Your browser does not support JavaScript!
تبلیغ

تبلیغات در سایتها می تواند بر روی بازدید وب سایت مشتریان همیشه تاثیرات مثبتی بگذارد. از افزایش بازدید گرفته، تا آشنایی مخاطبین بیشتر با وب سایت. تیم طراحی و تبلیغات لولسا نیز در این راستا بخشی را برای تبلیغات در وب سایت خود در نظر گرفته است.

انواع تبلیغات در سایت لولسا

تبلیغات کلیکی

در این روش شما می توانید به تعداد کلیک مورد نظر تبلیغ خود را در سایت قرار دهید. بسته های از پیش در نظر گرفته شده برای این روش شامل بسته ۲۰۰ کلیکی، ۵۰۰، ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ کلیکی می باشد. 

اسپانسر مطالب

در این شیوه، هر هفته یک مطلب جدید سایت به عنوان مطلب اسپانسری در نظر گرفته می شود، این مطلب برای 6 ماه اسپانسر خواهد داشت که اسپانسر می تواند تا سه بنر در آن مطلب داشته باشد. در این روش، تبلیغ دیگری در بخش مطالب به جز مطلب شما قرار نخواهد گرفت. پس از 6 ماه، آن مطلب دوباره برای اسپانسر های جدید و یا تمدید از سوی اسپانسر قبلی، باز می باشد. در این روش، تعداد کلیک هیچ محدودیتی نخواهد داشت.

تبلیغات زمانی

در این شیوه، بنر تبلیغاتی شما به صورت سه روزه، یک هفته ای، و یک ماهه در سایت لولسا قرار خواهد گرفت. در این روش نیز تعداد کلیک بر روی تبلیغات شما هیچ گونه محدودیتی نخواهد داشت.

تبلیغ در صفحه اول سایت

در صفحه اصلی وب سایت لولسا، تنها یک بنر تبلیغی قرار خواهد گرفت که مشتریان می توانند این بنر را تنها به صورت ماهیانه سفارش دهند.

محل و صفحات قرارگیری بنر تبلیغ

محل قرار گیری بنر ها یک بنر پایین بخش مطالب و تا سه بنر در داخل متن ها می باشد. در مورد صفحه اصلی نیز، تنها یک بنر قابل سفارش می باشد.

بنر های تبلیغاتی، تنها در صفحات مقالات، اموزش ها، ویکی و اخبار قرار می گیرند. و تبلیغ در صفحات دیگر ممکن نمی باشد.

طراحی بنر ها

طراحی بنر ها بر عهده مشتریان محترم می باشد. همچنین حداکثر حجم بنر تبلیغاتی 100 مگابایت می باشد و از پذیرش فایلهای با حجم بیشتر معذور هستیم. همچنین رعایت ابعاد بنر از سوی مشتری الزامی می باشد. فرمت های قابل پذیرش نیز شامل: PNG، GIF و  JPEG می باشند.

در صورت آنکه امکان طراحی بنر از سمت شما وجود نداشته باشد، می توانید از خدمات طراحی بنر های تبلیغاتی لولسا استفاده کنید و طراحان ما بنر شما را طراحی خواهند کرد که این موضوع هزینه طراحی نیز برای شما در بر خواهد داشت.

هزینه ها و پرداخت ها و قوانین

  • کلیه هزینه ها پیش از شروع زمان تبلیغات باید به صورت کامل پرداخت شوند.
  • در صورت انصراف، اگر کمتر از یک هفته به زمان انتشار تبلیغ شما مانده باشد، هیچ مبلغی بازگردانده نخواهد شد. در صورتی که این زمان بیش از یک هفته باشد، 20 در صد از مبلغ پرداختی به عنوان هزینه کنسلی کسر خواهد شد.
  • از پذیرش تبلیغاتی که بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی باشند معذوریم.
  • محتوای سایت سایت مشتری باید با بنر تبلیغاتی همخوانی داشته باشد و در صورت آنکه خلاف آن ثابت شود بنر از سایت لولسا برداشته شده و هیچ گونه هزینه ای باز پس داده نخواهد شد.
  • هیچ گونه ضمانتی از تعداد رجوع کاربران به سایت شما (به جز تبلیغات کلیکی، که تا پایان کلیک ها ادامه خواهد داشت) از سوی تیم طراحی و تبلیغات لولسا وجود ندارد. برای بازدید بیشتر، می توانید بنر های تبلیغی خود را با توجه به علایق مخاطبین و با کیفیت بالا طراحی کنید، که به این وسیله کاربران بیشتری را به وب سایت خودتان بکشانید.

جهت سفارش به بخش سفارش خدمات لولسا مراجعه کنید.