Your browser does not support JavaScript!
طراحی کیو آر کد qr code

طراحی QR Code اختصاصی خود را به ما بسپارید. امروزه کیو آر کدها (Qrcode) بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما شده اند. این کدها اطلاعات بسیار سودمندی را در خود ذخیره کرده اند. با افزایش استفاده از دستگاه هایی مانند موبایل و تبلت بسیاری از افراد رو به استفاده از این کیو آر کد ها آورده اند. این کد ها می توانند دیرچه ای جدید برای ارتباط شما با مشتریانتان باز کنند.

QR Code چیست و چه فوایدی دارد؟

qr code می تواند حاوی اطلاعات بسیار ساده ای مانند ذخیره یک کانتکت باشد. و یا حاوی  کلیه اطلاعات تماس شما مانند آدرس، شماره تلفن، آدرس ایمیل، نوع فعالیت، آدرس سایت و ... باشند. همچنین با توجه به افزایش کیفیت دوربین موبایل ها و تبلت ها و بهبود در نرم افزار های بارکد خوان، اکنون این کد ها قابلیت طراحی زیادی را دارا می باشند.

توجه: خود Qrcode اطلاعات بسیار محدودی را شامل می شود. به عنوان مثال نمی توان یک فیلم، عکس و ... را تبدیل به متن کرد. اما این موضوع به معنی محدودیت شما نیست. می توانید تصویر، فیلم و یا ... خود را در یک سایت قرار داده و برای لینک آن Qrcode داشته باشید.

کیو آر کدها (QRCode) قابلیت این را دارند که اطلاعات شما را به سادگی منتقل کنند. ما در لولسا دو نوع کیو آر کد را برای شما فراهم می آوریم. نوع اول کیو آر کد ساده است که شما می توانید کیو آر کد ساده خود را به صورت آنلاین و رایگان دریافت نمایید. نوع دوم کیو آر کد فرم دار است، که بر اساس رنگبندی، لوگو و نیاز شما طراحی شده و ظاهری متفاوت با کدهای ساده را دارا می باشد.

توجه

خدمات طراحی QRCode

خدمات طراحی کد (QR Code) تیم طراحی و تبلیغات لولسا به دو بخش کدهای ساده و کد های فرمدار تقسیم می شوند. شما می توانید با مراجعه به بخش طراحی کد ساده آنلاین سایت کیو آر کد ساده خود را در کمتر از یک دقیقه و به صورت رایگان دریافت کنید. برای کد های حرفه ای می توانید این خدمات را به ما سفارش داده و در کوتاه ترین طمان ممکن کیو آر کد خود را تحویل بگیرید.

هزینه ها تعرفه خدمات طراحی کیو آر کد های حرفه ای QrCode

هزینه خدمات طراحی کیو آرکد حرفه ای ۱۰۰۰۰۰ تومان است.

سفارش خدمات طراحی Qr Code

سفارش خدمات طراحی Qr Code به صورت آنلاین است. در صورتی که برای پر کردن فرم سفارش به مشکل برخوردید، همکاران ما آماده راهنمایی شما عزیزان خواهد بود. جهت سفارش تنها کافی است تا اطلاعات اولیه را از طریق فرم سفارش برای ما ارسال کنید. می توانید در کمتر از یک دقیقه سفارش خود را به ثبت برسانید!

ساعات کاری: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین و در زمان ثبت سفارش است.

انواع QrCode های قابل سفارش

شما می توانید یکی از موارد زیر را برای QRCode خود انتخاب فرمایید:

 1. شماره تلفن
 2. پیامک (SMS)
 3. لوکیشن
 4. آدرس وب سایت
 5. کانتک موبایل شامل: شماره تلفن، نام و نام خانوادگی (و یا نام شرکت و مجموعه)، آدرس ایمیل، آدرس وب سایت، شماره موبایل و شماره فکس
 6. تقویم
 7. پسورد Wifi
 8. متن (توجه داشته باشید تعداد کاراکتر برای متن فارسی بسیار محدود می باشد)

روند انجام پروژه طراحی QRCode حرفه ای

 1. ارائه اطلاعات اولیه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه به صورت آنلاین
 3. طراحی بار کد
 4. تحویل فایل های نهایی به مشتری

مشاوره خدمات طراحی QRCode

مشاوره طراحی QRCode را به صورت تخصصی تجربه کنید. در صورت نیاز به مشاوره، می توانید با مراجعه به بخش مشاوره از خدمات ارائه داده شده استفاده فرمایید. ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا مشاوره حرفه ای به مشتریان خود ارائه می دهیم. توجه داشته باشید برای دریافت مشاوره حتما باید فرم درخواست مشاوره را ثبت کرده باشید.

نمونه کارهای طراحی کیو آر کد تیم طراحی و تبلیغات لولسا

لولسا نمونه کارهای خود را برای تمامی مشتریان در دسترس گذاشته است. برای مشاهده تنها کافی است تا به بخش نمونه کارها مراجعه کنید.

زمابندی طراحی کیو آر کد (QRCode)

زمانبندی طراحی کد های فرم دار حداکثر یک روز کاری است. تلاش ما برای سریع تر تحویل دادن کارها به مشتریان گرامی می باشد و ممکن است این خدمات در زمان کوتاهتری به مشتریان گرامی تحویل داده شود.

نوع فایل های ارسالی

فرمت فایل های ارسالی به صورت پیش فرض JPG می باشد. از آنجایی که این کیو آر کد ها در توسط نرم افزارهای لایه باز طراحی و ساخته نمی شوند، امکان ارسال فایل لایه باز وجود نخواهد داشت.

سوالات متداول خدمات طراحی QR Code کیو آر کد

آیا امکان تخفیف در هزینه های اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر کلیه قیمت های اعلام شده ثابت هستند.

آیا در صورت سفارش تعداد کد هزینه های اعلام شده کاهش می یابد؟

 • سیستم ثبت سفارش لولسا بر اساس تعداد سفارش مشتریان هزینه خدمات را محاسبه می کند. هر چه سفارش های بیشتری داشته باشید، هزینه نهایی کاهش پیدا خواهد کرد.

آیا امکان دریافت کد در زمان کوتاهتری وجود دارد؟

 • تلاش ما بر این است که این خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان محترم تحویل دهیم. بر اساس ترافیک کاری ممکن است امکان تحویل زودتر نیز فراهم باشد.

آیا ممکن است زمان طراحی کد QRCode طولانی تر شود؟

 • خیر. تمامی خدمات در زمان اعلام شده انجام و طرح نهایی برای مشتریان ارسال می شود.

چرا خدمات طراحی کد فرم دار لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی ما است.
 • طراحی زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می دهیم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.