Your browser does not support JavaScript!
خدمات

رپورتاژ آگهی در لولسا! اگر می خواهید در لولسا رپورتاژ آگهی داشته باشید هم اکنون این امکان فراهم شده است. می توانید محصولات، خدمات و برند خودتان را معرفی کرده، مخاطبین بیشتر پیدا کنید و در کنار آن بک لینک (انکور تکست) دریافت کنید.

سفارش

ادوردز گوگل، یک شیوه بسیار مفید برای فروش و افزایش ترافیک وب سایت است. شما می توانید با استفاده از این خدمات، بازدید بیشتری برای وب سایت خود به دست آورید. شاید برای برخی کلمات کلیدی به دست آوردن رتبه راه چندان آسانی نباشد. اما با استفاده از این خدمات، شما می توانید با پرداخت هزینه بابت هر کلیک و یا تماس افراد بیشتری را جذب کنید.

برندینگ و بازاریابی دیجیتال را با لولسا تجربه کنید. این خدمات در چندین بخش و بنا به نیازهای مختلف تهیه و ارائه شده اند. به جهت آنکه دیجیتال برندینگ امروزه یکی از مهمترین نیازهای کسب و کارها است، ما در لولسا به این بخش توجه ویژه داریم. لذا تلاش کرده ایم تا بتوانیم بهترین ها را به مشتریان خود ارائه دهیم. این خدمات شامل: مشاوره، طراحی برندبوک، تولید محتوا شبکه های اجتماعی و ادورز گوگل می شوند. در ادامه شما را بیشتر با هر کدام از این خدمات آشنا خواهیم کرد.

نمونه قرارداد تولید محتوای شبکه های اجتماعی به شرح زیر می باشد. این نمونه قرارداد قابل تغییر نبود و امکان افزودن متمم و یا پیوست، به جز اطلاعات مورد نیاز به آن امکان پذیر نمی باشد.

هزینه: ۸,۵۰۰۰ الی ۳۹۰,۰۰۰ تومان
زمان تحویل: بر اساس پروژه
سفارش
نمونه‌کار

تولید محتوای شبکه های اجتماعی بدل به یکی از چالش های بزرگ بسیاری از شرکت ها، برند ها و موسسات شده است. تولید محتوایی که بتواند باعث جذب مخاطب شده، کار بسیار دشواری است. نیازمند صرف زمان و هزینه بسیاری می باشد. جای تعجب نیست که بسیاری از برندها، امروزه بیشترین هزینه مربوط به تبلیغات خود را صرف تولید محتوا می کنند. در این راستا، تیم طراحی و تبلیغات لولسا، ارائه خدمات تولید محتوای شبکه های اجتماعی را به یکی از اصلی ترین خدمات خود بدل کرده است.