Your browser does not support JavaScript!
تولید محتوا سایت
تولید محتوا

اگر کار تولید محتوا انجام داده باشید، یا درباره آن خوانده باشید احتمالا بارها و بارها اصطلاح محتوای ارزشمند به گوشتان خورده است. در این بخش از آموزش تولید محتوا، می خواهیم همین موضوع را بررسی کنیم. اصولا به چه محتوایی ارزشمند می گویند؟ چرا باید محتوا ارزشمند باشد؟ چطور می توان محتوایی ارزشمند نوشت؟

تولید محتوا

محتوای همیشه سبز (Evergreen Content) چیست و چه فوایدی دارد؟ در این بخش از آموزش تولید محتوا می خواهیم به این سوال و سوالات مربوط به محتوای همیشه سبز بپردازیم.

تولید محتوا

در این بخش از آموزش تولید محتوا می خواهیم به نحوه استفاده از علائم نشانه گذاری بپردازیم. در یک محتوا چطور باید علائم نشانه گذاری را به کار برد؟ فاصله علائم نشانه گذاری با حروف بعد و قبل از خود چطور باید باشد؟

تولید محتوا

با اشتباهات رایج در تولید محتوا آشنا شوید. در نوشتن محتوا از این اشتباهات جدا بپرهیزید و تلاش کنید محتوایی ارزشمند و سئو شده تولید کنید. هر چه محتوای شما ارزشمندتر باشد، مخاطبین بیشتری هم به دست می آورید.

تولید محتوا

در این بخش از آموزش تولید محتوا می خواهیم بدانیم یه مقاله بهتر است چه ساختاری داشته باشد؟ چطور محتوا را بنویسیم که هم برای مخاطب مناسب و هم از نظر سئویی بهینه باشد؟