Your browser does not support JavaScript!
طراحی پوستر

پوستر سازی مدرن با حدود بیش از یک قرن سابقه، تبدیل به یکی از ارکان اساسی تبلیغات شده است. تیم طراحی و تبلیغات آگرین به استفاده از تیم متخصصین استودیو طراحی گرافیک و انیمیشن ژین (به عنوان یکی از استودیو های آگرین) بخش طراحی پوستر را به عنوان یکی از اساسی ترین شاخه های تبلیغات گرافیکی، در اختیار مشتریان محترم می گذارد.

پوستر چیست؟

پوستر (Poster) واژه ای انگلیسی می باشد، و در فارسی به معنای (آگهی دیواری)، (اطلاعیه)، (اعلان) نام گذاری شده است. واژه دیگری که برای این مفهوم در ایران تا حدودی رایج است: واژه فرانسوی: آفیش (Offiche) واژه آلمانی: پلاکات (Plakat).

پوستر گونه ای از هنرهای گرافیک است با سابقه بسیار قدیم در تخته اعلان، آگهی دستی، برگه نمایش، باسمه چوبی و جز اینها. اما از زمان ابداع لیتوگرافی رنگی با ویژگی های جدید (مانند، طرح ساده و رنگهای تند) بیش از گذشته مطرح شد. در گذشته ای نه چندان دور تعریف پوستر به این صورت بود: پوسترها صفحات کاغذی در ابعاد تقریبا بزرگ هستند که بر روی آنها نوشته‌ها، طرح‌ها، نقاشی‌ها و نظیر آن چاپ شده است. پوسترها به منظور نصب شدن بر روی دیوارها و یا دیگر سطوح، استفاده در وب سایت ها، شبکه های اجتماعی و ... استفاده می شوند. 

خدمات طراحی پوستر

از آن جا که پوستر (و به صورت کلی انواع تبلیغات) قدرتمند و تاثیر گذار نیازمند ایده پردازی قوی می باشد، ما پس از بررسی نیاز های مشتریان محترم توسط تیم ایده پردازی، ایده اولیه طرح پوستر را مشخص می نماییم و پس از ایده پردازی بخش طراحی شروع به کار طراحی پوستر خواهد کرد.

نگاه ما به طراحی پوستر، نگاهی هنری، تبلیغاتی می باشد و طراحی پوستر ها، هر دو بخش برای متخصصین آگرین شایان اهمیت است. همانطور که بخش تبلیغاتی، و محتوایی آن دارای اهمیت می باشد، بخش زیبایی شناختی و هنری نیز دارای اهمین و جایگاه ویژه ای می باشد و خلاقانه بودن پوستر از توانایی های بارز تیم آگرین است.

هزینه ها و تعرفه خدمات طراحی پوستر

طراحی قالب پوستر
تومان 1000000
یک قالب کلی برای پوستر های متعدد. مناسب برای برند هایی که می خواهند ساختار کلی در پوستر داشته باشند.
طراحی قالب پوستر
LevelsA
طراحی پوستر
تومان 700000
طراحی پوستر یکتا. مناسب برای تبلیغات موردی و برند سازی
طراحی پوستر
LevelsA

برای مشاهده لیست هزینه ها می توانید به بخش محاسبه قیمت سایت آگرین مراجعه نمایید. همچنین برای سفارش، به بخش فروش سایت مراجعه کرده و از یکی از روش های فروش اقدام نمایید.

برای مشاهده نمونه قرارداد به بخش نمونه قرار داد طراحی مراجعه نمایید. همچنین برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

هزینه ها و تعرفه خدمات طراحی پوستر

آگرین تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

نمونه کارهای طراحی پوستر

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی پوستر تیم طراحی و تبلیغات آگرین، می توانید به بخش نمونه کارها و یا گالری تصاویر مراجعه فرمایید.

زمانبدی تحویل پروژه

تحویل پروژه های طراحی پوستر بین 5 الی 9 روز کاری انجام می شوند. زمانبندی تحویل پروژه های طراحی قالب پوستر بین 8 الی 12 روز کاری می باشد.

روند انجام پروژه

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت 20 درصد از فاکتور به عنوان پیش پرداخت و اعلام شروع پروژه
 3. ارائه اتود اولیه به مشتری
 4. اعلام تغییرات مورد نظر مشتری تا 25 درصد در طرح ارسالی اتود ها
 5. اعمال تغییرات مورد نظر مشتری بر روی اتود
 6. ارسال تصویر طرح اصلاح شده به مشتری
 7. پرداخت 80 درصد باقی مانده از فاکتور
 8. تحویل فایل های لایه باز و آماده چاپ به مشتری

نوع فایل های ارسالی

فایل های ارسالی برای مشتری به دو صورت فایل آماده چاپ و فایل لایه باز می باشند. فایل لایه باز بر اساس نوع طراحی در یکی از دو فرمت PSD و یا Ai تحویل مشتری شده و فایل آماده چاپ به فرمت JPG برای او ارسال می شود.

چرا خدمات طراحی پوستر آگرین؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی ما است.
 • طراحی زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می دهیم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.
تلفن تماس: 22081502