Your browser does not support JavaScript!

زبان گرافیک و انیمیشن، زبانی جهانی است. با راه اندازی سایتی به صورت وب انیمیشن، می توانید با مخاطبان به سادگی ارتباط برقرار کنید و آنها را از شر خواندن متن های طولانی و گمراه کننده راحت کنید.

می توانید با حجمی پایین و با کیفیتی بالا انواع انیمیشن های مورد نظر را در وب سایت و یا وبلاگتان داشته باشید. یک تصویر و یک انیمیشن بارها بیش از یک متن در مخاطب تاثیر گذار می باشد. می توان وب انیمیشن را به عنوان محتوایی جذاب و خاص نگاه کرد که دیگران قادر به کپی برداری مستقیم از آن نبوده و مختص شما خواهد بود. کاربر سایت با محیطی جذاب و خاص روبرو خواهد شد. تیم طراحی و تبلیغات لولسا با راه اندازی این بخش شما را در این موضوع یاری خواهد داد. 

این وب انیمیشن ها بر اساس نیاز مشتری طراحی می شوند و از وب انیمیشن های فلش، تا انیمیشن های smil، CSS، HTML Canvas و جاوا متغیر خواهند بود. از وب انیمیشن ها می توانید در سایت های دینامیک و استاتیک استفاده کنید.

هزینه و تعرفه خدمات طراحی و ساخت وب انیمیشن

طراحی وب انیمیشن کوتاه
تومان 500000
طراحی وب انیمیشن بر پایه جاوا
20 ثانیه
طراحی وب انیمیشن
LevelsA
طراحی وب انیمیشن متوسط
تومان 800000
طراحی وب انیمیشن بر پایه جاوا
40 ثانیه
طراحی وب انیمیشن
LevelsA
طراحی وب انیمیشن بلند
تومان 1500000
طراحی وب انیمیشن بر پایه جاوا
90 ثانیه
طراحی وب انیمیشن
LevelsA

برای سفارش خدمات وب انیمیشن می توانید با مراجعه به بخش فروش سایت لولسا، اقدام به سفارش نمایید. همچنین برای آگاهی از هزینه می توانید با مراجعه به بخش محاسبه قیمت از هزینه این خدمات اگاهی کسب نمایید. برای دیدن برخی از نمونه کار های لولسا به بخش نمونه کارها مراجعه کنید.

هزینه و سفارش

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات لولسا به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

تلفن تماس: 88590065