Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تقویم یک وسیله ی عمومی و مورد استفاده تمامی افراد جامعه است. تقویم به اشکال مختلفی در زندگی تمامی افراد وجود دارد. از تقویم های رومیزی، دیواری، تقویم های کامپیوتری و ... . از آنجا که تقویم استفاده همگانی دارد، می تواند یکی از بهترین شیوه های تبلیغاتی باشد.

خدمات طراحی تقویم آگرین

خدمات طراحی تقویم های تبلیغاتی آگرین به دو بخش تقویم های دیواری و تقویم های رومیزی تقسیم بندی می شوند. البته تیم طراحی و تبلیغات آگرین با توجه به شعار "تمام آنچه نیاز دارید" تمام آنچه را که شما نیاز دارید در اختیارتان قرار می دهد؛ بنابراین تقویم های سفارشی به صورت دلخواه شما نیز قابل طراحی می باشند.

تقویم های دیواری

این تقویم ها به سه صورت کلی تقسیم بندی می شوند. تقویم های یک صفحه ای، تقویم های فصلی و تقویم های ماهیانه.

تقویم های رومیزی

این تقویم ها عموما به صورت ماهیانه طراحی می شوند. البته در صورت تمایل شما به صورت فصلی نیز قابل طراحی می باشند.

هزینه ها و سفارش

برای مشاهده لیست هزینه ها می توانید به بخش لیست قیمت های سایت آگرین مراجعه نمایید. همچنین برای سفارش، به بخش فروش سایت مراجعه کرده و از یکی از روش های فروش اقدام نمایید. همچنین برخی از نمونه کارهای انجام شده توسط تیم آگرین در بخش نمونه کارها برای شما قابل مشاهده هستند. همچنین برای دیدن برخی نمونه کارهای گرافیکی می توانید به بخش گالری سایت مراجعه فرمایید.

هزینه و سفارش

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.