Your browser does not support JavaScript!
طراحی qr code عمومی
طراحی qr code عکس
طراحی qr code ویدئو
طراحی qr code فایل PDF

در این بخش از تبلیغات خلاق قصد دارم مجموعه‌ای از Qr codeهای جداب و دیدنی را به شما نشان دهم. این روزها هر جایی که برویم، ده‌ها کیوآرکد جلوی ما قرار می‌گیرد. اما بسیاری از آن‌ها ساده و کسل کننده هستند و تنها نمونه‌های خیلی محدودی کار جذاب می‌بینیم.

طراحی Qrcode عمومی
طراحی Qrcode عکس
طراحی Qrcode فایل PDF
طراحی Qrcode ویدئو

طراحی QR Code با لوگو خیلی جذابتر از یک کیوآرکد سادست! فکر کنم تقریبا همه با این موضوع موافق باشن که با لوگو جذابیت کار خیلی بیشتر می‌شه. امروز قصد داریم با هم کیوآرکدهای برند استارباکس را ببینیم. البته کدهایی که توشون از لوگوی این برند هم استفاده شده.

طراحی Qrcode عمومی
طراحی Qrcode عکس
طراحی Qrcode ویدئو
طراحی Qrcode فایل PDF

QRCode تونست خیلی سریع بین کاربرا جای خودشو باز کنه. تقریبا هر روز ما چندین کیو آر کد می‌بینیم. در رستوران‌ها، کافه‌ها، مترو، اتوبوس، روی پوسترها، شبکه‌های اجتماعی و هر جایی که می‌ریم حداقل یک Qrcode می‌بینیم. اما دلیلی نداره همه کیوآرکدها خیلی ساده و معمولی باشن. امروز می‌خوام بهتون چندتا کد بسیار جذاب با طراحی حرفه‌ای و خاص نشون بدم. پس با من همراه باشین.

طراحی پوستر
سفارش
هزینه
نمونه کار

در این بخش از تبلیغات خلاق، می‌خواهیم با هم پوسترهایی ببینیم که با توجه به روانشناسی گشتالت طراحی شده‌اند. از نظر موضوعی، پوسترها در موضوعات مختلفی طراحی شده‌اند و تنها نقطه مشترک آنها، توجه به اصول گشتالت است. اگر به این سبک کار علاقه دارید، در ادامه همراه من باشید.

طراحی پوستر
سفارش
هزینه
نمونه کار

پوستر انیمه را برای این بخش از تبلیغات خلاق انتخاب کردم. انیمه در ایران طرافدارهای زیاد و پر و پا قرصی داره. برای همین می‌خوایم چندتا پوستر جذاب و دیدنی در این موردو با هم ببینیم. امیدوارم شما هم از دیدن این مجموعه پوسترها لذت ببرید.