Your browser does not support JavaScript!

طراحی کارت ویزیت حرفه ای را با ما تجربه کنید. افرادی به کسب و کار خود به صورت حرفه ای نگاه می کنند، از اهمیت طراحی کارت ویزیت اطلاع دارند. یک کارت، می تواند پرستیژ کاری شما را نشان دهد. می تواند بسیار تاثیر گذار و یا بسیار ساده و عادی باشد. اگر می خواهید عادی باشید، ما گزینه مناسبی برایتان نیستیم.

خدمات طراحی کارت ویزیت

خدمات طراحی کارت ویزیت در تیم طراحی و تبلیغات لولسا توسط طراحان برجسته گرافیک صورت می گیرد. ما به کارت ویزیت نگاه ویژه ای داریم و معتقدیم همین وسیله کوچک می تواند نقش های بزرگی برای موفقت مشتریانمان بازی کند. حفظ و بالا بردن کیفیت خدمات را مهمترین اولویت خود و وظیفه مان در قبال مشتری می دانیم. لذا خدمات طراحی کارت ویزیت را می توانید با اطمینان خاطر از ما دریافت کنید.

یک کارت ویزیت می تواند شخصیت برند را به مخاطبین آن نشان دهد. زمانی که شما یک کارت ویزیت خاص را به فردی می دهید، آنرا به خوبی نگهداری می کند، اما همانطور که حتما بارها تجربه کرده اید بسیاری از کارت ویزیت ها به جهت عادی بودن معمولا به سرعت دور انداخته می شوند. پس باید آنقدر خاص باشید که مخاطب، همیشه کارت ویزیت شما را نزد خود نگاه دارد. حال اگر می خواهید حرفه ای باشید، کافی است تا این خدمات را سفارش دهید.

توجه: خدمات ارائه شده تنها مربوط به طراحی می باشد و امکان خدمات چاپی آن برای ما مقدور نیست. اما در صورت نیاز مشتریان، چاپخانه های معتبر و با کیفیت به ایشان معرفی خواهند شد.

هزینه طراحی کارت ویزیت (قیمت و تعرفه خدمات طراحی کارت ویزیت)

هزینه طراحی کارت ویزیت بر اساس انواع مختلف آن متفاوت می باشد. در جدول زیر می توانید هزینه کلیه خدمات ارائه شده را مشاهده بفرمایید. تعرفه های اعلام شده برای تمامی مشتریان محترم یکسان می باشد. قیمت های اعلام شده با توجه حفظ کیفیت و ارائه خدمات حرفه ای برای مشتریان محترم در نظر گرفته شده است. حق مشتریان محترم استفاده از خدمات با کیفیت است. لذا به جهت جفظ این حقوق اعتقاد داریم نباید با اعلام هزینه های پایین، کیفیت را فدای قیمت کرد. قابل ذکر است، تمامی هزینه های اعلام شده به روز می باشند.

سفارش خدمات طراحی کارت ویزیت

سفارش خدمات طراحی کارت ویزیت به شیوه های اعلام شده زیر امکان پذیر است. در نظر داشته باشید امکان سفارش حضوری این خدمات وجود ندارد.

سفارش تلفنی: جهت سفاش خدمات می توانید با شماره تلفن ۴۴۸۹۷۳۶۴ تماس حاصل فرمایید.

سفارش از طریق تلگرام و واتس اپ: جهت سفارش خدمات از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره ۰۹۲۱۸۸۷۰۳۶۳ با ما در ارتباط باشید.

سفارش از طریق ایمیل: جهت سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir خدمات را سفارش دهید.

ساعات تماس: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۴ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

شرایط پرداخت خدمات طراحی کارت ویزیت

شرایط پرداخت خدمات طراحی کارت ویزیت به صورت عمومی و به شرح زیر می باشد.

۵۰ درصد هزینه در زمان سفارش از سوی مشتریان محترم پرداخت می شود.

۵۰ درصد باقی مانده پس از تکمیل طراحی (پیش از ارسال فایل نهایی) پرداخت خواهد شد.

روند انجام پروژه طراحی کارت ویزیت

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت ۵۰ درصد از فاکتور به عنوان پیش پرداخت و اعلام شروع پروژه
 3. ارائه اتود اولیه به مشتری (در صورت سفارش بیش از یک اتود کلیه اتود ها در این مرحله ارسال خواهند شد)
 4. اعلام تغییرات مورد نظر مشتری تا ۲۵ درصد در طرح ارسالی اتود ها
 5. اعمال تغییرات مورد نظر مشتری بر روی اتود
 6. ارسال تصویر طرح اصلاح شده به مشتری
 7. پرداخت ۵۰ درصد باقی مانده از فاکتور
 8. تحویل فایل آماده به چاپ کارت ویزیت به مشتریان.

مشاوره طراحی کارت ویزیت

مشاوره طراحی کارت ویزیت می تواند به شما کمک کند تا بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید. لذا مشاوره رایگان پیش از سفارش به مدت ۱۰ دقیقه و با هماهنگی قبلی امکان پذیر می باشد. پس از ثبت سفارش برای خدمات ۲۰ دقیقه مشاوره تلفنی برای مشتریان محترم در نظر گرفته شده است. در صورت آن که نیازمند به مشاوره بیش از این زمان هستید، می توانید از خدمات مشاوره استفاده نمایید.

خدمات مرتبط با طراحی کارت ویزیت

در کنار خدمات طراحی کارت ویزیت، خدمات دیگری همچون طراحی لوگو، طراحی پوستر، طراحی کارت ویزیت برش خاص، طراحی تراکت، طراحی بروشور و طراحی کاتالوگ ارائه می شوند. در صورت نیاز می توانید این خدمات را نیز سفارش دهید.

نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت

برای مشاهده برخی از نمونه کارهای طراحی شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا می توانید به بخش نمونه کار لولسا مراجعه فرمایید.

نمونه قرارداد خدمات طراحی کارت ویزیت

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت می باشد. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی کارت ویزیت از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می باشد. لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی لولسا وجود ندارد.

زمان بندی تحویل پروژه طراحی کارت ویزیت

طراحی ویزیت عمومی در زمان بین ۲ الی ۴ روز کاری و کارت ویزیت اختصاصی در زمان ۴ الی ۶ روز کاری انجام می شود.

نوع فایل های ارسالی

بر اساس سفارش، مشتریان محترم در ابتدا نوع فایل مورد نظر خود را اعلام می کنند. در صورت نیاز به دریافت فایل لایه باز، باید در زمان ثبت سفارش این موضوع را مطرح فرمایید. خروجی های قابل ارسال شامل موارد زیر می باشند: TIFF، JPG، Ai، CDR، PSD، PDF و PSD. لطفا دقت فرمایید با توجه به اینکه امکان تغییر نوع خروجی پس از ثبت سفارش وجود ندارد، در ابتدا فرمت مورد نظر خود را به دقت انتخاب کنید. عموما برای چاپ کارت ویزیت یکی از دو فرمت Tiff و JPG مورد استفاده قرار می گیرند.

قوانین و مقررات طراحی کارت ویزیت

هزینه پیش پرداخت مربوط به طراحی اتود می باشد. لذا در صورت عدم تایید و یا کنسل شدن سفارش مبلغ قابل استرداد نمی باشد.

در صورت نیاز به طراحی اتود جدید، مشتری موظف به پرداخت هزینه مربوط به اتود همزمان با درخواست آن می باشد.

رعایت کلیه قوانین و مقررات وب سایت و نمونه قرار داد برای تمامی مشتریان وب سایت الزامی بوده و سفارش خدمات به منزله موافقت با تمامی موارد ذکر شده می باشد.

سوالات متداول خدمات طراحی کارت ویزیت

آیا امکان سفارش خدمت به صورت حضوری وجود دارد؟

 • خیر، سفارش تنها به شیوه های اعلام شده امکان پذیر می باشد.

آیا امکان کاهش هزینه و یا تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • خیر، تمامی هزینه های اعلام شده برای همه کاربران یکسان می باشد و امکان هیچ گونه تخفیفی میسر نیست. ما بهترین قیمت را به نسبت کیفیت ارائه می دهیم.

در صورت نیاز به طراحی اتود های اضافی هزینه اضافه دریافت می شود؟

 • بله، ۵۰ درصد هزینه کل که مشتریان محترم به عنوان پیش پرداخت واریز می کنند هزینه طراحی اتود می باشد. در صورت نیاز به طراحی اتود های جدید، باید هزینه طراحی اتود های جدید را پرداخت نمایند تا باقی مراحل طراحی آنها اجرا شود.

چه میزان اصلاح در کارها قابل درخواست می باشد؟

 • حداکثر تا میزان ۲۵ درصد اتود قابل اصلاح می باشد، در صورت نیاز به اصلاح بیشتر مشتری موظف به پرداخت هزینه اتود جداگانه خواهد بود تا ادامه روند طراحی انجام شود.

امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود دارد؟

 • خیر، امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود ندارد.

چرا خدمات طراحی کارت ویزیت لولسا؟

 1. ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 2. از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 3. خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی کارهای ما است.
 4. طراحی زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می دهیم.
 5. طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 6. قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 7. سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 8. موفقیت مشتری برای ما مهم است.
بخش فروش: 44897364