Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پیش از صرف هر هزینه باید اطلاعات لازم را جمع آوری کنیم. علوم مختلف در گذر سالها بسیار پیچیده و گسترده شده اند و دانش تخصصی در هر رشته ای نیازمند زمان و پژوهش فراوان است. حوزه وب و انفورماتیک با آنکه سابقه زمانی بسیار طولانی ای نداشته است، اما دچار تغییر و تحولات بسیار فراوانی گشته، به طوری که شاید هیچ علمی با توجه به سرعت رشد به پای آن نرسد. همچنین در سالهای اخیر با رشد فزاینده تبلیغات و استودیو های تبلیغاتی روبرو بوده ایم. به یاد داشته باشید تبلیغات هم یک علم است و هم یک هنر. پس یک تبلیغ خوب و کار آمد نیازمند دانش علمی و هنری، شناخت روند تبلیغات و بازار، نیاز سنجی و تحلیل می باشد.

 مشاوره رایگان

 

اینترنت منبعی از اطلاعات گسترده اما گیج کننده

اینترنت یکی از بهترین منابعی پژوهشی اطلاعاتی است که در اختیار بشر است. هر گاه نیاز به اطلاعات داشته باشیم، می توانیم توسط دستگاه های مختلف به آن وصل شده و از اطلاعات نامحدود آن بهره ببریم. این گستردگی اطلاعات از سویی می تواند نیازهای ما را پاسخ گو باشد و از سویی می تواند موجب سردرگمی ما شود. مطالعه اطلاعات وسیع هم زمان زیادی از ما خواهد گرفت، هم صحت و سقم آن جای پرسش فراوان است. نویسندگان وبلاگ ها و وبسایت ها هیچ گونه محدودیتی ندارند که اطلاعات درست و یا غلطی در اختیار ما بگذارند. همین امر ممکن است ما را دچار اشتباه کند. اگر این اطلاعات به روز نباشند، بر پایه دانش صحیح قرار نگرفته باشند و یا تنها تجربه ای شخصی باشند که برای همه قابل بست نباشند می توانند به فعالیت آنلاین ما ضربه های عظیم و در برخی موارد جبران ناپذیری وارد آورند.

پس شاید باید اینگونه جمع بندی نمود که اینترنت می تواند منبعی خوب برای متخصصینی باشد که می توانند اطلاعات را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند، منبعی مناسب برای اطلاعات کلی و تیتر وار برای عموم ولی نه چندان مطمئن باشند.

 آژانس طراحی و تبلیغات آگرین

راهکار ما

چه شما مشتری ما و چه مشتری دیگر همکاران داخلی ایران و یا خارج از کشور باشید می توانید از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید. مشاورین ما با تجربه و تخصص کافی خود، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار میدهند و به شما کمک خواهند کرد تا در مسیرتان از پس مشکلات احتمالی بر آیید. دیگر نه نیاز به صرف هزینه زمانی زیاد برای کسب اطلاعات تخصصی خواهید داشت، نه نیازمند دانش تخصصی ای می باشید.

مشاوره رایگان

 مشاورین ما در تمامی روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل) و در تمامی ساعات شبانه روز و به صورت کاملا رایگان در خدمت شما هستند. پس پیش از هرگونه هزینه و تصمیمی با ما مشورت کنید. همچنین می توانید با تعیین وقت قبلی از مشاوره حضوری ما در محل خود نیز بهرمند شوید (مشاوره حضوری نیز کاملا رایگان می باشد). 

 

موبایل:

09126855896

09309592383

ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شبکه های اجتماعی تلفن همراه (تلگرام):

09218870363

همچنین می توانید توسط اکانت های ما در شبکه های اجتماعی از خدمات مشاوره بهرمند شوید.

برای آگاهی از هزینه می توانید با مراجعه به بخش محاسبه قیمت از هزینه این خدمات اگاهی کسب نمایید. برای دیدن برخی از نمونه کار های آگرین نیز به بخش نمونه کارهای ما مراجعه کنید.

برای دیدن نمونه قرارداد نمونه قرار داد طراحی را کلیک فرمایید. به علاوه برای مطالعه قوانین و مقررات آگرین به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.