Your browser does not support JavaScript!
آموزش

آموزش در تیم طراحی و تبلیغات لولسا به دو صورت ارائه می شود. آموزش های رایگان و همگانی و آموزش های اختصاصی. آموزش های رایگان و همگانی در قسمت مقالات، مطالب آموزشی، دانلود، معرفی کتاب، معرفی برند، ویکی، اینفوگرافیک و تبلیغات خلاق در دسترس همگان هستند. شما به سادگی می توانید به هر کدام از این بخش ها مراجعه کرده و از آموزش های ارائه شده استفاده کنید. در کنار این موارد، آموزش های اختصاصی نیز ارائه می شوند. در آموزش های اختصاصی، شما می توانید دوره مورد نظر خود را انتخاب کرده و یا درخواست آموزش مخصوص به خود را سفارش دهید.

آموزش رایگان طراحی و تبلیغات

همانطور که پیش تر اعلام شد، آموزش های رایگان طراحی و تبلیغات لولسا در دسترس همگان است. در هر کدام از بخش های اعلام شده، تلاش کرده ایم تا محتوایی مفید و ارزشمند تهیه کنیم. برای استفاده از این بخش ها نیاز به ثبت نام،‌ پرداخت هزینه و یا هیچ کار دیگری ندارید. تنها کافی است به بخش مورد نظر مراجعه کرده و از آموزش های ارائه شده استفاده کنید.

باز نشر این آموزش ها با ذکر منبع و نام نویسنده مجاز است. تلاش کرده این در بخش دانلود، قسمتی از آموزش های ارائه شده را در قالب کتاب های الکترونیک جمع آوری کنیم. می توانید به سادگی این کتاب ها را دانلود کرده و از آنها استفاده کنید.

آموزش های اختصاصی

اگر نیازمند خدمات آموزشی هستید که در بخش عمومی ارائه نشده و یا تخصصی است، این خدمات مناسب شما خواهد بود. دوره مورد نظر را انتخاب کرده، هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنید و از آموزش تخصصی بهره مند شوید.

نحوه ارائه خدمات آموزشی اختصاصی

خدمات آموزشی اختصاصی به چهار صورت ارائه می شوند:

  • آموزش ویدئویی: در این خدمات، آموزش مورد نظر به صورت فایل ویدئویی تهیه و در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.
  • آموزش متنی: آموزش به صورت متن در کنار تصاویر برای مشتری تهیه و ارسال خواهد شد.
  • آموزش به صورت کتابچه الکترونیک: آموزش در قالب یک فایل PDF تهیه و در اختیار مشتری قرار می گیرد.
  • آموزش تلفنی: آموزش به صورت تلفنی برای مشتری ارائه خواهد شد.

هزینه آموزش اختصاصی

هزینه (تعرفه) این خدمات بر اساس دوره آموزشی مورد نظر مشتری محاسبه خواهد شد. لذا یک هزینه عمومی و یک سان برای این خدمات قابل ارائه نیست. پس از ثبت سفارش، در ساعات اداری دوره مورد نظر بررسی، زمان آماده سازی و هزینه آن به مشتری اعلام می شود.

سفارش آموزش اختصاصی

سفارش آموزش اختصاصی به صورت آنلاین است. برای سفارش به بخش خدمات آموزشی مراجعه کرده و درخواست خود را به ثبت برسانید.