Your browser does not support JavaScript!
هزینه: رایگان
ابزار برش عکس
برش عکس

برش عکس (کراپ کردن Crop)  را از این به بعد به صورت آنلاین انجام دهید. ابزار برش عکس لولسا به صورت آنلاین این کار را برای شما انجام می دهد و نیاز به هیچ نرم افزاری ندارید.

کراپ کردن عکس با استفاده از وب اپلیکیشن لولسا انجام بدهید. برای اینکار نیاز به داشتن هیچ نرم افزار گرافیکی نخواهید داشت. حتی برای اینکار نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست و این ابزار به صورت رایگان در اختیار کاربران سایت قرار گرفته است. پس اگر نیاز به ابزاری برای کراپ عکس آنلاین دارید، ما آن را در اختیارتان قرار داده ایم.

ابزار برش تصویر لولسا

این ابزار برای ارائه خدمات کامل تر به مشتریان لولسا طراحی شده است. می توانید برای بریدن و استفاده از تصاویر مختلف با فرمت های گوناگون از این ابزار استفاده کرده و تصاویر و عکس های خودتان را کراپ کنید.

هزینه استفاده از ابزار برش تصویر لولسا

این ابزار به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد و شما نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نخواهید بود.

آیا برای برش عکس باید، آنرا آپلود کنم؟

این ابزار به صورتی طراحی شده که نیاز به آپلود و دانلود از سرور لولسا نخواهید داشت. به همین جهت تصویر شما بدون قرار گرفتن در سرور و به صورت کاملا امن بریده خواهید شد. همچنین با توجه به اینکه نیاز به آپلود و دانلود ندارید، سرعت انجام اینکار بسیار سریع خواهد بود.

آیا با این ابزار می توانم در موبایل تصویر را کراپ کنم؟

این ابزار به گونه ای طراحی شده که محدودیتی برای استفاده از دستگاه ندارد. به همین دلیل با موبایل، کامپیوتر و یا لپتاپ می توانید از این ابزار استفاده کنید.

آیا برش تصویر نیاز به نرم افزار دارد؟

با ابزار لولسا برای بریدن تصاویر نیاز به هیچ نرم افزاری نخواهید داشت و به صورت رایگان این کار را می توانید انجام دهید.

از این به بعد آنلاین عکس های خودتان را کراپ کرده و در شبکه های اجتماعی، سایت و هر جایی که نیاز دارید از آن استفاده کنید.