Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

امروزه بارکد ها بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما شده اند. بسیاری از این بارکد ها اطلاعات بسیار سودمندی را دارا می باشند. با افزایش استفاده از دستگاه هایی مانند موبایل و تبلت بسیاری از افراد رو به استفاده از این بارکد ها آورده اند.

این بارکد ها می توانند حاوی اطلاعات بسیار ساده ای مانند ذخیره یک کانتکت باشد. و یا حاوی  کلیه اطلاعات تماس شما مانند آدرس، شماره تلفن، آدرس ایمیل، نوع فعالیت، آدرس سایت و ... باشند.

بارکد آژانس طراحی و تبلیغات آگرین

همچنین با توجه به افزایش کیفیت دوربین موبایل ها و تبلت ها و بهبود در نرم افزار های بارکد خوان، اکنون این بارکد ها قابلیت طراحی زیادی را دارا می باشند.

بارکد فرم دار آژانس طراحی و تبلیغات آگرین

 

این بارکد ها (QR Barcode) قابلیتی نامحدود برای اطلاعات شما در حجمی بسیار کم، به صورت اطلاعات دینامیک و استاتیک را دارا می باشند. ما در آگرین دو نوع بارکد را برای شما فراهم می آوریم. نوع اول بارکد ساده است که شما می توانید بارکد ساده خود را به صورت آنلاین و رایگان دریافت نمایید. نوع دوم بارکد فرم دار است، که بر اساس رنگبندی، لوگو و نیاز شما طراحی شده و ظاهری متفاوت با بارکدهای ساده را دارا می باشد.

خدمات طراحی بارکد آگرین به دو بخش بارکدهای ساده و بارکد های فرمدار تقسیم می شوند. شما می توانید با مراجعه به بخش طراحی بارکد ساده آنلاین سایت بارکد ساده خود را در کمتر از یک دقیقه و به صورت رایگان دریافت کنید.

هزینه ها و سفارش

برای مشاهده لیست هزینه ها می توانید به بخش لیست قیمت های سایت آگرین مراجعه نمایید. همچنین برای سفارش، به بخش فروش سایت مراجعه کرده و از یکی از روش های فروش اقدام نمایید. همچنین برخی از نمونه کارهای انجام شده توسط تیم آگرین در بخش نمونه کارها برای شما قابل مشاهده هستند. همچنین برای دیدن برخی نمونه کارهای گرافیکی می توانید به بخش گالری سایت مراجعه فرمایید.

هزینه و سفارش

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.