Your browser does not support JavaScript!

در این مجموعه، نمونه موشن گرافیک های تبلیغاتی تولید شده توسط تیم طراحی و تبلیغات آگرین را مشاهده می کنید. این موشن گرافیک ها مربوط به تبلیغات خود تیم طراحی و تبلیغات آگرین و با موضوع طراحی سایت می باشند.

تیم طراحی و تبلیغات آگرین اعلام می دارد، طراحی وب سایت estonia1.com توسط متخصصین این تیم انجام پذیرفته است.

طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی، از خدمات جدید و اصلی تیم طراحی و تبلیغات آگرین می باشد. در این مجموعه برخی از نمونه کارهای مربوط به طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی که توسط تیم آگرین اجرا شده اند را مشاهده خواهید کرد.

طراحی رابط کاربری بخشی از وب سایت quantcan.ir توسط طراحان تیم طراحی و تبلیغات آگرین انجام شد. طراحی رابط کاربری این وب سایت به صورت مینیمال انجام شده و تمرکز اصلی بر سادگی و راحتی کاربر می باشد. این رابط کاربری با ظاهری بسیار ساده، اما زیبا محیطی را برای کاربران خود فراهم می اورد تا بتوانند به سادگی نیاز های خود را بر طرف کنند.

تیم طراحی و تبلیغات آگرین، پروژه طراحی وب سایت انجمن یاری کودکان در معرض خطر را به پایان رسانید. این وب سایت که مربوط به یک سازمان مردم نهاد می باشد، توسط طراحان تیم آگرین طراحی و اجرا شده است. این خدمات در دسته خدمات طراحی وب سایت سازمانی آگرین می باشد.

تلفن تماس: 22081502