Your browser does not support JavaScript!
طراحی بنر سایت

تصاویر هیرو در صنعت طراحی سایت در چند سال گذشته پیشرفت شایان توجه ای داشته است و بسیاری از طراحان و صاحبان وب سایت ها را مجذوب تاثیرگذار بودن خود کرده است. پیش از این که به راهنمایی های مفید در خصوص تصاویر هیرو برای وب سایت ها بپردازیم بهتر است تا با چند تعریف آشنا گردیم. تصاویر هیرو تصاویر بزرگ بنر مانندی می باشند که به طور برجسته ای در بخش بالایی و یا مرکزی وب سایت ها قرار می گیرند و این تصاویر معمولا نخستین و مهم ترین نمود بصری هستند که بیننده در سایت مشاهده کرده و تشویق می شود تا به جستجو در سایت بپردازد و به گونه ای شاید بتوان گفت یک نمای کلی از مهم تری هدف و محتوای سایت را به مخاطب ارائه می دهد. این تصاویر می توانند عکس های قدرتمند و یا آثار گرافیکی تاثیرگذار و با کیفیت باشند.  

طراحی هیرو هدر شامل استفاده از تصاویر هیرو، نوشته و عناصر جهت یابی در بالای تمامی صفحات و یا فقط در صفحه اصلی سایت می شود و هیرو گرافیک به منطقه ابتدایی وب سایت که شامل تصاویر بنر مانند بزرگ، مقدار کمی نوشته و دکمه فراخوان می باشد، گفته می شود.

سئو وردپرس
سئو جوملا

در دنیای امروز که همیشه باز است، گاهی برخی از کسبو کارها می خواهند یک روز را تعطیل کنند و به سایتشان را برای یک روز ببندند. برای هر کسب و کاری زمان هایی وجود دارد که باید در حظور آنلاین کمی توقف کرد. در این مقاله آموزشی برخی از شیوه هایی که می توانید وب سایتتان را برای یک یا چند روز ببندید، اما اینکار باعث تاثیر منفی در حظور شما در صفحات نتایج جستجو (SERP) نشود و تاثیر مخربی روی سئو سایت به وجود نیاورد را خواهم گفت.

موتور جستجو

عملگر کامپیوتری است که اطلاعات مربوط به جستجو ها را از طریق کلمات کلیدی٬ سایر اصطلاحات مشخص و یا برنامه ای که شامل این عملکرد می باشد٬ بر روی اینترنت قابل دسترس کاربران  قرار می دهد.

سئو وردپرس
سئو جوملا

URLها ی قابل فهم می توانند به آسانی محتوای اطلاعات را انتقال دهند. ساختن مجموعه های توصیفی و نام فایل ها  برای اسناد موجود در وب سایت ها نه تنها می تواند  در سازمان دهی بهتر سایتتان کمک کننده باشد٬  بلکه قادر است تا خزنده ی موتورهای جستجو را به سمت اسناد سایت شما به خوبی هدایت  کند.

سئو وردپرس
سئو جوملا

خلاصه ها می تواند برای هر صفحه تعریف شود. متا تگ توصیفی یک صفحه به گوگل و موتورهای جستجو دیگر خلاصه ای از این که صفحه درباره ی چیست را ارائه می دهد. با در نظر گرفتن این که عنوان یک صفحه می تواند شامل چند کلمه یا یک عبارت باشد. متا تگ توصیفی ممکن است یک یا دو جمله و یا یک پاراگراف کوتاه باشد.