Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

زبان گرافیک و انیمیشن جهانی است. با راه اندازی سایتی به صورت وب انیمیشن، می توانید با مخاطبان به سادگی ارتباط برقرار کنید و خیال آنها را از خواندن متن های طولانی و گمراه کننده راحت کنید.

می توانید با حجمی پایین و با کیفیتی بالا انواع انیمیشن های مورد نظر را در وب سایت و یا وبلاگتان داشته باشید. با تصویر و با جدیدترین تکنولوژی های انیمیشن تحت وب مخاطبانتان را همراه کنید. می توان وب انیمیشن را به عنوان تولید محتوایی جذاب و خاص نگاه کرد که دیگران قادر به کپی برداری مستقیم از آن نبوده و اختصاصی شما خواهد بود. کاربر سایت شما با محیطی جذاب و خاص روبرو خواهد شد و همیشه به شما سر می زند. تیم طراحی و تبلیغات آگرین با راه اندازی این بخش شما را در این موضوع یاری خواهد داد. این سرویس زیر نظر استودیو طراحی گرافیک و انیمیشن ژین و استودیو طراحی وب Firemode انجام می پذیرد.

انیمیشن

این وب انیمیشن ها بر اساس نیاز مشتری طراحی می شوند و از وب انیمیشن های فلش، تا انیمیشن های smil، CSS، HTML Canvas و جاوا متغیر خواهند بود. استفاده از وب انیمیشن هم می تواند به صورت سایتی استاتیک مورد استفاده قرار بگیرد و هم در سایتهای دینامیک و استفاده از وب انیمیشن به معنی سایت استاتیک نمی باشد.

وب انیمیشن

 

مقالات مفید

ما در تیم طراحی و تبلیغات آگرین تمامی امور تبلیغاتی را بر اساس استاندار ها و اصول بین المللی تبلیغات انجام می دهیم. شما می توانید در زیر چند مورد از مقالات ما در مورد وب انیمیشن را مطالعه بفرمایید و با اطمینان به جمع مشتریان تیم طراحی و تبلیغات آگرین بپیوندید.

وب انیمیشن، گذشته، حال و آینده

راه های ساخت یک وب انیمیشن خوب چیست؟

مزایای استفاده از وب انیمیشن و مثال هایی از کاربردهای آن

وب انیمیشن چیست و چگونه ساخته می شود؟

هزینه ها و سفارش 

برای سفارش خدمات وب انیمیشن می توانید با مراجعه به بخش فروش سایت آگرین، اقدام به سفارش نمایید. همچنین برای آگاهی از هزینه می توانید با مراجعه به بخش محاسبه قیمت از هزینه این خدمات اگاهی کسب نمایید. برای دیدن برخی از نمونه کار های آگرین نیز به بخش نمونه کارهای ما مراجعه کنید.

هزینه و سفارش

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.