Your browser does not support JavaScript!
برندینگ و بازاریابی دیجیتال

برندینگ و بازاریابی دیجیتال را با لولسا تجربه کنید. این خدمات در چندین بخش و بنا به نیازهای مختلف تهیه و ارائه شده اند. به جهت آنکه دیجیتال برندینگ امروزه یکی از مهمترین نیازهای کسب و کارها است، ما در لولسا به این بخش توجه ویژه داریم. لذا تلاش کرده ایم تا بتوانیم بهترین ها را به مشتریان خود ارائه دهیم. این خدمات شامل: مشاوره، طراحی برندبوک، تولید محتوا شبکه های اجتماعی و ادورز گوگل می شوند. در ادامه شما را بیشتر با هر کدام از این خدمات آشنا خواهیم کرد.

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال چیست

ادورز گوگل

ادورز گوگل (تبلیغات کلیکی گوگل) یکی از بهترین روش ها جهت فروش آنلاین است. شما می توانید در بزرگترین موتور جستجوگر جهان تبلیغات خود را به نمایش بگذارید.

هزینه ادوردز گوگل

هزینه ادوردز گوگل در لولسا بر اساس پک انتخابی مشخص می شود. در هر کدام از پک های اعلام شده، شما می توانید مبلغ مشخصی حساب ادوردز خود را شارژ کنید. هزینه هر کلیک بر اساس کلمه کلیدی و پیشنهاد شما به گوگل تعیین می شود.

سفارش ادوردز گوگل

سفارش ادوردز گوگل به صورت آنلاین است. جهت استفاده از این خدمات به لینک زیر مراجعه کنید:

تولید محتوا شبکه های اجتماعی

خدمات تولید محتوا شبکه های اجتماعی در قالب پوستر، اینفوگرافیک و موشن گرافیک ارائه می شوند.

هزینه تولید محتوا شبکه های اجتماعی

هزینه تولید محتوا شبکه های اجتماعی بر اساس نوع محتوا و خدمات تعیین می شود. این هزینه ها به صورت آنلاین در دسترس بوده و با مراجعه به بخش فروش سایت می توانید با توجه به نوع محتوا هزینه های اعلام شده را مشاهده کنید.

سفارش تولید محتوا شبکه های اجتماعی

سفارش خدمات تولید محتوا شبکه های اجتماعی در لولسا به صورت کاملا آنلاین است. برای این منظور لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:

برندبوک

اگر نیاز به طراحی و تهیه یک برند بود برای کسب و کار خود دارید، این خدمات مناسب شما است.

هزینه طراحی برندبوک

هزینه طراحی بندر بوک به صورت آنلاین و سیستمی محاسبه می شود. جهت آگاهی از هزینه های اعلام شده، به بخش سفارش این خدمات مراجعه کنید.

سفارش طراحی برندبوک

سفارش طراحی برندبودک به صورت آنلاین است. جهت سفارش طراحی برندبوک به بخش زیر مراجعه کنید:

مشاوره

خدمات مشاوره به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در مسیر دیجیتال برندینگ با قدرت قدم بردارید.

هزینه خدمات مشاوره

هزینه خدمات مشاوره بر اساس نوع مشاوره و تعداد ساعت محاسبه خواهد شد. جهت اطلاع از هزینه ها، لطفا به بخش سفارش خدمات مشاوره مراجعه کنید.

سفارش خدمات مشاوره

سفارش خدمات مشاوره به صورت آنلاین است. برای سفارش به بخش زیر مراجعه کنید: