Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اینفوگرافیک یکی از بهترین شیوه ها در تبلیغات و آموزش می باشد. با استفاده از عناصر بصری به کار رفته و طراحی اینفوگرافیک ها، مخاطبان بسیار بیشتر با اینفوگرافیک ها ارتباط بر قرار می کنند و به وسیله آنها می توان اطلاعات را به سادگی در دستان مخاطب قرار داد.

تیم طراحی و تبلیغات آگرین نیز به عنوان یکی از خدمات بخش گرافیک خود، اینفوگرافیک را به خدمات ارائه شده افزوده است. اینفوگرافیک با استفاده از گرافیک می تواند اطلاعات بسیار زیادی را در کوتاه ترین زمان ممکن به ذهن مخاطبان خود منتقل کند و لذا می تواند تاثیر بسیار شگرفی در آموزش و تبلیغات بازی کند. دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که بیش از 50 درصد مغز انسان بر روی عملکردهای بصری تمرکز دارد و این موضوع استفاده از اینفوگرافیک و جایگاه آن را بسیار مشخص می کند.

شما می توانید با استفاده از اینفوگرافیک، اطلاعاتی بسیار گسترده به مخاطب خود منتقل کنید که شاید اگر آن اطلاعات قرار بودند به صورت متنی و یا شفاهی برای آنها توضیح داده شوند بسیار زمان بر و کم اثرتر می بودند. اینفوگرافیک می تواند یکی از بهترین شیوه های تولید محتوا در سطح وب نیز باشد. یک اینفوگرافیک خوب که اطلاعات شما در آن درج شده باشند، به سادگی می تواند در فضای مجازی منتشر شده و مخاطبان بسیار زیادی داشته باشد. پس این شیوه تولید محتوای پر اثر را برای کارتان در نظر داشته باشید.
تیم طراحی و تبلیغات آگرین با استفاده از متخصصین خود در استودیو طراحی گرافیک و انیمیشن ژین، این خدمات را به صورت تخصصی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد. پس برای شروع عجله کنید تا از دیگر رقبا عقب نمانید.

مقالات مفید

ما در آگرین تمامی خدمات طراحی و تبلیغاتی را بر اساس استانداردها و اصول بین المللی و روز دنیا انجام می دهیم. در صورت آنکه نیاز به اطلاعات بیشتری از اینفوگرافیک و کاربردهایی که اینفوگرافیک می تواند برای شما داشته باشید، مقالات ما در این طمینه را مطالعه بفرمایید تا هم به اهمیت استفاده از اینفوگرافیک بهتر پی ببرید و هم بیشتر با مواردی که برای طراحی و تبلیغات از انها استفاده می کنیم آشنا شوید:

طراحی مینیمالیستی، با کمترین بیشترین را خلق می کند!

اصول مکتب روانشناسی گشتالت در طراحی گرافیک

پنچ تکنیک بازاریابی از طریق اینفوگرافیک!

موشن اینفوگرافیک چیست و استفاده از آن چه اهمیتی دارد؟

اینفوگرافیک و دیداری سازی داده ها تعاریف و تفاوت ها

هزینه ها و سفارش

برای مشاهده لیست هزینه ها می توانید به بخش لیست قیمت های سایت آگرین مراجعه نمایید. همچنین برای سفارش، به بخش فروش سایت مراجعه کرده و از یکی از روش های فروش اقدام نمایید. همچنین برخی از نمونه کارهای انجام شده توسط تیم آگرین در بخش نمونه کارها برای شما قابل مشاهده هستند. همچنین برای دیدن برخی نمونه کارهای گرافیکی می توانید به بخش گالری سایت مراجعه فرمایید.

هزینه و سفارش

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.