Your browser does not support JavaScript!
روش سفارش: آنلاین
سفارش

ادوردز گوگل، یک شیوه بسیار مفید برای فروش و افزایش ترافیک وب سایت است. شما می توانید با استفاده از این خدمات، بازدید بیشتری برای وب سایت خود به دست آورید. شاید برای برخی کلمات کلیدی به دست آوردن رتبه راه چندان آسانی نباشد. اما با استفاده از این خدمات، شما می توانید با پرداخت هزینه بابت هر کلیک و یا تماس افراد بیشتری را جذب کنید.

روش سفارش: آنلاین

برندینگ و بازاریابی دیجیتال را با لولسا تجربه کنید. این خدمات در چندین بخش و بنا به نیازهای مختلف تهیه و ارائه شده اند. به جهت آنکه دیجیتال برندینگ امروزه یکی از مهمترین نیازهای کسب و کارها است، ما در لولسا به این بخش توجه ویژه داریم. لذا تلاش کرده ایم تا بتوانیم بهترین ها را به مشتریان خود ارائه دهیم. این خدمات شامل: مشاوره، طراحی برندبوک، تولید محتوا شبکه های اجتماعی و ادورز گوگل می شوند. در ادامه شما را بیشتر با هر کدام از این خدمات آشنا خواهیم کرد.

روش سفارش: آنلاین

نمونه قرارداد تولید محتوای شبکه های اجتماعی به شرح زیر می باشد. این نمونه قرارداد قابل تغییر نبود و امکان افزودن متمم و یا پیوست، به جز اطلاعات مورد نیاز به آن امکان پذیر نمی باشد.

روش سفارش: آنلاین
سفارش

تولید محتوای شبکه های اجتماعی بدل به یکی از چالش های بزرگ بسیاری از شرکت ها، برند ها و موسسات شده است. تولید محتوایی که بتواند باعث جذب مخاطب شده، کار بسیار دشواری است. نیازمند صرف زمان و هزینه بسیاری می باشد. جای تعجب نیست که بسیاری از برند ها، امروزه بیشترین هزینه مربوط به تبلیغات خود را صرف تولید محتوا می کنند. 

محدوده هزینه: مشاوره تلفنی هر ساعت ۷۰۰۰۰ تومان.
توضیحات: دریافت وقت مشاوره به صورت آنلاین و حداقل با ۲۴ ساعت فاصله زمانی امکان پذیر است.
روش سفارش: آنلاین
سفارش

مشاوره برند را از حرفه ای ها بخواهید. ساخت و طراحی یک برند یکی از بزرگترین راه های بهبود کسب و کار می باشد، اما بسیاری از افراد در این راه به موفقیت نمی رسند. تنها عده ی بسیار کمی هستند که می توانند برندی قدرتمند و بزرگ را بسازند. برای شروع کار نیاز به دو قدم اساسی دارید: قدم اول این است که برای محصول، کالا، خدمات و برندی که در آینده می خواهید بسازید ارزش زیادی قائل شوید. قدم دوم با توجه به ارزشی که برای برندی که در آینده می خواهید بسازید و یا قبلا اقدام به ساخت آن کرده اید اما موفق نبوده است ابزار ارزشمند تهیه کنید.