Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
سئو سایت: چرا برخی سایت ها سئو قوی دارند؟

چرا برخی سایت ها سئو سایت قوی دارند؟ رمز موفقیت آنها در سئو سایت چیست. آیا این سایت ها از تکنیک های بسیار حرفه ای و پیشرفته ای استفاده می کنند. در پاسخ به تمام این سوالات باید گفت که این سات ها و شرکت ها ارزش و واهمیت سئو سایت را درک نموده اند و برای بدست آوردن رنکینگ بالاتر تمامی تلاش خود را می کنند. در واقع سایت هایی که سئو سایت قدرتمندی دارند و در بیشتر کلمات در رنکینگ بالایی قرار گرفته اند پروسه سئو سایت و بهینه سازی سایت را به طور مداوم انجام می دهند و هرگز از انجام سئو سایت ناامید نمی شوند.

پروسه سئو سایت را به طور مداوم انجام دهید.

این تصور که شما در رنکینگ بالا هستید پس دیگر در گوگل موقعیت ثابتی دارید و دیگر نیاز به انجام اول و پروسه سئو سایت ندارید تصور اشتباه است. بالعکس زمانی که شما در نکینگ بالایی در سئو قرار گرفته اید باید بدانید که وارد سطح رقابتی بیشتری شده اید و رقبای شما به طور جدی تری دارند کار می کنند و اگر شما پروسه سئو سایت خود را رها کنید با افت بسیاری روبه رو می شوید.

آنالیز عملکرد شما توسط گوگل در سئو

گوگل عملکرد شما و پروفایل کاری شما را بررسی می کنند. اینکه چه میزان محتوا می گذارید، سایت شما چه میزان ترافیک دارد، چه میزان محتوا را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذارید تمامی اینها توسط گوگل آنالیز و بررسی می شود و به عنوان پروفایل کاری شما لحاظ می گردد. اگر شما به طور مرتب این فعالیت ها را انجام دهید پس اثرگذاری مثبت را در سئو سایت خود دارید.

اگر می خواهید ارتقای رنکینگ خود را داشته باشید پس تلاش کنید که به جای کاهش عملکرد سئو سایت خود سر فعالیت خود را صعودی نمایید. بدین منظور که اگر پیش از این روزی یک انتشار مطلب را داشتید حال آن را به روزی دو مطلب افزایش دهید و نیز اینکه اگر پیش از این روزی ده لینک را در سایت های مختلف می گذاشتید حال آن را به روزی 15 لینک افزایش دهید و سعی نمایید تعداد دامنه هایی که لینک گذاشته اید را بیفزایید.

شبکه های اجتماعی

منبع: mcseo.ir

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش فروش: 44897364