Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
آموزش افزودن افکت به لایه ها در فوتوشاپ - استین

در ادامه آموزش افزودن افکت به لایه ها در نرم افزار ادوبی فوتوشاپ، در این بخش، قصد داریم تا افکت استین (Stain) را بررسی کنیم. Stain به معنی لکه است، و این افکت هم همین حالت را به تصویر اضافه می کند. مانند سایر بخش های این آموزش، در  پنجره لایر استایل (Layer Style) این افکت قابل دسترسی می باشد. برای آشنایی بیشتر با این افکت به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

افکت استین (Stain) در نرم افزار فوتوشاپ

زمانی که افکت استین را در ستون استایل (Style)، پنجره لایر استایل (Layer Style) انتخاب کنید، خواهید دید که درون سوژه مورد نظر شما یک لکه سراسری ایجاد شده است. نکته ی جالبی که در این بخش وجود دارد این است که شما می توانید همانند تصویر زیر، در تصویر با حرکت دادن و جا به جا کردن افکت درون خود تصویر اصلی، تغییرات جالبی در این افکت ایجاد نمایید. در این هنگام خواهید دید که تنظیمات مربوط به این افکت، همزمان با تکان دادن افکت در تصویر اصلی تغییر پیدا می کنند.

افکت استین (Stain) در نرم افزار فوتوشاپ

این افکت زمانی بسیار مفید و موثر واقع می شود که با افکت های دیگر ترکیب گردد. با یک به یک تنظیماتی که در این قسمت وجود دارد، در بخش های آموزشی قبلی آشنا شده ایم. به همین دلیل این تنظیمات در اینجا دوباره بررسی نمی شود. در صورتی که نیاز به آشنایی با تنظیمات افکت دارید، می توانید با مراجعه به بخش های قبلی این مجموعه آموزشی، با این تنظیمات آشنا شوید.

قسمت های دیگر مجموعه آموزشی افزودن افکت به لایه ها در فوتوشاپ

نویسنده و مدرس: پگاه تایکندی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید