Your browser does not support JavaScript!

از آن جا که امروزه تکنولوژی به ما استفاده از رسانه های مختلفی مانند متن، صدا، ویدئو، انیمیشن، گرافیک و ... را در کنار هم را میسر ساخته است و مالتی مدیا (چند رسانه ای) در تبلیغات جایگاه ویژه ای را دارا می باشد، لذا ما در استودیو طراحی گرافیک و انیمیشن ژین بخش طراحی مالتی مدیا (چند رسانه ای) را فعال ساختیم تا بتوانیم نیاز مشتریان محترم را به بهترین شکل پاسخگو باشیم. 

طراحی مالتی مدیا

 خدمات مالتی مدیا چه به صورت آنلاین و چه بصورت آفلاین قابل طراحی می باشند. بدیهی است با توجه به رشد تکنولوژی، دیگر هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از مالتی مدیا بصورت آنلاین وجود نداشته و مالتی مدیای آنلاین هیچ کمبودی نصبت به آفلاین نداشته، بلکه از جهت آنلاین بودن نیز دارای نقطه قوت بیشتری نیز می باشد.

طراحی چند رسانه ای

 این خدمات دارای امکانات نامحدودی برای مشتریان گرامی بوده و بنا به نیاز آنان این خدمات طراحی و ارائه می شوند. این خدمات می توانند به مانند طراحی یک پاورپوینت برای پرزنتیشن تجاری، تا طراحی فلش برای سی دی های نرم افزاری و یا کاتالوگی دیجیتال و ... گستردگی داشته و تمامی نیاز های شما را پاسخگو باشند. 

ابزار های چند رسانه ای

 ابزار های چند رسانه ای بهترین شیوه برای ارائه مطالب می باشند و هیچ تجارت موفقی امروزه بدون استفاده درست از این ابزار ها، قادر نخواهد بود معارفه و پرزنتیشن موفقی داشته باشد.

هزینه ها، سفارش و نمونه کارها

برای مشاهده لیست هزینه ها می توانید به بخش لیست قیمت های سایت آگرین مراجعه نمایید. همچنین برای سفارش، به بخش فروش سایت مراجعه کرده و از یکی از روش های فروش اقدام نمایید. همچنین برخی از نمونه کارهای انجام شده توسط تیم آگرین در بخش نمونه کارها برای شما قابل مشاهده هستند. همچنین برای دیدن برخی نمونه کارهای گرافیکی می توانید به بخش گالری سایت مراجعه فرمایید.

هزینه و سفارش

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.