Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

پیش تر درباره مضرات اسپم سئو صحبت کردیم. همان طور که در مقاله "اسپم سئو چیست؟" توضیح داده شد، اسپم سئو می تواند تاثیراتی بسیار منفی بر موفقیت کسب و کار شما بگذارد. این تاثیرات به صورت آلوده کردن صفحات وب سایت به کلید واژه های نا مربوط و متفرقه و افزایش رتبه شما در موتور های جستجو خود را نشان می دهد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

روزانه کسب و کار های کوچک و بزرگ بسیاری در اثر حملات سایبری اسپم سئو از بین می روند یا به نام تجاری شان صدمه وارد می شود. این حملات با نام مسمومیت موتور جستجو (SEP) شناخته می شوند. همانطور که از نامش مشخص است، این حمله باعث می شود که در نمایش سایت شما در صفحه نتایج موتور های جستجو خدشه وارد شود.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تجربه کاربری که آنرا به صورت اختصار UX هم می گوییم یکی از کلیدی ترین عوامل در موفقیت یک وب سایت در دنیای اینترنت است. هر روزه هزاران وب سایت و وبلاگ جدید به دنیا می آیند. بیشتر آنها طراحی شده اند تا بتوانند تغییری در جهان به وجود بیاورند. یک برند جدید را معرفی کنند، یک حرف جدید بزنند و نام خودشان را و حرفشان را به گوش دیگران برسانند. نیاز نیست که شما یک متخصص در این زمینه باشید تا بدانید که بیشتر آنها در انجام این کار ناکام می مانند. سالیانه سرمایه های عظیمی به این شیوه از دست صاحبان آنها خارج می شود. با تصمیمات اشتباه به جای موفقیت وب سایت، تنها سرمایه ها از دست می رود. در مقابل می توان با یک بررسی و تصمیم صحیح در ابتدا نه تنها سرمایه را از دست نداد، بلکه موفقیت های بسیار زیادی را هم به دست آورد. یکی از عواملی که می تواند به این موضوع کمک کند، تجربه کاربری در طراحی سایت است. امروز قصد دارم در مورد اهمیت UX با شما صحبت کنم.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تنها کافی است در اینترنت عبارت تولید محتوا را جستجو کرده باشید. با انبوهی از شرکت ها و افرادی روبرو خواهید شد که این خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهند. اما آیا واقعا نیاز به تولید محتوا داریم؟ تولید محتوا چه کاربردی برای ما دارد؟ تنها آنرا برای موتورهای جستجو و سئو می نویسیم یا کاربرد دیگری هم برای ما دارند؟ تمام این موارد را قصد داریم در این مقاله با یکدیگر بررسی و تحقیق کنیم.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تولید محتوا سایت یکی از بخش هایی است که بیشتر کسب و کارهای آنلاین برای موفقیت رو به سوی آن می برند. این موضوع باعث شده است تا شرکت‌های بسیار زیاد و مجموعه‌های مختلفی اقدام به ارائه خدمات تولید محتوا کنند.  همه استفاده از تولید محتوا را به عنوان یک قدم در مسیر پیروزی معرفی می کنند. این موضوع چندان هم اشتباه نیست و می توان تولید محتوا را به عنوان یکی از بهترین شیوه ها معرفی کرد.  درباره تولید محتوا شخصا بارها و بارها مشاهده کردم افراد رو به سوی سفارش های بسیار زیاد می آورند اما برای آن هیچ برنامه ای ندارد.  انگار اگر فقط تولید محتوا داشته باشیم قرار است موفق باشید.  این باور در حدود بسیار زیادی اشتباه است. اکنون قصد دارم ماجرا را کمی بیشتر با شما در میان بگذارم.

تلفن تماس: 88590065