Your browser does not support JavaScript!

پیش از صرف هر هزینه باید اطلاعات لازم را جمع آوری کنیم. علوم مختلف در گذر سالها بسیار پیچیده و گسترده شده اند و دانش تخصصی در هر رشته ای نیازمند زمان و پژوهش فراوان است. حوزه وب و انفورماتیک با آن که سابقه زمانی بسیار طولانی ای نداشته است، اما دچار تغییر و تحولات بسیار فراوانی گشته، به طوری که شاید هیچ علمی با توجه به سرعت رشد به پای آن نرسد. در سالهای اخیر با رشد فزاینده تبلیغات و استودیو های تبلیغاتی روبرو بوده ایم. به یاد داشته باشید تبلیغات هم یک علم است و هم یک هنر. پس یک تبلیغ خوب و کار آمد نیازمند دانش علمی و هنری، شناخت روند تبلیغات و بازار، نیاز سنجی و تحلیل می باشد.

اینترنت منبعی از اطلاعات گسترده اما گیج کننده

اینترنت یکی از بهترین منابعی پژوهشی اطلاعاتی است که در اختیار بشر است. هر گاه نیاز به اطلاعات داشته باشیم، می توانیم توسط دستگاه های مختلف به آن وصل شده و از اطلاعات نامحدود بهره ببریم. این گستردگی اطلاعات از سویی می تواند نیازهای ما را پاسخ گو باشد و از سویی می تواند موجب سردرگمی ما شود. مطالعه اطلاعات وسیع هم زمان زیادی از ما خواهد گرفت، هم صحت و سقم آن جای پرسش فراوان است. نویسندگان وبلاگ ها و وب سایت ها هیچ گونه محدودیتی ندارند که اطلاعات درست و یا غلطی در اختیار ما بگذارند. همین امر ممکن است ما را دچار اشتباه کند. اگر این اطلاعات به روز نباشند، بر پایه دانش صحیح قرار نگرفته باشند و یا تنها تجربه ای شخصی باشند که برای همه قابل بست نباشند می توانند به فعالیت آنلاین ضربه های عظیم و در برخی موارد جبران ناپذیری وارد آورند.

مشاوره طراحی وب

پس شاید باید این گونه جمع بندی نمود که اینترنت می تواند منبعی خوب برای متخصصینی باشد که می توانند اطلاعات را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند، منبعی مناسب برای اطلاعات کلی و تیتر وار برای عموم ولی نه چندان مطمئن باشند.

راهکار ما

چه شما مشتری ما و چه مشتری دیگر همکاران داخلی ایران و یا خارج از کشور باشید می توانید از خدمات مشاوره ما بهرمند شوید. مشاورین ما با تجربه و تخصص کافی خود، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار میدهند و به شما کمک خواهند کرد تا در مسیرتان از پس مشکلات احتمالی بر آیید. دیگر نه نیاز به صرف هزینه زمانی زیاد برای کسب اطلاعات تخصصی خواهید داشت، نه نیازمند دانش تخصصی ای می باشید. برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی، بهینه سازی وب سایت و برندسازی در دنیای اینترنت، بدون اطلاعات کافی نمی توان امید به موفقیت زیادی داشت. میلیون ها وب سایت در سراسر جهان وجود دارند و این به معنی یک رقابت بسیار سخت و تنگاتنگ است. تنها تعداد بسیار کمی از وب سایتها می توانند تاثیرگذاری قابل توجهی بر روی یک کسب و کار داشته باشند.

مشاوره طراحی وب

 مشاورین ما در تمامی روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل) و در تمامی ساعات شبانه روز در خدمت شما هستند. پس پیش از هرگونه هزینه و تصمیمی با ما مشورت کنید. همچنین می توانید با تعیین وقت قبلی از مشاوره حضوری ما در محل خود نیز بهرمند شوید.

هزینه مشاوره طراحی وب

 

مشاوره اولیه
تومان 0
یک ساعت و نیم مشاوره طراحی وب و سئو
رایگان
مشاوره طراحی وب و سئو
LevelsA
مشاوره سئو
تومان 70000
مشاوره سئو
یک ساعت و نیم ابتدا رایگان می باشد
مشاوره طراحی وب و سئو
LevelsA
مشاوره طراحی وب
تومان 70000
مشاوره طراحی سایت
یک ساعت و نیم ابتدا رایگان می باشد
مشاوره طراحی وب و سئو
LevelsA

موبایل:

09126855896

09309592383

ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شبکه های اجتماعی تلفن همراه (تلگرام):

09218870363

برای آگاهی از هزینه می توانید با مراجعه به بخش محاسبه قیمت از هزینه این خدمات اگاهی کسب نمایید. برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات لولسا به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

تلفن تماس: 88590065