Your browser does not support JavaScript!
جوملا
سئو جوملا
امنیت جوملا
رفع مشکل امنیت جوملا

جوملا یکی از سیستم های مدیریت محتوای پر طرفدار در جهان است. وجود پیشینه ای طولانی و پایداری آن باعث شده است افراد بسیار زیادی جوملا را به عنوان سیستم مدیریت محتوای وب سایت خود مورد استفاده قرار دهند. اگر شما هم یک سایت با جوملا دارید و بنا به هر دلیلی یکی از کامپوننت ها و یا پلاگین ها را غیر فعال کنید، اما دسترسی به بخش مدیریت ندارید، این آموزش مناسب شما است.

سئو جوملا
امنیت جوملا
رفع مشکل امنیتی جوملا

اگر در هنگام به روز رسانی سیستم مدیریت محتوای جوملای خود با ارور  AJAX loading error: forbidden رو به رو شده اید و نمی توانید جوملا را به روز رسانی کنید، در این مقاله آموزشی شیوه ای بسیار آسان و کاربردی به شما آموزش داده خواهد شد که به سادگی می توانید این ارور را برطرف کرده و جوملا را به روز رسانی کنید. تا زمانی که این ارور رفع نشود، جوملا اجازه به روز رسانی را به شما نخواهد داد، لذا رفع این مشکل برای به روز رسانی ضروری می باشد.

امنیت جوملا
سئو جوملا

جوملا یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوای سایت است. پیشینه جوملا به سیستم مدیریت محتوای مامبو می رسد که روزگاری برای خودش پر طرفدارترین سیستم مدیریت محتوای جهان بود. استفاده از این سیستم مدیریت محتوا  در بین کاربران ایرانی نیز جایگاهی ویژه ای دارد و امروز هزاران سایت با این سیستم مدیریت محتوا به زبان فارسی وجود دارد. نصب سیستم مدیریت محتوای جوملا بسیار آسان است، اما در هنگام نصب ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید. در این مطلب راه حل یکی از عمومی ترین این مشکلات یعنی magic_quotes_gpc می باشد.

سئو جوملا
امنیت جوملا
رفع مشکل امنیت جوملا

اگر شما هم به تازگی از سیستم مدیریت محتوای جوملا استفاده می کنید، ممکن است در نظر اول کار کردن با این سیستم مدیریت محتوا برای شما کمی سخت باشد. پس از آنکه مدتی با این سیستم مدیریت محتوا کار کنید، متوجه خواهید شد این پیچیدگی، تنها به علت امکانات مدیریتی زیادی است که جوملا در اختیار شما قرار می دهد. در این مقاله آموزشی، قصد داریم نحوه قرار دادن یک مطلب در وب سایت جوملایی را به شما آموزش دهیم.

سئو جوملا
امنیت جوملا
رفع مشکل امنیتی جوملا

ادامه مجموعه آموزش سیستم مدیریت محتوای جوملا نسخه 3.7، به بخش منو ها در این سیستم میرسیم. این بخش از آموزش جوملا، نسبت به بخش های گذشته بسیار کوتاه تر می باشد. در سیستم مدیریت محتوای جوملا، شما قادر هستید به هر تعداد منو که می خواهید بسازید و به آن زیر منو اضافه کنید. پس از ورود به بخش مدیریت جوملا، در منوی بالا، سومین گزینه ای که مشاهده می کنید، منوها می باشد. جوملا امکانات بسیار گسترده ای برای ساخت و مدیریت منو ها به شما می دهد که در کمتر سیستم مدیریت محتوای دیگری چنین قابلیت هایی را مشاهده خواهید کرد.