Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
تولد لِوِلسا

پس از مدتها بررسی و برنامه ریزی، لولسا به دنیا آمد. لولسا حاصل ماه ها برنامه ریزی و تحقیق تیم طراحی و تبلیغات آگرین است که از 27 خرداد ماه سال 1396 به دنیا آمد.

تیم طراحی و تبلیغات لولسا

لولسا چیست؟

لولسا مرحله بعدی حرکت تیم طراحی و تبلیغات آگرین برای رشد و توسعه این تیم می باشد. با ثبت دامنه www.levelsa.com این پروژه شروع به کار کرد. از این به بعد، برای مراجعه به سایت لولسا، از این دامنه هم استفاده کنید. اما چرا این دامنه برای ادامه کار انتخاب شده است؟

انتخاب نام دامنه

این دامنه از دو بخش تشکیل شده است، Levels و A که نشان دهنده ادامه مسیر راه لولسا است. ما می خواهیم در تمامی سطوح، در گرید A باشیم و مشتریانمان نیز در این گرید قرار بگیرند. اما تنها مساله ثبت یک دامنه جدید نیست. ثبت یک دامنه، زمان زیادی نخواهد گرفت. هزینه زیادی هم ثبت دامنه ندارد. لولسا هم برای تیم طراحی و تبلیغات لولسا فقط یک اسم نیست، نشان دهنده ادامه راه است.

ویژگی های لولسا

لولسا در دو بخش تغییرات خودش را اعمال خواهد کرد. در بخش مربوط به خود تیم و خدمات تیم، و در بخش مربوط به مشتریان. در بخش مربوط به خود تیم طراحی و تبلیغات لولسا، لوسا قرار است چندین کار را انجام دهد. لولسا قرار است خدمات تیم طراحی و تبلیغات لولسا را تماما به درجه و گرید A برساند. لذا در این راه، هیچ خدماتی پایین تر از گرید A برای مشتریان ارائه نخواهد شد. مرحله بعد، مربوط به خود وب سایت می باشد. وب سایت، در ادامه مسیر با تغییرات اساسی و زیادی روبرو خواهد شد. تجربه کاربری (UX) سایت به شدت تقویت خواهد شد، رابط کاربری سایت بسیار زیباتر خواهد شد، امکانات بخش های مختلف سایت بیشتر شده و عملکرد کلی سایت بسیار بهبود خواهد یافت. از این پس، بخش جدیدی به سایت اضافه نمی شود، مگر آن که آن بخش، به بهترین حالت ممکن و در همه سطوح، گرید A داشته باشد. همچنین بخش های مربوط به سفارش، ارتباط با مشتریان و سیستم تیکت سایت نیز با امکانات جدیدتر و مناسبتری در اختیار مخاطبین قرار خواهد گرفت.

در بخش مربوط به مشتریان نیز موضوع سطوح با گرید A به طور کامل ارائه خواهد شد. و از این پس برندها، افراد و سازمان ها از سوی اعضای تیم انتخاب خواهد شد. بدین معنی که، ما مشتریانی را انتخاب خواهیم کرد که نگاهشان به سمت و در سطح نگاه درجه A به طراحی و تبلیغات است. تا زمانی که نگاه و سطح نگاه در حد درجه A نباشد، مشتری نمی تواند از خدمات لولسا استفاده کند. دلیل این موضوع هم روشن است. تا زمانی که نگاه مشتری در بالاترین سطح به تبلیغات نباشد، ما نمی توانیم  بالاترین سطح خدمات طراحی و تبلیغاتی را به مشتری ارائه دهیم.

این موضوع به معنی امکانات مالی بالا برای مشتریان نیست، بلکه نگاه سطح بالا با امکانات مالی سطح بالا لزوما یکی نیست. یک کسب و کار تازه تاسیس و یک استارتاپ که می خواهد به درجات بالایی برسد، می خواهد حرفه ای به موضوع طراحی و تبلیغات نگاه کند و قصد دارد طراحی و تبلیغات خود را به دست افراد حرفه ای دهد، یک مشتری با نگاه سطح بالا است. سمت و سوی نگاه او به سمت بالا است. می خواهد بهترین باشد، نه آنکه یک کپی از دیگران.

قصد و تلاش ما این است که کمک کنیم اینگونه کسب و کارها رونق بگیرند. حق آنها است که بهترین را داشته باشند، ما هم تنها می خواهیم بهترین را ارائه دهیم. پس خدمات سطح A برای مشتری سطح A.

تغییر دامنه سایت

در حال حاضر مخاطبین سایت می توانند با هر دو دامنه Agerin.ir و levelsa.com به سایت دسترسی پیدا کنند. دامنه اصلی در حال حاضر Agerin.ir  می باشد، اما در طی ماه های آینده، دامنه اصلی سایت Levelsa.com خواهد شد. البته در این تغییر هم، کاربران با هر دو دامنه می توانند وارد سایت شوند و به معنی فراموشی دامنه قبلی نیست. بلکه این راهی است رو به جلو، با همان تیم، با نگاهی رو به جلو و برای بهتر شدن.

با احترام

تیم طراحی و تبلیغات لولسا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید