Your browser does not support JavaScript!
طراحی پوستر

طراحی پوستر مدرن با حدود بیش از یک قرن سابقه، تبدیل به یکی از ارکان اساسی تبلیغات شده است. تیم طراحی و تبلیغات آگرین به طراحی پوستر نگاه ویژه ای دارد و آن را همیشه جزو مهم ترین خدمات خود می داند. خدمات ما شامل طراحی پوستر تبلیغاتی، طراحی پوستر های علمی و طراحی پوستر همایش می باشد. طراحان خلاق آگرین با استفاده از جدیدترین نرم افزارهای طراحی و با نگاهی به روند تبلیغات جهانی، این خدمات را به شما ارائه می دهند. و شما می توانید با پوسترهایی در کلاس جهانی به تبلیغ محصول و برند خود بپردازید. خدمات طراحی پوستر را با بهترین ها تجربه کنید.

پوستر چیست؟

پوستر (Poster) واژه ای انگلیسی می باشد، و در فارسی به معنای (آگهی دیواری)، (اطلاعیه)، (اعلان) نام گذاری شده است. واژه دیگری که برای این مفهوم در ایران تا حدودی رایج است: واژه فرانسوی: آفیش (Offiche) واژه آلمانی: پلاکات (Plakat).

پوستر گونه ای از هنرهای گرافیک است با سابقه بسیار قدیم در تخته اعلان، آگهی دستی، برگه نمایش، باسمه چوبی و جز اینها. اما از زمان ابداع لیتوگرافی رنگی با ویژگی های جدید (مانند، طرح ساده و رنگهای تند) بیش از گذشته مطرح شد. در گذشته ای نه چندان دور تعریف پوستر به این صورت بود: پوسترها صفحات کاغذی در ابعاد تقریبا بزرگ هستند که بر روی آنها نوشته‌ها، طرح‌ها، نقاشی‌ها و نظیر آن چاپ شده است. پوسترها به منظور نصب شدن بر روی دیوارها و یا دیگر سطوح، استفاده در وب سایت ها، شبکه های اجتماعی و ... استفاده می شوند.

اصول طراحی پوستر

اصول طراحی پوستر با توجه به موضوع آن در بسیاری مواقع بسیار متفاوت است. سبک های مختلف طراحی هر کدام اصول مربوط به خود را دارند که نیاز مشتریان و موضوع پوستر، آن را مشخص می کند. اصول روانشناختی، جامعه شناختی و فرهنگی زیادی در طراحی یک پوستر می توانند نقش داشته باشند. علاوه بر این موارد شناخت علمی رنگ و اصول چاپ نیز در طراحی پوستر از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

نرم افزار طراحی پوستر

نرم افزار طراحی پوستر، می تواند نقش موثری در طرح نهایی داشته باشد. نرم افزارهای طراحی بسیار زیادی امروزه وجود دارند که هر کدام قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی را دارا می باشند. برای بسیاری از افراد طراحی گرافیک برابر با استفاده از نرم افزار ادوبی فوتوشاپ است! این موضوع نشان دهنده عدم شناخت کافی به نرم افزار های متخلف طراحی است.

پوستر خلاقانه

خلاقیت در طراحی پوستر، می تواند آن را بدل به عامل موفقیت شما کند. پوستر های خلاق می توانند در طول زمان مخاطبین بسیار بیشتری برای شما به دست بیاورند. به همین جهت از خلاقیت در پوستر ها نباید ترسید، هر طرح جذاب و خاصی که مشاهده می کنید، روزی به علت نبود مشابه آن کاملا نو بوده است. در نظر داشته باشید طراحی تنها گذاشتن تصاویر در کنار هم به همراه استفاده از تعدادی شکل و به کارگیری رنگ نیست.

خدمات طراحی پوستر

طراحی پوستر (و به صورت کلی انواع تبلیغات) قدرتمند و تاثیر گذار نیازمند ایده پردازی قوی می باشد. ما پس از بررسی نیاز های مشتریان محترم اقدام به ایده پردازی کرده و سپس اقدام به طراحی می کنیم. یک پوستر موفق، ابتدا با یک ایده موفق شروع می شود.

نگاه ما به طراحی پوستر، نگاهی هنری و تبلیغاتی می باشد. در طراحی پوستر ها، هر دو بخش برای متخصصین آگرین شایان اهمیت است. همانطور که بخش تبلیغاتی، و محتوایی یک پوستر دارای اهمیت است، بخش زیبایی شناختی و هنری آن نیز دارای اهمیت و جایگاه ویژه ای می باشد. آن چیزی که شما از آگرین به دست خواهید آورد، پوستری خلاق، به روز و نو، با ایده پردازی قدرتمند است.

طراحی پوستر تبلیغاتی

طراحی پوستر تبلیغاتی نیازمند آشنایی به بازار، اصول طراحی و آشنایی با نرم افزار ها و ابزار طراحی به روز است. ما خدمات طراحی پوستر های تبلیغاتی را کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت برای مشتریانمان ارائه می کنیم. پس اگر برای بهبود و یا راه اندازی کسب و کار خودتان نیامند طراحی پوستر هستید، این خدمات مناسب شما است.

طراحی پوستر تبلیغاتی ساده و ارزان

طراحی پوستر تبلیغاتی ساده و ارزان مناسب افرادی است که نیازمند پوستر هستند، اما توانایی مالی کمتر و زمان بسیار کوتاهی دارند. ما در تیم طراحی و تبلیغات آگرین، برای این عزیزان خدمات طراحی پوستر تبلیغاتی ساده و ارزان قیمت را فراهم آورده ایم، تا بتوانند با صرف هزینه کم تبلیغاتشان را انجام دهند.

طراحی پوستر علمی

طراحی پوستر علمی مناسب دانشجویان و افرادی است که قصد ارائه تحقیقات خود به صورت پوستر را دارند. در ارائه این خدمات، با استفاده از قالب مورد نظر، پوستر طراحی و اجرا می شود.

طراحی پوستر همایش

طراحی پوستر همایش مناسب برگذار کنندگان و شرکت کنندگان در همایش ها می باشد. برگذار کنندگان همایش جهت طراحی قالب پوستر همایش و شرکت کنندگان در همایش ها برای طراحی پوستر مربوط به خود می توانند از این خدمات استفاده کنند.

مشاوره طراحی پوستر آنلاین

اگر شما هم برای طراحی پوستر خودتان نیازمند به مشاوره آنلاین هستید می توانید با استفاده از شماره ۰۹۲۱۸۸۷۰۳۶۳ از این خدمات به صورت رایگان استفاده کنید.

قیمت، هزینه و تعرفه خدمات طراحی پوستر

طراحی قالب پوستر
تومان 1000000
یک قالب کلی برای پوستر های متعدد. مناسب برای برند هایی که می خواهند ساختار کلی در پوستر داشته باشند.
طراحی قالب پوستر
LevelsA
طراحی پوستر تبلیغاتی
تومان 600000
طراحی پوستر تبلیغاتی (بدون عکاسی). مناسب برای تبلیغات و برند سازی
طراحی پوستر
LevelsA
طراحی پوستر علمی با قالب آماده
تومان 30000
طراحی پوستر علمی با قالب آماده و تنها جایگذاری و چینش
طراحی پوستر
LevelsA

طراحی پوستر علمی با طراحی قالب
تومان 200000
طراحی پوستر پوستر علمی، طراحی قالب، جایگذاری و چینش
طراحی پوستر
LevelsA
طراحی قالب پوستر همایش
تومان 350000
یک قالب کلی برای پوستر های همایش
طراحی قالب پوستر
LevelsA
طراحی پوستر همایش
تومان 250000
طراحی پوستر همایش با طراحی قالب، جایگذاری و چینش
طراحی پوستر
LevelsA
طراحی پوستر تبلیغاتی ساده و ارزان
تومان 40000
طراحی پوستر تبلیغاتی ساده و ارزان قیمت
طراحی پوستر
LevelsA

جهت سفارش خدمات طراحی پوستر می توانید به بخش فروش سایت مراجعه کرده و از یکی از روش های تماس اقدام نمایید.

نمونه قرار داد طراحی پوستر

برای مشاهده نمونه قرارداد به بخش نمونه قرار داد طراحی مراجعه نمایید. همچنین برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید. آگرین تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

نمونه کارهای طراحی پوستر

نمونه کارهای طراحی پوستر تیم طراحی و تبلیغات آگرین را می توانید در بخش نمونه کارها و یا گالری تصاویر مشاهده فرمایید.

زمانبندی تحویل پروژه طراحی پوستر

تحویل پروژه های طراحی پوستر تبلیغاتی بین 5 الی 9 روز کاری انجام می شوند.

تحویل پروژه های طراحی قالب پوستر بین 8 الی 12 روز کاری می باشد.

تحویل پروژه های طراحی پوستر تبلیغاتی ساده و ارزان حداکثر ۲ روز کاری می باشد.

تحویل پروژه های طراحی پوستر علمی حداکثر ۲ روز کاری می باشد.

تحویل پروژه های طراحی قالب پوستر همایش حداکثر ۵ روز کاری می باشد.

تحویل پروژه های طراحی پوستر همایش با قالب آماده همایش حداکثر ۲ روز کاری می باشد.

زمانبندی های اعلام شده حداکثر زمان مورد نیاز در زمان ترافیک بالای کاری ما می باشد. در زمان هایی که ترافیک کاری کمتر باشند، تحویل کارها در زمان کمتری انجام می شوند. برای کوتاه شدن زمان طراحی، بهتر است ابتدا کلیه موارد مورد نظر را به صورت کامل و دقیق آماده کنید و جهت اصلاح آن را در کمترین زمان ممکن به ما اطلاع دهید.

روند انجام پروژه طراحی پوستر

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت 20 درصد از فاکتور به عنوان پیش پرداخت و اعلام شروع پروژه
 3. ارائه اتود اولیه به مشتری
 4. اعلام تغییرات مورد نظر مشتری تا 25 درصد در طرح ارسالی اتود ها
 5. اعمال تغییرات مورد نظر مشتری بر روی اتود
 6. ارسال تصویر طرح اصلاح شده به مشتری
 7. پرداخت 80 درصد باقی مانده از فاکتور
 8. تحویل فایل های لایه باز و آماده چاپ به مشتری

نوع فایل های ارسالی طراحی پوستر

فایل های ارسالی برای مشتری به دو صورت فایل آماده چاپ و فایل لایه باز می باشند. فایل لایه باز بر اساس نوع طراحی در یکی از دو فرمت PSD و یا Ai تحویل مشتری شده و فایل آماده چاپ به فرمت JPG برای ایشان ارسال می شود. پوستر های تبلیغاتی ساده و ارزان شامل ارسال فایل لایه باز نمی باشند.

سوالات متداول خدمات طراحی پوستر

آیا امکان ارائه خدمات در زمان کوتاهتر وجود دارد؟

 • خیر. با توجه به اینکه ما معتقدیم باید پوستر طراحی شده از کیفیت مناسبی برخوردار باشد و مشتری بابت هزینه ای که پرداخت می کند پوستر مناسبی باید به دست آورد، لذا کوتاه شدن زمان امکان پذیر نیست. چرا که باید طراح زمان کافی برای ایده پردازی و طراحی کارها اختصاص دهد.

آیا امکان تخفیف در قیمت های اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر، تمامی قیمت های اعلام شده مقطوع می باشند و امکان کاهش آنها وجود ندارد.

آیا می توان نحوه پرداخت هزینه را تغییر داد؟

 • خیر نوع و نحوه پرداخت ها برای تمامی مشتریان یکسان می باشد.

هزینه طراحی شامل چاپ پوستر هم می باشد؟

 • خیر خدمات چاپ بر اساس تعداد، ابعاد و جنس به صورت جداگانه محاسبه می شود.

چرا خدمات طراحی پوستر آگرین؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی ما است.
 • طراحی زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می دهیم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.

آموزش طراحی پوستر

اگر شما هم طراح هستید و نیازمند یادگیری طراحی پوستر در این زمینه کتب بسیار زیادی موجود است که می توانند به شما کمک کنند. در همین راستا تیم طراحی و تبلیغات آگرین در بخش آموزش و بخش دانلود وب سایت این خدمات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است. می توانید با مراجعه به این بخش ها پوستر سازی را آموزش ببینید. با نرم افزار های طراحی آشنا شوید و بدل به یک گرافیست موفق شوید.

تلفن تماس: 88590065