Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بروشور مدت ها است که در انجام کارهای تبلیغاتی – آموزشی یکی از ارکان اساسی و مورد نیاز تمام اشخاص، ارگان ها و شرکت ها بوده است. انجام کلیه خدمات طراحی بروشور های آموزشی، اطلاع رسانی، معرفی و ... توسط تیم طراحی و تبلیغات آگرین انجام می پذیرد.

کلیه این خدمات زیر نظر متخصصین گرافیک و تبلیغات آگرین انجام شده، طراحی اختصاصی و مطابق با نیازهای شما انجام خواهد شد.

استودیو طراحی گرافیک و انیمیشن ژین
طراحی این بروشور ها در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. لذا در صورت آن که نیاز به طراحی بروشور دارید، تیم طراحی و تبلیغات آگرین بهترین انتخاب شما خواهد بود.
این خدمات از آنجا که جز خدمات طراحی گرافیک می باشند، در استودیو طراحی گرافیک و انیمیشن ژین (استودیو طراحی گرافیک آگرین) انجام می پذیرد.

آگرین
لذا اگر به دنبال بهترین ها هستید، ما تمام آنچه نیاز دارید را در خدمت شما می گذاریم.

هزینه ها، سفارش و نمونه کارها

برای مشاهده لیست هزینه ها می توانید به بخش لیست قیمت های سایت آگرین مراجعه نمایید. همچنین برای سفارش، به بخش فروش سایت مراجعه کرده و از یکی از روش های فروش اقدام نمایید. همچنین برخی از نمونه کارهای انجام شده توسط تیم آگرین در بخش نمونه کارها برای شما قابل مشاهده هستند. همچنین برای دیدن برخی نمونه کارهای گرافیکی می توانید به بخش گالری سایت مراجعه فرمایید.

هزینه و سفارش

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.