Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هر شرکتی برای ارتباط با مشتریان و مراجعین خود نیازمند راه های ارتباطی و فروش متفاوتی است. یکی از محبوبترین این راه های ارتباطی و فروش وب سایت می باشد. وب سایت به کاربران و بازدید کنندگان خود این امکان را می دهد که پیش از مراجعه به شرکت از محصولات، خدمات و راه های دیگر ارتباطی با شرکت مطلع شوند. مثلا شما هم اگر به دنبال شرکتی باشید اولین کار جستجو در موتورهای جستجو گر را انتخاب خواهید کرد و شرکتهایی که در موتورهای جستجوگر نباشند و یا وب سایتی برای خود نداشته باشند از بازار رقابت به شدت عقب خواهد افتاد.

تیم طراحی و تبلیغات آگرین با شناخت بازار رقابتی اینترنت و با به کار گیری متخصصین آشنا به جدید ترین شیوه های تبلیغاتی خود اقدام به طراحی سایتهای شرکتی برای مشتریان خود می کند. پک های طراحی سایت شرکتی آگرین با توجه به نیاز های مختلف مشتریان محترم طراحی شده اند. علاوه بر این پک ها، می توانید با توجه به نیازتان امکانات مورد نظر را در این پک ها تغییر داده و از همین امروز وارد دنیای دیجیتال شوید. برای ورود به عرصه اینترنت آگرین در خدمت شما خواهد بود.

ارائه وب سایتی با جدیدترین تکنولوژی های تحت وب، امنیت بالا، طراحی یکتا و ریسپانسیو، ماژول های مختلف بر اساس نیاز های مختلف زیر نظر متخصصین طراحی وب تخصص ما در آگرین است.

هزینه ها و سفارش

می توانید پیش از سفارش با تماس با بخش مشاوره، اطلاعات لازم و بهتری از خدمات ارئه شده در آگرین به دست بیاورید. همچنین برای آگاهی از قیمت ها و هزینه های پیش رو می توانید با مراجعه به بخش محاسبه قیمت در سایت آگرین مراجعه فرمایید. نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی ما نیز در بخش نمونه کارها قابل مشاهده می باشند. برای سفارش خدمات می توانید با مراجعه به بخش فروش سایت آگرین، اقدام به سفارش نمایید.

برای دیدن نمونه قرارداد اینجا را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.