Your browser does not support JavaScript!
خدمات طراحی کیوآرکد

کیوآرکد یا QR Code، نوعی از بارکد دوبعدی است که می‌تواند اطلاعات مختلفی را در خود ذخیره کند. این اطلاعات می‌توانند شامل متن، عکس، ویدئو، صوت، لینک، ایمیل، لوکیشن و غیره باشند. کیوآرکد با استفاده از یک دوربین گوشی همراه یا یک اسکنر قابل خواندن است. در اینجا برخی از خدمات طراحی کیوآرکد لولسا به شما معرفی خواهند شد.

تولید محتوا شبکه اجتماعی
تولید محتوا سایت

خدمات تولید محتوای لولسا بسیار متنوع است. این خدمات از طراحی پوستر، اینفوگرافیک، لوگوموشن تا تولید محتوای متنی انواع سایت‌های شخصی، شرکتی و فروشگاهی را شامل می‌شود. تولید محتوا در لولسا برای محصول، محتوای آموزشی، تبلیغاتی و ... ارائه می‌شود. برای ثبت سفارش خدمات تولید محتوا، بیشتر مشتریان ابتدا می‌خواهند نمونه کار مشاهده کنند. به همین علت ما از گذشته نمونه کارهای این خدمات را به صورت آنلاین در اختیارشان قرار می‌دادیم. اما اکنون تغییراتی در این زمینه ایجاد شده است که امروز قصد داریم تا برای شما بازگو کنیم تا بتوانند نمونه کارهای جدید را مشاهده کنید.

طراحی پوستر
طراحی اینفوگرافیک
طراحی کاتالوگ
طراحی بروشور

نمونه کارهای خدمات طراحی گرافیک لولسا همیشه به صورت آنلاین در اختیار مشتریان بود. این یک سیاست همیشگی ما است که مشتری بتواند با آگاهی کامل انتخاب کند. اما با توجه به تغییراتی که در ساختار سایت داشتیم، امروز قصد داریم تا این موضوع را دقیق‌تر با شما در میان بگذاریم.

طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شخصی
خدمات سئو

نمونه کار طراحی سایت اولین چیزی است که در زمان سفارش به آن توجه می‌شود. اگرچه شاید معیار خوبی برای سنجش یک سایت اختصاصی رجوع به کارهای دیگران نباشد، اما این موضوع را نمی‌توان بی تاثیر نیز دانست. با توجه به همین موضوع، ما تغییراتی در بخش نمونه کارهای طراحی سایت داشتیم و امروز قصد داریم این موضوع را دقیق‌تر به اطلاع شما مشتریان محترم برسانیم.

طراحی Qrcode عمومی
طراحی Qrcode عکس
طراحی Qrcode ویدئو
طراحی Qrcode فایل PDF

ساخت کیو آر کد آنلاین در لولسا با امکان طراحی حرفه‌ای و خاص یکی از خدمات اصلی ما است. استفاده از qr code در سال‌های گذشته بسیار رشد داشته و بسیاری افراد برای کسب و کارشان از این روش استفاده می‌کنند. امروز کمی بیشتر شما را با این خدمات آشنا خواهیم کرد.