Your browser does not support JavaScript!

برند بوک، کتابچه برند و یا راهنمای برند سندی است که به کارگیری تمامی عناصر یک برند را به صورت دقیق مشخص کرده است. این سند باید بتواند حظور متحد و یکپارچه برند شما را به صورت دقیق مشخص کند. برند بوک (کتابچه برند) شامل همه چیز از طرای لوگو و چگونگی استفاده از آن، تا اوراق اداری، ظاهر وب سایت تا ارتباطات افراد با مخاطبین، می باشد. از کتابچه برند برای این استفاده می شود که افراد (کارکنان) به درستی نحوه استفاده و ارتباط پیام برند،  اهداف برند و فلسفه وجودی شرکت را از آن بیاموزند. به علاوه برای پاسخ به این سوالات کلیدی نیز از ان استفاده می شود:  نحوه درست نوشتن نام برند و نام برد چگونه است؟ چه تصاویری می توانند برای ارتباط با برند و خطوط تولید استفاده شوند؟ لوگو شرکت به چه شیوه ای باید استتفاده شود؟ چه تاکتیک های بازاریابی باید استفاده شوند و از چه تاکتیک هایی نباید استفاده شود؟ علاوه بر موارد بالا، کتابچه برند یک راهنما برای گرافیست ها ی برند شما می باشد. یک کتابچه برند (برند بوک) خوب تمامی جنبه های اساسی که برای طراحی نیاز است را مشخص می کند؛ از فونت های مجاز، تا سبک نوشته ها، پالت رنگی، استفاده از تصاویر، متون و لحن تا حسی که باید در کار نمایش داده شود.

خدمات طراحی برند بوک لولسا

خدمات طراحی برندبوک (راهنمای برند) نقطه شروع برندسازی می باشد. بدون داشتن یک برند بوک (کتابچه برند) برند سازی نمی تواند اتفاق بیافتد. لذا ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا، طراحی برند بوک را به عنوان مهمترین بخش در خدمات برندینگ در نظر گرفته و این خدمات را برای شما فراهم کرده ایم.

عناصری که در برند بوک (کتابچه برند) به کار برده می شوند بسته به میزانی که شما به برند خود اهمیت می دهید می تواند زیاد و یا کم باشند. هر چه این موارد بیشتر باشند و بتوانند موارد بیشتری را شامل شوند، برند سازی کاملتر و بهینه تر اتفاق خواهد افتاد. برای شروع ما در لولسا حداقل 5 مورد را به عنوان بخش پایه برند بوک برای تمامی مشتریان خود در نظر گرفته ایم.

حداقل موارد استفاده شده در برند بوک:

  1.  لوگو
  2.  فونت و تایپو گرافی
  3.  رنگ بندی و رنگ سازمانی
  4.  متن و لحن
  5.  وب سایت

علاوه بر این 5 عنوان پایه مواردی مانند: تصاویر، اوراق اداری، شبکه های اجتماعی، فرم لباس، دکوراسیون داخلی و خارجی، بنر ها، تولید محتوا، ویدئو، انیمیشن، پاورپوینت و ابزار پرزنت و ... موارد نیز بر اساس نیاز شما می توانند به موارد بالا افزوده شوند.

زمان طراحی برند بوک

چه زمانی برای طراحی  برندبوک مناسب تر است؟

بهترین زمان برای طراحی برند بوک پیش از طراحی لوگو و در ابتدای کار می باشد. اما این موضوع به این معنی نیست که اگر شما لوگوی خودتان را طراحی کرده اید و یا از عمر کاری شما چندین سال گذشته است دیگر نمی توانید به سراغ برند بوک بروید. در صورتی که لوگو طراحی کرده باشید و یا یک برند را داشته باشید و به فکر باز سازی آن باشید برند بوک باز می تواند برای شما بسیار مفید واقع شود.

نحوه سفارش

برای اطلاع از لیست قیمت ها می توانید به بخش فروش سایت لولسا مراجعه فرمایید.

هزینه ها و سفارش

همچنین برای مشاهده قوانین و مقررات می توانید به لینک قوانین و مقررات لولسا مراجعه فرمایید. برای مشاهده سوالات متداول نیز با مراجعه به صفحه سوالات متداول می تواند پاسخ سوالات خود را بگیرید.