Your browser does not support JavaScript!
طراحی کاراکتر

همه ما بارها کاراکتر هایی مانند میشلین من، روناد مک دونالد و M&M را دیده ایم؛ کاراکتر هایی که توانسته اند سال ها مخاطبین خودشان را جذب کنند و معرف یک برندشان باشند. اما طراحی یک کاراکتر تنها به معرفی یک برند ختم نمی شود. کاراکتر ها در طول سالیان گذشته کاربرد های فراوانی داشته اند، از کاراکتر ها مربوط به المپیک و جام جهانی فوتبال، تا کاراکتر های انیمیشن ها تنها بخشی از کاربردهای کاراکتر می باشند.

طراحی کاراکتر امری ساده اما دشوار

طراحی یک کاراکتر در ابتدا ممکن است بسیار ساده به نظر بیاید؛ اما وقتی موضوع عمل به میان می آید دشواری طراحی کاراکتر خود را به نمایش می گذارد. زمانی که یک کاراکتر طراحی می شود، باید قادر به انجام انواع حرکت ها و گرفتن حالت های مختلفی باشد. باید بتواند بنشیند، حرکت کند، لبخند بزند، عصبانی شود و بسیاری از حرکات و حالات را به خود بگیرد. اما باز این تمام ماجرا نیست. بلکه باید یک کاراکتر دارای شخصیت مشخصی باشد. ممکن است شخصیت یک کاراکتر خشن، مهربان، عصبی، شاد، ناراحت باشد. موضوع نمایش خصوصیات شخصیتی در طراحی یک کاراکتر امری بسیار مهم است. مخاطب کاربر باید پس از مشاهده کاربر بداند با چه نوع شخصیتی سر و کار دارد. اینها تنها بخشی از مواردی است که در طراحی یک کاراکتر باید در نظر گرفته شوند. آن چه ابتدا ساده به نظر می آمد، در زمان طراحی سختی خود را نشان می دهد. باید در نظر داشت طراحی کاراکتر یک کار بسیار تخصصی می باشد و هر گرافیستی قادر به طراحی کاراکتر نمی باشد. برای طراحی کاراکتر علاوه بر دانش گرافیک، اطلاع از انیمیشن و کارکرد های تبلیغاتی یک کاراکتر نیز لازم است.

خصوصیات شخصیتی در طراحی کاراکتر

همان طور که در بالا ذکر شد، خصوصیات شخصیتی یک کاراکتر بسیار مهم و البته تاثیر گذار می باشند. برای پیاده سازی این خصوصیات، باید ابتدا شخصیت کاراکتر به صورت کلی مشخص شده باشد و سپس بر اساس این شخصیت طراحی کاراکتر شروع شود. به عنوان مثال یک کاراکتری که شخصیت خشن دارد، خشونت او در تمامی اجزای کاراکتر نمود پیدا می کند. از نوع ایستادن، راه رفتن، نگاه کردن، لباس پوشیدن و مهمتر از همه فرم اجزای صورت. البته نکته مهم این است که باید در نظر داشت که یک کاراکتر لزوما نباید یک شخصیت انسانی باشد. کاراکتر می تواند یک شخص انسانی، یک کاراکتر حیوان، شخصیتی خیالی و انتزاعی و یا حتی یک ابزار باشد (مانند کاراکتر های انیمیشن ماشین ها). پس با این توضیحات، شخصیت پردازی مرحله اول در طراحی کاراکتر می باشد که باید به دقت مورد نظر قرار گیرد.

حرکات و حالات یک کاراکتر

در مرحله بعد باید در نظر داشت که یک کاراکتر قرار است چه حرکاتی را انجام دهد و چه حالاتی را به خود بگیرد. به عنوان مثال یک کاراکتر قرار است حرکات بسیار تندی را به نمایش بگذارد. همه این حالات و حرکات در طراحی کاراکتر نقش اساسی بازی می کنند. باید کاراکتر به گونه ای طراحی شود که قادر به انجام تمامی حرکات و حالات مورد نظرش باشد. پس مرحله دوم در طراحی کاراکتر، بررسی حرکات و حالاتی است که کاراکتر باید به خود بگیرد.

شروع طراحی کاراکتر

در این مرحله و با توجه به در نظر گرفتن خصوصیات شخصیتی و حرکات و حالات کاراکتر، اتود های اولیه شروع به طراحی می شوند. برای رسیدن به کاراکتر مورد نظر، بارها و بارها اتود زده می شود تا بتوان به کاراکتری دست یابی پیدا کرد که به خوبی تمام نیاز های مورد نظر را بر آورده سازد.

خدمات طراحی کاراکتر لولسا

تیم طراحی و تبلیغات لولسا با توجه به نقش و اهمیتی که طراحی یک کاراکتر در موضوع تبلیغات دارد، خدمات طراحی کاراکتر را به مشتریان خود ارائه می دهد. این طراحی ها توسط کارشناسان و هنرمندان تیم طراحی و تبلیغات لولسا انجام می گیرد. احتمالا پس از ورود به سایت لولسا و یا مراجعه به صفحات شبکه های اجتماعی لولسا، با کاراکتر های لولسا نیز آشنا شده اید. لذا اگر نیازمند خدمات طراحی کاراکتر می باشید، لولسا تمام آن چیزی است که نیاز دارید.

هزینه و تعرفه خدمات طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر
تومان 1000000
طراحی کاراکتر جهت استفاده در انیمیشن و تبلیغات.
طراحی کاراکتر
LevelsA

برای سفارش این خدمات می توانید با مراجعه به بخش فروش سایت، به وسیله یکی از روشهای اعلام شده، با ما تماس گرفته و سفارش خودتان را به ثبت برسانید. همچنین پیش از سفارش می توانید با مراجعه به بخش سوالات متداول، پاسخ سوالات اولیه خودتان را بگیرید.

سفارش خدمات طراحی کاراکتر

سفارش خدمات طراحی کاراکتر به شیوه های اعلام شده زیر امکان پذیر بوده و امکان سفارش حضوری این خدمات وجود ندارد.

سفارش تلفنی: جهت سفاش خدمات می توانید با شماره تلفن ۴۴۸۹۷۳۶۴ تماس حاصل فرمایید.

سفارش از طریق تلگرام و واتس اپ: جهت سفارش خدمات از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره ۰۹۲۱۸۸۷۰۳۶۳ با ما در ارتباط باشید.

سفارش از طریق ایمیل: جهت سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir خدمات را سفارش دهید.

ساعات تماس: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۴ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

شرایط پرداخت

۵۰ درصد هزینه در زمان ثبت سفارش و به جهت اعلام شروع کار.

۵۰ درصد در زمان تکمیل طراحی وب سایت.

روند انجام پروژه

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت 20 درصد از فاکتور به عنوان پیش پرداخت و اعلام شروع پروژه
 3. ارائه اتود اولیه کاراکتر به مشتری
 4. اعلام تغییرات مورد نظر مشتری تا 25 درصد در طرح ارسالی اتود
 5. اعمال تغییرات مورد نظر مشتری بر روی اتود کاراکتر
 6. ارسال تصویر طرح اصلاح شده کاراکتر به مشتری
 7. پرداخت 80 درصد باقی مانده از فاکتور
 8. تحویل فایل های لایه باز به مشتری

مشاوره خدمات طراحی کاراکتر

مشاوره طراحی کاراکتر پس از ثبت سفارش امکان پذیر می باشد. مشاوره اولیه پیش از سفارش تا ۱۵ دقیقه و با هماهنگی قبلی امکان پذیر می باشد. پس از ثبت سفارش و ارائه خدمات ۴۵ دقیقه مشاوره تلفنی برای مشتریان محترم در نظر گرفته می شود. در صورت نیاز به ارائه خدمات بیش از زمان های مشخص شده، می توانید با مراجعه به بخش مشاوره طراحی سایت از خدمات ارائه داده شده استفاده فرمایید.

خدمات مرتبط با طراحی کاراکتر

در کنار خدمات طراحی کاراکتر، ما خدمات دیگری جهت برآورده سازی کامل نیاز های مشتریان خود آورده ایم. این خدمات شامل: طراحی پوستر، طراحی اینفوگرافیک و موشن گرافیک می باشند. در صورت نیاز می توانید این خدمات را نیز از ما بخواهید.

نمونه کارهای طراحی کاراکتر

برای مشاهده برخی از نمونه کارهای انجام شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا می توانید به بخش نمونه کارها مراجعه فرمایید.

زمان بندی تحویل پروژه

طراحی کاراکتر بر اساس خصوصیات و شخصیت پردازی کاراکتر بین 6 الی 10 روز کاری می باشد. البته لازم به ذکر است، در موارد اورژانسی می توان این زمانبندی را کوتاه تر نمود.

نوع فایل های ارسالی

فایل های ارسالی طراحی کاراکتر به مشتری یکی از فرمت های Ai و یا PSD می باشد.

قوانین و مقررات طراحی کاراکتر

قوانین مربوط به این خدمات را می توانید در بخش قوانین و مقررات وب سایت مشاهده بفرمایید. در نظر داشته باشید سفارش خدمات به منزله مطالعه و تایید این قوانین از سوی مشتری می باشد.

سوالات متداول خدمات طراحی کاراکتر

آیا امکان سفارش خدمت به صورت حضوری وجود دارد؟

 • خیر، سفارش تنها به شیوه های اعلام شده امکان پذیر می باشد.

آیا امکان کاهش هزینه و یا تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • خیر، تمامی هزینه های اعلام شده برای همه کاربران یکسان می باشد و امکان هیچ گونه تخفیفی میسر نیست. ما بهترین قیمت را به نسبت کیفیت ارائه می دهیم.

در صورت نیاز به طراحی اتود های اضافی هزینه اضافه دریافت می شود؟

 • بله، ۳۰ درصد که مشتریان محترم به عنوان پیش پرداخت واریز می کنند هزینه طراحی اتود می باشد. در صورت نیاز به طراحی اتود های جدید، باید هزینه طراحی اتود های جدید را پرداخت نمایند تا باقی مراحل طراحی آنها اجرا شود.

در صورت سفارش تعداد این هزینه کاهش پیدا خواهد کرد؟

 • در صورت سفارش بیش از ۱۰ استند در هر مرحله تخفیف برای مشتریان در نظر گرفته می شود.

چه میزان اصلاح در کارها قابل درخواست می باشد؟

 • حداکثر تا میزان ۲۵ درصد اتود قابل اصلاح می باشد، در صورت نیاز به اصلاح بیشتر مشتری موظف به پرداخت هزینه اتود جداگانه خواهد بود تا ادامه روند طراحی انجام شود.

آیا امکان مشاوره حضوری برای این خدمات وجود دارد؟

 • مشاوره برای حضوری تنها برای مواردی که تعداد سفارش مشتری بیش از ۱۰ مورد باشد امکان پذیر است.

امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود دارد؟

 • خیر، امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود ندارد.

چرا خدمات طراحی کاراکتر لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی کارهای ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.
بخش فروش: 44897364