Your browser does not support JavaScript!
طراحی کاراکتر

همه ما بارها کاراکتر هایی مانند میشلین من، روناد مک دونالد و M&M را دیده ایم؛ کاراکتر هایی که توانسته اند سال ها مخاطبین خودشان را جذب کنند و معرف یک برندشان باشند. اما طراحی یک کاراکتر تنها به معرفی یک برند ختم نمی شود. کاراکتر ها در طول سالیان گذشته کاربرد های فراوانی داشته اند، از کاراکتر ها مربوط به المپیک و جام جهانی فوتبال، تا کاراکتر های انیمیشن ها تنها بخشی از کاربردهای کاراکتر می باشند.

طراحی کاراکتر امری ساده اما دشوار

طراحی یک کاراکتر در ابتدا ممکن است بسیار ساده به نظر بیاید؛ اما وقتی موضوع عمل به میان می آید دشواری طراحی کاراکتر خود را به نمایش می گذارد. زمانی که یک کاراکتر طراحی می شود، باید قادر به انجام انواع حرکت ها و گرفتن حالت های مختلفی باشد. باید بتواند بنشیند، حرکت کند، لبخند بزند، عصبانی شود و بسیاری از حرکات و حالات را به خود بگیرد. اما باز این تمام ماجرا نیست. بلکه باید یک کاراکتر دارای شخصیت مشخصی باشد. ممکن است شخصیت یک کاراکتر خشن، مهربان، عصبی، شاد، ناراحت باشد. موضوع نمایش خصوصیات شخصیتی در طراحی یک کاراکتر امری بسیار مهم است. مخاطب کاربر باید پس از مشاهده کاربر بداند با چه نوع شخصیتی سر و کار دارد. اینها تنها بخشی از مواردی است که در طراحی یک کاراکتر باید در نظر گرفته شوند. آن چه ابتدا ساده به نظر می آمد، در زمان طراحی سختی خود را نشان می دهد. باید در نظر داشت طراحی کاراکتر یک کار بسیار تخصصی می باشد و هر گرافیستی قادر به طراحی کاراکتر نمی باشد. برای طراحی کاراکتر علاوه بر دانش گرافیک، اطلاع از انیمیشن و کارکرد های تبلیغاتی یک کاراکتر نیز لازم است.

خصوصیات شخصیتی در طراحی کاراکتر

همان طور که در بالا ذکر شد، خصوصیات شخصیتی یک کاراکتر بسیار مهم و البته تاثیر گذار می باشند. برای پیاده سازی این خصوصیات، باید ابتدا شخصیت کاراکتر به صورت کلی مشخص شده باشد و سپس بر اساس این شخصیت طراحی کاراکتر شروع شود. به عنوان مثال یک کاراکتری که شخصیت خشن دارد، خشونت او در تمامی اجزای کاراکتر نمود پیدا می کند. از نوع ایستادن، راه رفتن، نگاه کردن، لباس پوشیدن و مهمتر از همه فرم اجزای صورت. البته نکته مهم این است که باید در نظر داشت که یک کاراکتر لزوما نباید یک شخصیت انسانی باشد. کاراکتر می تواند یک شخص انسانی، یک کاراکتر حیوان، شخصیتی خیالی و انتزاعی و یا حتی یک ابزار باشد (مانند کاراکتر های انیمیشن ماشین ها). پس با این توضیحات، شخصیت پردازی مرحله اول در طراحی کاراکتر می باشد که باید به دقت مورد نظر قرار گیرد.

حرکات و حالات یک کاراکتر

در مرحله بعد باید در نظر داشت که یک کاراکتر قرار است چه حرکاتی را انجام دهد و چه حالاتی را به خود بگیرد. به عنوان مثال یک کاراکتر قرار است حرکات بسیار تندی را به نمایش بگذارد. همه این حالات و حرکات در طراحی کاراکتر نقش اساسی بازی می کنند. باید کاراکتر به گونه ای طراحی شود که قادر به انجام تمامی حرکات و حالات مورد نظرش باشد. پس مرحله دوم در طراحی کاراکتر، بررسی حرکات و حالاتی است که کاراکتر باید به خود بگیرد.

شروع طراحی کاراکتر

در این مرحله و با توجه به در نظر گرفتن خصوصیات شخصیتی و حرکات و حالات کاراکتر، اتود های اولیه شروع به طراحی می شوند. برای رسیدن به کاراکتر مورد نظر، بارها و بارها اتود زده می شود تا بتوان به کاراکتری دست یابی پیدا کرد که به خوبی تمام نیاز های مورد نظر را بر آورده سازد.

خدمات طراحی کاراکتر لولسا

تیم طراحی و تبلیغات لولسا با توجه به نقش و اهمیتی که طراحی یک کاراکتر در موضوع تبلیغات دارد، خدمات طراحی کاراکتر را به مشتریان خود ارائه می دهد. این طراحی ها توسط کارشناسان و هنرمندان تیم طراحی و تبلیغات لولسا انجام می گیرد. احتمالا پس از ورود به سایت لولسا و یا مراجعه به صفحات شبکه های اجتماعی لولسا، با کاراکتر های لولسا نیز آشنا شده اید. لذا اگر نیازمند خدمات طراحی کاراکتر می باشید، لولسا تمام آن چیزی است که نیاز دارید.

هزینه و تعرفه خدمات طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر
تومان 1000000
طراحی کاراکتر جهت استفاده در انیمیشن و تبلیغات.
طراحی کاراکتر
LevelsA

برای سفارش این خدمات می توانید با مراجعه به بخش فروش سایت، به وسیله یکی از روشهای اعلام شده، با ما تماس گرفته و سفارش خودتان را به ثبت برسانید. همچنین پیش از سفارش می توانید با مراجعه به بخش سوالات متداول، پاسخ سوالات اولیه خودتان را بگیرید.

سفارش خدمات طراحی کاراکتر

سفارش خدمات طراحی کاراکتر به شیوه های اعلام شده زیر امکان پذیر بوده و امکان سفارش حضوری این خدمات وجود ندارد.

سفارش تلفنی: جهت سفاش خدمات می توانید با شماره تلفن ۸۸۵۹۰۰۶۵ تماس حاصل فرمایید.

سفارش از طریق تلگرام و واتس اپ: جهت سفارش خدمات از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره ۰۹۲۱۸۸۷۰۳۶۳ با ما در ارتباط باشید.

سفارش از طریق ایمیل: جهت سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir خدمات را سفارش دهید.

ساعات تماس: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۴ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

روند انجام پروژه

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت 20 درصد از فاکتور به عنوان پیش پرداخت و اعلام شروع پروژه
 3. ارائه اتود اولیه کاراکتر به مشتری
 4. اعلام تغییرات مورد نظر مشتری تا 25 درصد در طرح ارسالی اتود
 5. اعمال تغییرات مورد نظر مشتری بر روی اتود کاراکتر
 6. ارسال تصویر طرح اصلاح شده کاراکتر به مشتری
 7. پرداخت 80 درصد باقی مانده از فاکتور
 8. تحویل فایل های لایه باز به مشتری

نمونه کارهای طراحی کاراکتر

برای مشاهده برخی از نمونه کارهای انجام شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا می توانید به گالری تصاویر و یا بخش نمونه کارها مراجعه فرمایید.

زمان بندی تحویل پروژه

طراحی کاراکتر بر اساس خصوصیات و شخصیت پردازی کاراکتر بین 6 الی 10 روز کاری می باشد. البته لازم به ذکر است، در موارد اورژانسی می توان این زمانبندی را کوتاه تر نمود.

نوع فایل های ارسالی

فایل های ارسالی طراحی کاراکتر به مشتری یکی از فرمت های Ai و یا PSD می باشد.

چرا خدمات طراحی کاراکتر لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی کارهای ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.
تلفن تماس: 88590065