Your browser does not support JavaScript!
هزینه: ۱ الی ۵ میلیون تومان در ماه
سفارش
خدمات امنیتی و نگهداری

خدمات امنیتی و نگهداری وب سایت برای آسایش و راحتی شما ارائه شده است. بخشی از این امنیت وب سایت مربوط به هاستینگ و یا سرور  و بخشی دیگر مربوط به برنامه نویسی وب سایت است. امنیت سرور و هاستینگ بر عهده شرکت ارائه دهنده خدمات به شما می باشد. اما از جهت امنیت بخش برنامه نویسی، این موضوع بر عهده مدیر وب سایت است. اگر برای شما نگهداری و رعایت موارد امنیتی مقدور نیست، می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

هزینه خدمات امنیتی و نگهداری (قیمت و تعرفه خدمات پشتیبانی امنیتی)

هزینه خدمات امنیتی و نگهداری وب سایت به صورت آنلاین محاسبه می شود. این هزینه ها برای تمامی مشتریان محترم یکسان می باشند.

پلن‌های امنیت و نگهداری سایت هزینه ماهانه خدمات به تومان
پلن پایه ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
پلن نقره‌ای ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان
پلن طلایی ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان

خدمات امنیتی و نگهداری وب سایت (پشتیبانی امنیتی)

خدمات امنیتی و نگهداری وب سایت به منظور رفاه بیشتر حال مشتریان محترم راه اندازی شده است. پس از نصب و راه اندازی یک سیستم مدیریت محتوا و انجام تنظیمات اولیه، همواره خطرات مختلفی یک وب سایت را تهدید می کند. ممکن است شما زمان لازم برای تهیه بک آپ، بررسی وضعیت امنیتی وب سایت و یا به روز رسانی مداوم افزونه ها نداشته باشید. در این شرایط امنیت وب سایت می تواند در خطر افتاده و هزینه های سنگینی به بار آورد. با استفاده از خدمات امنیتی و نگهداری وب سایت، می توانید این موارد را برون سپاری کرده و از امنیت وب سایت خود اطمینان داشته باشید.

در کنار این خدمات، استفاده از خدمات ایمن سازی سیستم مدیریت محتوا نیز می تواند مفید باشد. در خدمات ایمن سازی محتوا، سیستم مدیریت محتوای وب سایت شما کاملا ایمن شده و نگرانی از بابت مشکلات احتمالی نخواهید داشت. خدمات مربوط به ساختار سیستم های مدیریت محتوا برای جوملا و وردپرس را ما در لولسا برای شما انجام خواهیم داد.

توجه: خدمات امنیت و نگهداری وب سایت تنها برای سیستم های مدیریت محتوای جوملا و وردپرس و با پنل های Cpanel ارائه می شود.

خدمات امنیت جوملا

خدمات امنیت جوملا ما شامل یک چک لیست کامل از مواردی است که می توانند یک سایت جوملایی را در خطر بیاندازند. ما این چک لیست را بر اساس آخرین نسخه های جوملا  به روز رسانی می کنیم تا بتواند نهایت امنیت را برای شما به وجود بیاورد. در نظر داشته باشید این خدمات شامل موارد امنیتی که سرویس دهنده هاستینگ و یا سرور شما رعایت نکرده باشند نمی شود. این خدمات شامل نگهداری از وب سایت نمی باشد و مربوط به رعایت و تنظیم ساختار امنیتی سایت با آخرین چک لیست می باشد. پس از ایمن سازی وب سایت، باید همواره نسخه جوملا، افزونه ها و موارد جدید امنیتی را رعایت بفرمایید.

با استفاده از این خدمات ساختار وب سایت جوملایی شما در مقابل روش های مختلف هک امن خواهند شد. جهت مشاهده خدمات می توانید به بخش امنیت جوملا مراجعه فرمایید.

خدمات امنیت وردپرس

خدمات امنیت وردپرس ما شامل یک چک لیست کامل از مواردی است که می توانند یک سایت وردپرسی را در خطر بیاندازند. ما این چک لیست را بر اساس آخرین نسخه های وردپرس به روز رسانی می کنیم تا بتواند نهایت امنیت را برای شما به وجود بیاورد. در نظر داشته باشید این خدمات شامل موارد امنیتی که سرویس دهنده هاستینگ و یا سرور شما رعایت نکرده باشند نمی شود. این خدمات شامل نگهداری از وب سایت نمی باشد و مربوط به رعایت و تنظیم ساختار امنیتی سایت با آخرین چک لیست می باشد. پس از ایمن سازی وب سایت، باید همواره نسخه وردپرس، افزونه ها، قالب و موارد جدید امنیتی را رعایت بفرمایید.

با استفاده از این خدمات ساختار وب سایت وردپرسی شما در مقابل روش های مختلف هک امن خواهند شد. جهت مشاهده این خدمات می توانید به بخش امنیت وردپرس مراجعه کنید.

شرایط استفاده از خدمات امنیتی و نگهداری سایت (پشتیبانی امنیتی سایت)

 • دارا بودن حداقل ۵۰ درصد فضای خالی در هاستینگ و یا سرور
 • استفاده از سرور لینوکس
 • در حالت ریسک نبوده و امنیت وب سایت پیش از سفارش
 • وجود دسترسی به پنل Cpanel و یا DirectAdmin

سفارش خدمات امنیتی و نگهداری (پشتیبانی امنیتی)

سفارش خدمات امنیتی و نگهداری به صورت کاملا آنلاین است.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

ساعات کاری: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

شرایط پرداخت

هزینه خدمات به صورت اینترنتی و در زمان ثبت سفارش پرداخت می شود.

نکات مهم برای سفارش خدمات امنیتی و نگهداری (پشتیبانی امنیتی)

در صورت آنکه سرور شما از سرعت کافی برخوردار نباشد و یا دچار قطعی های یا اختلالات این چنینی باشد، و روند کاری را طولانی تر از حد معمول کند ابتدا به مشتری جهت بررسی و حل مشکل سرور اطلاع رسانی خواهد شد. در صورت برطرف نشدن مشکل، بر اساس میزان کاهش سرعت هزینه به مجموع خدمات افزوده خواهد شد.

هاستینگ و سرور شما باید حداقل ۵۰ درصد فضای خالی برای انجام خدمات و تهیه بک آپ داشته باشد.

در زمان سفارش از طرف مشتری تنها یک نفر مسئول از سوی مشتری اعلام می شود که هماهنگی تمامی بخش ها از سوی مشتری بر عهده ایشان می باشد.

سفارش مشتری به معنی پذیرش کامل قوانین و مقررات لولسا از سوی ایشان می باشد. رعایت کلیه موارد این قوانین و مقررات از سوی مشتریان الزامی می باشد و عدم رعایت این قوانین و مقررات به معنی لغو سفارش بوده و مشتری ملزم به پرداخت کلیه هزینه ها به لولسا می باشد.

مشاوره خدمات امنیتی و نگهداری (پشتیبانی امنیتی)

مشاوره خدمات امنیتی و نگهداری پس از ثبت سفارش امکان پذیر می باشد. مشاوره خدمات تا ۲۰ دقیقه و با هماهنگی قبلی امکان پذیر می باشد. در صورت نیاز به ارائه خدمات بیش از زمان های مشخص شده، می توانید با مراجعه به بخش مشاوره طراحی سایت از خدمات ارائه داده شده استفاده فرمایید.

اطلاعات اولیه مورد نیاز

اطلاعات دسترسی به بخش مدریت وب سایت

اطلاعات دسترسی به پنل هاستینگ

چک لیست خدمات امنیتی و نگهداری (پشتیبانی امنیتی)

 • رفع خطاهای احتمالی وب سایت
 • تغییر و بازیابی رمز (پسورد) فراموش شده
 • به روز رسانی سیستم مدیریت محتوا
 • به روز رسانی افزونه ها
 • به روز رسانی قالب وب سایت
 • تهیه نسخه بکاپ هفتگی
 • تامین امنیت و مانیتورینگ امنیتی وب سایت

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات امنیت و نگهداری سایت

پرداخت هزینه ها در ابتدای ماه به صورت کامل می باشد.

خطاهای ناشی از نصب افزونه، قالب و یا تغییرات در سیستم مدیریت محتوا بر عهده مشتری بوده و شامل این خدمات نمی باشد و برای رفع آنها هزینه جداگانه دریافت خواهد شد.

خطاهای ناشی از جا به جایی و یا تنظیماتی که از سوی شرکت ارائه دهنده هاستینگ ایجاد می شوند شامل خدمات نبوده و مسئولیت آن با مشتریان محترم می باشد.

در صورت تغییر تنظیمات انجام شده توسط مشتری، مسئولیت آن بر عهده مشتری می باشد.

سوالات متداول خدمات امنیتی و نگهداری وب سایت (پشتیبانی امنیتی)

آیا امکان تخفیف در هزینه خدمات وجود دارد؟

 • خیر هزینه ها برای تمامی مشتریان یکسان می باشد.

آیا امکان سفارش حضوری خدمات وجود دارد؟

 • خیر امکان سفارش حضوری برای این خدمات وجود ندارد.

آیا شیوه پرداخت می تواند متفاوت باشد؟

 • شیوه های پرداختی برای تمامی مشتریان عزیز به یک صورت می باشد.

امنیت موارد مربوط به سرور بر عهده چه کسی می باشد؟

 • این موارد بر عهده شرکتی می باشد که شما خدمات هاستینگ را از آنجا تهیه کرده اید. در هیچ زمانی امنیت این موضوع بر عهده لولسا نمی باشد.

چرا خدمات امنیتی و نگهداری (پشتیبانی امنیتی) لولسا؟

 • ما از توسعه دهندگان سیستم های مدیریت محتوا برای ارائه خدمات استفاده می کنیم.
 • با مسائل امنیتی وب سایت ها به خوبی آشنایی داریم.
 • ما از چک لیست های به روز امنیتی برای ارائه خدمات استفاده می کنیم.
 • ارائه خدمات در زمان بسیار کوتاهی می باشد.
 • هزینه خدمات امنیت و نگهداری مناسب می باشد.