Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

جوملا یکی از سیستم های مدیریت محتوای پر طرفدار در جهان است. وجود پیشینه ای طولانی و پایداری آن باعث شده است افراد بسیار زیادی جوملا را به عنوان سیستم مدیریت محتوای وب سایت خود مورد استفاده قرار دهند. اگر شما هم یک سایت با جوملا دارید و بنا به هر دلیلی یکی از کامپوننت ها و یا پلاگین ها را غیر فعال کنید، اما دسترسی به بخش مدیریت ندارید، این آموزش مناسب شما است.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

اگر در هنگام به روز رسانی سیستم مدیریت محتوای جوملای خود با ارور  AJAX loading error: forbidden رو به رو شده اید و نمی توانید جوملا را به روز رسانی کنید، در این مقاله آموزشی شیوه ای بسیار آسان و کاربردی به شما آموزش داده خواهد شد که به سادگی می توانید این ارور را برطرف کرده و جوملا را به روز رسانی کنید. تا زمانی که این ارور رفع نشود، جوملا اجازه به روز رسانی را به شما نخواهد داد، لذا رفع این مشکل برای به روز رسانی ضروری می باشد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

جوملا یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوای سایت است. پیشینه جوملا به سیستم مدیریت محتوای مامبو می رسد که روزگاری برای خودش پر طرفدارترین سیستم مدیریت محتوای جهان بود. استفاده از این سیستم مدیریت محتوا  در بین کاربران ایرانی نیز جایگاهی ویژه ای دارد و امروز هزاران سایت با این سیستم مدیریت محتوا به زبان فارسی وجود دارد. نصب سیستم مدیریت محتوای جوملا بسیار آسان است، اما در هنگام نصب ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید. در این مطلب راه حل یکی از عمومی ترین این مشکلات یعنی magic_quotes_gpc می باشد.