پوستر

اصول طراحی پوستر با توجه به موضوع آن در بسیاری مواقع بسیار متفاوت است. سبک های مختلف طراحی هر کدام اصول مربوط به خود را دارند که نیاز مشتریان و موضوع پوستر، آن را مشخص می کند. اصول روانشناختی، جامعه شناختی و فرهنگی زیادی در طراحی یک پوستر می توانند نقش داشته باشند. علاوه بر این موارد شناخت علمی رنگ و اصول چاپ نیز در طراحی پوستر از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

نرم افزار طراحی پوستر

نرم افزار طراحی پوستر، می تواند نقش موثری در طرح نهایی داشته باشد. نرم افزارهای طراحی بسیار زیادی امروزه وجود دارند که هر کدام قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی را دارا می باشند. برای بسیاری از افراد طراحی گرافیک برابر با استفاده از نرم افزار ادوبی فوتوشاپ است! این موضوع نشان دهنده عدم شناخت کافی به نرم افزار های متخلف طراحی است.

پوستر خلاقانه

خلاقیت در طراحی پوستر، می تواند آن را بدل به عامل موفقیت شما کند. پوستر های خلاق می توانند در طول زمان مخاطبین بسیار بیشتری برای شما به دست بیاورند. به همین جهت از خلاقیت در پوستر ها نباید ترسید، هر طرح جذاب و خاصی که مشاهده می کنید، روزی به علت نبود مشابه آن کاملا نو بوده است. در نظر داشته باشید طراحی تنها گذاشتن تصاویر در کنار هم به همراه استفاده از تعدادی شکل و به کارگیری رنگ نیست.

خدمات طراحی پوستر

طراحی پوستر (و به صورت کلی انواع تبلیغات) قدرتمند و تاثیر گذار نیازمند ایده پردازی قوی می باشد. ما پس از بررسی نیاز های مشتریان محترم اقدام به ایده پردازی کرده و سپس اقدام به طراحی می کنیم. یک پوستر موفق، ابتدا با یک ایده موفق شروع می شود.

نگاه ما به طراحی پوستر، نگاهی هنری و تبلیغاتی می باشد. در طراحی پوستر ها، هر دو بخش برای متخصصین لولسا شایان اهمیت است. همانطور که بخش تبلیغاتی، و محتوایی یک پوستر دارای اهمیت است، بخش زیبایی شناختی و هنری آن نیز دارای اهمیت و جایگاه ویژه ای می باشد. آن چیزی که شما از لولسا به دست خواهید آورد، پوستری خلاق، به روز و نو، با ایده پردازی قدرتمند است.

طراحی پوستر تبلیغاتی

طراحی پوستر تبلیغاتی نیازمند آشنایی به بازار، اصول طراحی و آشنایی با نرم افزار ها و ابزار طراحی به روز است. ما خدمات طراحی پوستر های تبلیغاتی را کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت برای مشتریانمان ارائه می کنیم. پس اگر برای بهبود و یا راه اندازی کسب و کار خودتان نیامند طراحی پوستر هستید، این خدمات مناسب شما است.

طراحی پوستر تبلیغاتی ساده و ارزان

طراحی پوستر تبلیغاتی ساده و ارزان مناسب افرادی است که نیازمند پوستر هستند، اما توانایی مالی کمتر و زمان بسیار کوتاهی دارند. ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا، برای این عزیزان خدمات طراحی پوستر تبلیغاتی ساده و ارزان قیمت را فراهم آورده ایم، تا بتوانند با صرف هزینه کم تبلیغاتشان را انجام دهند.

طراحی پوستر علمی

طراحی پوستر علمی مناسب دانشجویان و افرادی است که قصد ارائه تحقیقات خود به صورت پوستر را دارند. در ارائه این خدمات، با استفاده از قالب مورد نظر، پوستر طراحی و اجرا می شود. جهت سفارش این خدمات به بخش طراحی پوستر علمی مراجعه فرمایید.

طراحی پوستر همایش

طراحی پوستر همایش مناسب برگذار کنندگان و شرکت کنندگان در همایش ها می باشد. برگذار کنندگان همایش جهت طراحی قالب پوستر همایش و شرکت کنندگان در همایش ها برای طراحی پوستر مربوط به خود می توانند از این خدمات استفاده کنند. جهت سفارش این خدمات به بخش طراحی پوستر علمی مراجعه فرمایید.

قیمت، هزینه و تعرفه خدمات طراحی پوستر

هزینه طراحی پوستر لولسا را در زیر می توانید مشاهده بفرمایید.

طراحی پوستر حرفه ای
تومان 500000
طراحی پوستر تبلیغاتی (بدون عکاسی). مناسب برای تبلیغات و برند سازی
طراحی پوستر
LevelsA
طراحی پوستر تبلیغاتی ساده و ارزان
تومان 200000
طراحی پوستر تبلیغاتی ساده و ارزان قیمت
طراحی پوستر
LevelsA

سفارش خدمات طراحی پوستر

سفارش این خدمات به صورت اینترنتی است. برای سفارش تنها کافی است تا فرم سفارش را تکمیل کرده و اطلاعات مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

تلگرام و واتس اپ: جهت سوال درباره سفارش خدمات از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره ۰۹۲۱۸۸۷۰۳۶۳ با ما در ارتباط باشید.

ایمیل: جهت سوال درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در ارتباط باشید.

ساعات تماس: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین است. پس از ثبت سفارش شما می توانید به درگاه اینترنتی متصل شده و هزینه خدمات را واریز فرمایید. پس از واریز هزینه، سفارش شما نهایی می باشد.

روند انجام پروژه طراحی پوستر

 1. تکمیل فرم سفارش خدمات
 2. پرداخت انلاین هزینه خدمات
 3. طراحی پوستر با توجه به اطلاعات ارسالی مشتری
 4. ارسال فایل نهایی برای مشتری

مشاوره طراحی پوستر آنلاین

مشاوره اولیه جهت طراحی پوستر به صورت تلفنی و تنها با هماهنگی قبلی امکان پذیر می باشد. این خدمات حداکثر شامل ۱۵ دقیقه مشاوره رایگان می باشد. جهت مشاوره بیش از زمان مطرح شده می توانید با مراجعه به بخش خدمات مشاوره گرافیک، از این خدمات استفاده و از شرایط آن مطلع شوید.

خدمات مرتبط با طراحی پوستر

در کنار خدمات طراحی پوستر، ما خدمات دیگری جهت برآورده سازی کامل نیاز های مشتریان خود آورده ایم. این خدمات شامل: طراحی استند، طراحی ست اداری، طراحی اینفوگرافیک، طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور می باشند. در صورت نیاز می توانید این خدمات را نیز از ما بخواهید.

نمونه کارهای طراحی پوستر

نمونه کارهای طراحی پوستر تیم طراحی و تبلیغات لولسا را می توانید در بخش نمونه کارها مشاهده فرمایید.

نمونه قرار داد طراحی پوستر

برای مشاهده نمونه قرارداد به بخش نمونه قرار داد طراحی مراجعه نمایید. همچنین برای مطالعه قوانین و مقررات لولسا به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید. لولسا تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

زمانبندی تحویل پروژه طراحی پوستر

تحویل پروژه های طراحی پوستر تبلیغاتی بین 7 الی 9 روز کاری انجام می شوند.

تحویل پروژه های طراحی پوستر تبلیغاتی ساده و ارزان بین 3 الی 5 روز کاری انجام می شوند.

زمانبندی های اعلام شده حداکثر زمان مورد نیاز در زمان ترافیک بالای کاری ما می باشد. در زمان هایی که ترافیک کاری کمتر باشند، تحویل کارها در زمان کمتری انجام می شوند. برای کوتاه شدن زمان طراحی، بهتر است ابتدا کلیه موارد مورد نظر را به صورت کامل و دقیق آماده کنید و جهت اصلاح آن را در کمترین زمان ممکن به ما اطلاع دهید.

نوع فایل های ارسالی طراحی پوستر

فایل های ارسالی برای مشتری به دو صورت فایل آماده چاپ و فایل لایه باز می باشند. فایل لایه باز بر اساس نوع طراحی در یکی از دو فرمت PSD و یا Ai تحویل مشتری شده و فایل آماده چاپ به فرمت JPG برای ایشان ارسال می شود. پوستر های تبلیغاتی ساده و ارزان شامل ارسال فایل لایه باز نمی باشند.

قوانین و مقررات طراحی پوستر

قوانین مربوط به این خدمات را می توانید در بخش قوانین و مقررات وب سایت مشاهده بفرمایید. در نظر داشته باشید سفارش خدمات به منزله مطالعه و تایید این قوانین از سوی مشتری می باشد.

سوالات متداول خدمات طراحی پوستر

آیا امکان ارائه خدمات در زمان کوتاهتر وجود دارد؟

 • خیر. با توجه به اینکه ما معتقدیم باید پوستر طراحی شده از کیفیت مناسبی برخوردار باشد و مشتری بابت هزینه ای که پرداخت می کند پوستر مناسبی باید به دست آورد، لذا کوتاه شدن زمان امکان پذیر نیست. چرا که باید طراح زمان کافی برای ایده پردازی و طراحی کارها اختصاص دهد.

آیا امکان تخفیف در قیمت های اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر، تمامی قیمت های اعلام شده مقطوع می باشند و امکان کاهش آنها وجود ندارد.

آیا می توان نحوه پرداخت هزینه را تغییر داد؟

 • خیر نوع و نحوه پرداخت ها برای تمامی مشتریان یکسان می باشد.

هزینه طراحی شامل چاپ پوستر هم می باشد؟

 • خیر خدمات چاپ بر اساس تعداد، ابعاد و جنس به صورت جداگانه محاسبه می شود.

چرا خدمات طراحی پوستر لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی ما است.
 • طراحی زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می دهیم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.

آموزش طراحی پوستر

اگر شما هم طراح هستید و نیازمند یادگیری طراحی پوستر در این زمینه کتب بسیار زیادی موجود است که می توانند به شما کمک کنند. در همین راستا تیم طراحی و تبلیغات لولسا در بخش آموزش و بخش دانلود وب سایت این خدمات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است. می توانید با مراجعه به این بخش ها پوستر سازی را آموزش ببینید. با نرم افزار های طراحی آشنا شوید و بدل به یک گرافیست موفق شوید.