Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ست اداری یکی از ملزومات اساسی تمامی شرکت ها، سازمان ها و افراد می باشد. داشتن کارت ویزیت، پاکت های نامه و سربرگ موضوعی است که همه به آن برخورده ایم. لذا این بخش به عنوان یکی از اجزای اساسی امور تبلیغاتی، توسط تیم طراحی و تبلیغات آگرین در نظر گرفته شده است.

شاید به سادگی رجوع به یک دفتر خدمات فنی و مهندسی بتوان این موارد را تهیه کرد، اما کیفیت، خلاقیت و در نظر گرفتن تمامی شرایط بازاریابی را نمی توان به سادگی در ست اداری به دست آورد. به عنوان یک ضرب المثل قدیمی ما ایرانیان بارها شنیده ایم که می گویند: "هر چقدر پول بدهی آش می خوری". این ضرب المثل ساده گویای بسیاری از نکات در تبلیغات می باشد. نمی توان انتظار داشت با کمتر از دو ساعت زمان برای طراحی ست اداری، طراح کاری خلاقانه، با کیفیت و بررسی انجام دهد. پروسه ی طراحی کمی متفاوت می باشد. ابتدا باید در نظر داشت که مقصود از طراحی ست اداری چیست؟ قرار است این ست اداری در دست چه کسانی قرار بگیرد؟ و قرار است چه گونه شما را معرفی کند؟

پس از این مرحله باید در نظر گرفت چه مقدار هزینه بابت تبلیغات را قادر به پرداخت هستیم. و با این هزینه چه کارهایی می توان کرد.

اما به عنوان نکته ای عمومی در تبلیغات باید در نظر داشته باشید، همواره با کسانی که کارهای تبلیغاتی شما را انجام می دهند صداقت کامل داشته باشید. زمانی که فردی قصد به طراحی و انجام کارهای تبلیغاتی شما می زند، لازم است به درستی از موقعیت واقعی و فعلی شما میان رقبا با خبر باشد. از افول و صعود های شما با خبر باشد و بداند می خواهید آن تبلیغات را به دست چه مخاطبی برسانید و مخاطبان شما چگونه انتخاب می کنند. بدون دانستن این موارد، مسئول تبلیغات شما نخواهد توانست آن چیزی را به شما ارائه دهد که واقعا به آن نیاز دارید. همچنین این موضوع پر واضح است که هر اشتباهی در تبلیغات می تواند برای شما هزینه های بسیار بالایی در بر داشته باشد. اگر شما آنگونه که نیاز دارید میان مشتریان و مخاطبین خود شناخته نشوید، علاوه بر هزینه ای که برای آن تبلیغات پرداخته اید، مجبور خواهید شد، هزینه هایی بسیار بیشتر برای تغییر برداشت مخاطبان خود پرداخت کنید.

پس عاقلانه آن است که به جای چندین تبلیغ نامناسب و با کیفیت پایین و از دست دادن زمان، انرژی و هزینه، یک بار و به شیوه ای اصولی این کار را انجام داد.

تیم طراحی و تبلیغات آگرین با شعار " تمام آن چه که نیاز دارید"، پاسخگوی تمام نیاز های تبلیغاتی شما خواهد.

هزینه ها و سفارش

برای مشاهده لیست هزینه ها می توانید به بخش لیست قیمت های سایت آگرین مراجعه نمایید. همچنین برای سفارش، به بخش فروش سایت مراجعه کرده و از یکی از روش های فروش اقدام نمایید. همچنین برخی از نمونه کارهای انجام شده توسط تیم آگرین در بخش نمونه کارها برای شما قابل مشاهده هستند. همچنین برای دیدن برخی نمونه کارهای گرافیکی می توانید به بخش گالری سایت مراجعه فرمایید.

هزینه و سفارش

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.